Przeczytaj oficjalny opis

Doktor Inżynierii Mechanicznej

Wydział Inżynierii Mechanicznej oferuje programy prowadzące do Master of Science (MS), Master of Engineering (MEng) oraz doktorat z inżynierii mechanicznej. Nasz program nauczania obejmuje teorię, projektowanie i laboratoryjną doświadczenie w dziedzinie mechaniki płynów termicznych, układów dynamicznych i wzorów i materiałów. Nasz program ma na celu kształcenie studentów, aby stać przyszłych liderów branży.

MS utwór zapewnia zrównoważoną studiów, które zawiera zaawansowaną teorię i praktyczne zastosowanie wiedzy. Studenci będą odpowiednio przygotowane, aby rozpocząć karierę w branży lub wprowadź studiów doktoranckich. Meng utwór przygotowuje studentów do praktyki zawodowej i nie wymaga żadnej pracy magisterskiej lub projektu. Program badawczy dr jest intensywne, wielodyscyplinarny program. Finansowanie jest dostępne w postaci dydaktycznych i badawczych staże. Wiele z naszych asystentów to Unia i zdrowotne korzyści.

Dostępne są również dodatek świadectw i przyspieszonych programów takich jak BS + MS i przyspieszone BS + MBA.

Absolwent akademicki Informacje o programie

Zakład Mechaniczny oferuje programy podyplomowe w szerokim zakresie inżynierii mechanicznej i jest częścią Uniwersytetu szerokości, interdyscyplinarnego Materials Science & Engineering. Program dr przygotowuje studentów do badań podstawowych i stosowanych w dziedzinie inżynierii mechanicznej poprzez interdyscyplinarnych dziedzin badawczych odblaskowe interesów ME wydziału.

Studia doktoranckie

Programy doktoranckie przygotowują studentów do badań podstawowych i stosowanych w inżynierii mechanicznej i inżynierii materiałowej i inżynierii. Obszary badań są wielodyscyplinarne i odzwierciedlać interesy wydziału Watson szkoły.

Studenci mogą specjalizować się w jednej z następujących dziedzin:

 • Mechanika i wzór stosowany
 • Systemy dynamiczne i Akustyki
 • przybory
 • zjawiska transportu

Rozwój zawodowy

Program Absolwent inżynierii mechanicznej oferuje elastyczne i interdyscyplinarny program nauczania, który zachęca uczniów do odkrywania możliwości, które mogą wzbogacić swoje doświadczenie akademickie. W tym samym czasie, to sprzyja relacji z gigantów przemysłowych, takich jak Samsung, jak również programy współpracy z uczelniami zagranicznymi. Wyposażenie laboratoryjne na kampusie są nowe i state-of-the-art.

Program dr obejmuje następujące obszary badawcze:

 • Mechanika i projektowania, ze szczególnym uwzględnieniem mechaniki ciał stałych / analizy naprężeń, drgań i tribologii
 • Thermofluids, ze szczególnym uwzględnieniem wymiany ciepła, smarowania, przetwarzania materiałów i / biologicznych zjawisk transportu na środowisko
 • Materiały, z naciskiem na relacje drobnoziarnisty / nieruchomości i elektronicznych materiałów opakowaniowych
 • mechanika obliczeniowa, z uwzględnieniem metod i asymptotyczne hybrydowych / metod obliczeniowych analitycznych

Watson i Kariera Alumni Connections oferuje profesjonalne doradztwo i usługi, takie jak poradnictwo wywiadzie krytyki list motywacyjny oraz możliwości sieciowych. Mechanicznym Graduate Student Organization dostępna jest również, aby pomóc nowych i obecnych uczniów do akademickich lub ogólnych pytań o wspólnocie.

Po przejściu

Ze względu na atrakcyjność rynkową zaawansowanego stopnia w zakresie inżynierii mechanicznej, absolwenci z łatwością przechodzić do różnego rodzaju kariery. Absolwenci programu uzyskali stanowiska w konkurencyjnych firm, takich jak Apple, Microsoft, Samsung, Ford, Texas Instruments, General Electric, Toyota, Lockheed Martin i Cisco. Doktoranci Absolwenci mogą wejść akademickie stając profesorów w instytucjach takich jak Northeastern University.

Rekrutacja Wymagania

Aby kwalifikować się do absolwentów studiów, należy:

 • Zapewniamy komplet swojej licencjackich (oraz, w stosownych przypadkach, absolwent) transkryptów pokazując jedną z następujących czynności:
  • Zarobiłeś tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś w ciągu jednego roku akademickiego zdobywając tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś ubiegać się w ramach protokołu ustaleń między aktualnym instytucji i Binghamton University
 • Zyskały co najmniej jedna z następujących powodów:
  • 3,0 GPA na całej swojej karierze licencjackich
  • 3,0 GPA podczas swoich ostatnich 60 punktów w semestrze lub 90 kw kredytów swojego licencjat, a większość kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • 3,0 GPA w Wyższe, w większości kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • W związku z różnymi skalami klasyfikacji stosowanych na całym świecie, każdy dział naukowy ocenia międzynarodowe zapisy do ustalenia w każdym przypadku z osobna, czy wykazać, że jedną z powyższych wymagań.

Aby zastosować, należy złożyć następujące materiały. Dla ogólnych wytycznych dotyczących tych materiałów można znaleźć na stronie internetowej warunki przyjęć.

 • Online Aplikacja stopnia absolwent z opłaty za zgłoszenie stopnia absolwent
 • Stenogramy z każdej uczelni wyższej, które zdobędą
 • Prywatnego z 2 do 3 stron opisujących swoje powody realizacji studium podyplomowe, swoje aspiracje zawodowe, swoje szczególne interesy w swoim polu, a wszelkie nietypowe cechy swojej tle, które mogą wymagać wyjaśnienia lub być przedmiotem zainteresowania komisji przyjęć absolwentów
 • Życiorys
 • Trzy listy polecające
 • Oficjalne wyniki GRE

Zagraniczni studenci muszą również złożyć następujące materiały. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych materiałów, zobacz sekcję zagranicznych studentów z witryny Warunki przyjęcia.

 • International Student sprawozdanie finansowe (ISFS) Forma
 • Wspieranie dokumentacji finansowej (takich jak wyciągi bankowe, stypendium lub sponsor liter, etc.)
 • Dowód znajomości języka angielskiego (takie jak urzędowe TOEFL / IELTS / PTE wynikami Akademickich)

Informacje te mogą ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań, aby zaktualizować te strony programu, zalecamy skontaktowanie się z działem z pytaniami o wymagania specyficzne dla programu.

Klasa profilu

GRE werbalne: 95% GPA: 3.44

* Te wyniki stanowią średnią dla przyznał niedawno klasy; zabicie dolna nie powoduje automatycznego odrzucenia i zabicie wyższe nie gwarantuje akceptacji.

terminy

Wchodzą: Walcowanie (1 lutego Funding)

Wiosna: Walcówka (15 października Funding)

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Binghamton University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 - 6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,921 USD
(Mieszkaniec); $ 24261 (nierezydent)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa