Przeczytaj oficjalny opis

Doktoranci będą odkryć niepowtarzalny w swoim rodzaju i stopnia badań uczestniczyć w nich, dając im cenne doświadczenie, ogromne możliwości dla dobrej pracy i wspaniałe i opłacalne w dziedzinie Informatyki i Inżynierii, co zwiększa zapotrzebowanie na nim dzień po dniu.

Oferuje on studia doktoranckie w dziedzinie informatyki i inżynierii, Specjalne Hamad bin Khalifa University, silnej edukacji podstawowej i zaawansowanej dla studentów, jak i doświadczenie badawcze, a także zrozumienie obszarach związanych z informatyką i architekturą dalej. Program ma na celu przekazanie studentom wiedzy i nowatorskich zaawansowanych w dziedzinie Informatyki i Inżynierii, oprócz środków technologicznych i narzędzi i technik niezbędnych do zbadania tej szybko rozwijającej się dziedzinie. Program przewiduje również wykształcenie w zakresie szerokiego i interdyscyplinarnego i skupia się na intensywnych badań w dziedzinie informatyki i architektury, dzięki czemu trendy specjalizacji we współczesnym obszarach o dużym znaczeniu dla świata, a State of Qatar związanych z dużym, takich jak: systemy zabezpieczeń komputerowych, inżynierii oprogramowania, nauki komputer i architektury komputera, zintegrowane układy elektroniczne, robotyka, technologia czujników oraz interakcji pomiędzy człowiekiem a komputerem oraz analizę danych masowych, uczenia zautomatyzowane, sztuczną inteligencję, wizję komputera i projektuje grafikę, i komputerów mobilnych i Alihus Z sieciami bezprzewodowymi. Uczniowie mieli możliwość prowadzenia badań pod auspicjami kadry nauczycielskiej światowej klasy, które są uznawane za liderów, zarówno w swojej dziedzinie. Studenci mają dostęp do najnowszych laboratoriów i obiektów w ciągu Hamad bin Khalifa University, w tym specjalne Hamad bin Khalifa University Research Institutes. Uczniowie pracują nad swoimi umiejętnościami, które kwalifikują je przyjąć najwyższe pozycje w tej dziedzinie wyjątkowo aktywnym, który konkuruje mocno w rozwoju rynku pracy.

W odniesieniu do studentów, którzy nie otrzymali stopień magistra, a przewidzianych wyjątkową wydajność w uzyskaniu stopnia licencjata zatwierdzone, mogą zapisać programu doktoranckiego, zapewniony dostęp do szeregu kursów (9) dodatkowych godzin kredytowych (w tym 3 zajęć fakultatywnych).

Studenci muszą chcąc zapisać się na przejściu doktorskiej test, aby uruchomić program po zakończeniu drugiego semestru, a sukces w dyskusji naukowej Otrouhthm poddane dyskusji Komitetu po czwartym semestrze dla nich na uniwersytecie.

Program ostrości:

Program koncentruje się na kluczowych umiejętności niezbędnych do budowania karierę zaawansowany w dziedzinie informatyki i inżynierii i pokrewnych dziedzin techniki. Ponadto bada metody badawcze oraz zaawansowanych algorytmów i struktur danych i architektury komputerowej, scalony, Etyki i Zapis techniczny, oraz szereg dyscyplin pokrewnych.

Uczniowie powinni przeprowadzić badania pierwotnego i skierowany pod nadzorem wydziału, z naciskiem na współczesne problemy w dziedzinie informatyki i architektury, wielkie znaczenie dla świata i związanych z dużym Państwie Kataru.

Program kwalifikuje uczniów do zrozumienia tego obszaru w sposób kompleksowy, a także zapewniają elastyczność specjalizacji w żadnej z dziedzin współczesnej i nowoczesnej prywatnej informatyki i architektury.

Nie ma wątpliwości, że podejście wielodyscyplinarne w życie decyzji, mających na celu budowanie podstawowa wiedza ewoluuje w zależności od zmian zachodzących w dziedzinie informatyki i inżynierii oraz wyposażanie absolwentów z narzędzi i technik niezbędnych, umożliwiając im się ogromne możliwości i wiele pracy.

Warunki przyjmowania i składania wniosków o

Wnioskodawca musi uzyskali tytuł magistra lub stopień licencjata z uznanej instytucji edukacyjnej, w jednej z następujących dziedzin: informatyki i inżynierii komputerowej lub inżynierii elektronicznej lub elektrotechniki, lub systemy informacyjne, lub jakiejkolwiek innej dziedziny związane z architekturą Informatyki. Studenci mogą dyscyplin mających znaczenie w dziedzinach inżynierii i matematyki właścicieli, powinny mieć również zastosowanie do tego programu. Wnioskodawca musi również posiada uczelni akademickiej rekord wyraźną preferencję dla kandydatów z poprzednich doświadczeń badawczych i powinny wnioskodawcy mieć mocne dowody, że ma atrybuty, aby zakwalifikować go do zostania naukowiec i badacz i wynalazca udany.

Kandydaci muszą zdać egzamin (IELTS) lub (TOEFL), aby wykazać biegłość w języku angielskim. Urządzenia mogą być wyłączone z tego wymogu, jeżeli spełniają jeden z warunków, wymienionych poniżej:

  • Że wnioskodawca ukończył studia w instytucji edukacyjnej w języku ojczystym kraju jest język angielski.
  • Student powinien złożyć formalny list z uczelni, który ukończył studia w którym; potwierdza odbiera dyplom od instytucji, aby być językiem nauczania jest język angielski. (Jeśli nie zwalniają inaczej).
  • Że językiem ojczystym jest angielski zaawansowane.

Należy zauważyć, że test GRE (GRE) nie jest warunkiem przyjęcia do programu, ale aby uzyskać wysoki wynik, który pomaga promować akceptację studenta dokumentów.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Hamad bin Khalifa University

Zobacz 2 więcej kursów w Hamad bin Khalifa University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa