Doktor Inżynierii Mechanicznej

Binghamton University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktor Inżynierii Mechanicznej

Binghamton University

Doktor Inżynierii Mechanicznej

Wydział Inżynierii Mechanicznej oferuje programy prowadzące do Master of Science (MS), Master of Engineering (MEng) oraz doktorat z inżynierii mechanicznej. Nasz program nauczania obejmuje teorię, projektowanie i laboratoryjną doświadczenie w dziedzinie mechaniki płynów termicznych, układów dynamicznych i wzorów i materiałów. Nasz program ma na celu kształcenie studentów, aby stać przyszłych liderów branży.

MS utwór zapewnia zrównoważoną studiów, które zawiera zaawansowaną teorię i praktyczne zastosowanie wiedzy. Studenci będą odpowiednio przygotowane, aby rozpocząć karierę w branży lub wprowadź studiów doktoranckich. Meng utwór przygotowuje studentów do praktyki zawodowej i nie wymaga żadnej pracy magisterskiej lub projektu. Program badawczy dr jest intensywne, wielodyscyplinarny program. Finansowanie jest dostępne w postaci dydaktycznych i badawczych staże. Wiele z naszych asystentów to Unia i zdrowotne korzyści.

Dostępne są również dodatek świadectw i przyspieszonych programów takich jak BS + MS i przyspieszone BS + MBA.

Absolwent akademicki Informacje o programie

Zakład Mechaniczny oferuje programy podyplomowe w szerokim zakresie inżynierii mechanicznej i jest częścią Uniwersytetu szerokości, interdyscyplinarnego Materials Science & Engineering. Program dr przygotowuje studentów do badań podstawowych i stosowanych w dziedzinie inżynierii mechanicznej poprzez interdyscyplinarnych dziedzin badawczych odblaskowe interesów ME wydziału.

Studia doktoranckie

Programy doktoranckie przygotowują studentów do badań podstawowych i stosowanych w inżynierii mechanicznej i inżynierii materiałowej i inżynierii. Obszary badań są wielodyscyplinarne i odzwierciedlać interesy wydziału Watson szkoły.

Studenci mogą specjalizować się w jednej z następujących dziedzin:

 • Mechanika i wzór stosowany
 • Systemy dynamiczne i Akustyki
 • przybory
 • zjawiska transportu

Rozwój zawodowy

Program Absolwent inżynierii mechanicznej oferuje elastyczne i interdyscyplinarny program nauczania, który zachęca uczniów do odkrywania możliwości, które mogą wzbogacić swoje doświadczenie akademickie. W tym samym czasie, to sprzyja relacji z gigantów przemysłowych, takich jak Samsung, jak również programy współpracy z uczelniami zagranicznymi. Wyposażenie laboratoryjne na kampusie są nowe i state-of-the-art.

Program dr obejmuje następujące obszary badawcze:

 • Mechanika i projektowania, ze szczególnym uwzględnieniem mechaniki ciał stałych / analizy naprężeń, drgań i tribologii
 • Thermofluids, ze szczególnym uwzględnieniem wymiany ciepła, smarowania, przetwarzania materiałów i / biologicznych zjawisk transportu na środowisko
 • Materiały, z naciskiem na relacje drobnoziarnisty / nieruchomości i elektronicznych materiałów opakowaniowych
 • mechanika obliczeniowa, z uwzględnieniem metod i asymptotyczne hybrydowych / metod obliczeniowych analitycznych

Watson i Kariera Alumni Connections oferuje profesjonalne doradztwo i usługi, takie jak poradnictwo wywiadzie krytyki list motywacyjny oraz możliwości sieciowych. Mechanicznym Graduate Student Organization dostępna jest również, aby pomóc nowych i obecnych uczniów do akademickich lub ogólnych pytań o wspólnocie.

Po przejściu

Ze względu na atrakcyjność rynkową zaawansowanego stopnia w zakresie inżynierii mechanicznej, absolwenci z łatwością przechodzić do różnego rodzaju kariery. Absolwenci programu uzyskali stanowiska w konkurencyjnych firm, takich jak Apple, Microsoft, Samsung, Ford, Texas Instruments, General Electric, Toyota, Lockheed Martin i Cisco. Doktoranci Absolwenci mogą wejść akademickie stając profesorów w instytucjach takich jak Northeastern University.

Rekrutacja Wymagania

Aby kwalifikować się do absolwentów studiów, należy:

 • Zapewniamy komplet swojej licencjackich (oraz, w stosownych przypadkach, absolwent) transkryptów pokazując jedną z następujących czynności:
  • Zarobiłeś tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś w ciągu jednego roku akademickiego zdobywając tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś ubiegać się w ramach protokołu ustaleń między aktualnym instytucji i Binghamton University
 • Zyskały co najmniej jedna z następujących powodów:
  • 3,0 GPA na całej swojej karierze licencjackich
  • 3,0 GPA podczas swoich ostatnich 60 punktów w semestrze lub 90 kw kredytów swojego licencjat, a większość kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • 3,0 GPA w Wyższe, w większości kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • W związku z różnymi skalami klasyfikacji stosowanych na całym świecie, każdy dział naukowy ocenia międzynarodowe zapisy do ustalenia w każdym przypadku z osobna, czy wykazać, że jedną z powyższych wymagań.

Aby zastosować, należy złożyć następujące materiały. Dla ogólnych wytycznych dotyczących tych materiałów można znaleźć na stronie internetowej warunki przyjęć.

 • Online Aplikacja stopnia absolwent z opłaty za zgłoszenie stopnia absolwent
 • Stenogramy z każdej uczelni wyższej, które zdobędą
 • Prywatnego z 2 do 3 stron opisujących swoje powody realizacji studium podyplomowe, swoje aspiracje zawodowe, swoje szczególne interesy w swoim polu, a wszelkie nietypowe cechy swojej tle, które mogą wymagać wyjaśnienia lub być przedmiotem zainteresowania komisji przyjęć absolwentów
 • Życiorys
 • Trzy listy polecające
 • Oficjalne wyniki GRE

Zagraniczni studenci muszą również złożyć następujące materiały. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych materiałów, zobacz sekcję zagranicznych studentów z witryny Warunki przyjęcia.

 • International Student sprawozdanie finansowe (ISFS) Forma
 • Wspieranie dokumentacji finansowej (takich jak wyciągi bankowe, stypendium lub sponsor liter, etc.)
 • Dowód znajomości języka angielskiego (takie jak urzędowe TOEFL / IELTS / PTE wynikami Akademickich)

Informacje te mogą ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań, aby zaktualizować te strony programu, zalecamy skontaktowanie się z działem z pytaniami o wymagania specyficzne dla programu.

Klasa profilu

GRE werbalne: 95% GPA: 3.44

* Te wyniki stanowią średnią dla przyznał niedawno klasy; zabicie dolna nie powoduje automatycznego odrzucenia i zabicie wyższe nie gwarantuje akceptacji.

terminy

Wchodzą: Walcowanie (1 lutego Funding)

Wiosna: Walcówka (15 października Funding)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,921 USD
(Mieszkaniec); $ 24261 (nierezydent)
Locations
Stany Zjednoczone - Binghamton, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Binghamton, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą