Read the Official Description

Doktor filozofii (doktorskiej) w Inżynierii Mechanicznej

Oferujemy doktora (Ph.D.) stopień w inżynierii mechanicznej na wykwalifikowanych studentów. Głównym atutem programu inżynierii mechanicznej absolwent UVM jest czynnik ludzki, który jest naszym dedykowany wydziałów i pracowników, i zmotywowani uczniowie.

Program

Nieustannie aktualizujemy naszą nauczania zajęcia nowoczesne tematów w inżynierii mechanicznej i zaoferowania wszerz kursów w mechanice eksperymentalnych i teoretycznych obliczeniowych. Większość naszych studentów są w pełnym wymiarze godzin i aktywnie angażuje się w projekty badawcze z jednej lub dwóch mentorów wydziału, który będzie dedykowane do sukcesu. Wielkość programu pozwala także mają bliskie interakcje z resztą wydziału, oraz regularnie uczestniczą w życiu programu poprzez absolwentów seminariów studenckich i zaproszonych prezentacji głośnikowych.

Absolwent

Aktywnie poszukują przyznać zróżnicowaną grupę studentów w zakresie inżynierii mechanicznej w celu rozwiązania współczesnym wyzwaniom naszego społeczeństwa. Do tej pory nasi absolwenci osiągnęli udanej kariery w środowisku akademickim, jak wybitnych profesorów, inżynierów w przemyśle, jak i przedsiębiorców, a na stanowiskach rządowych jako dyrektorów programowych dla krajowych agencji finansujących i naukowców w laboratoriach krajowych.

Wydział Badań i

Sukces naszego programu absolwent jest budować na wybitnych wykładowców, których badania są uznawane w kraju i zagranicą poprzez innowacje, upowszechnianie wiedzy w czasopismach o dużym znaczeniu i nagród naukowych. Niedawno nasz wydział zdobył główne nagrody od Departamentu Obrony, Departament Energii, NASA i National Science Foundation i obejmuje odbiorców młodego badacza i nagrody NSF karierze. Oczywiście, naszym celem jest stworzenie środowiska badawczego, który jest bardzo interdyscyplinarny i współpracy, z których nasi studenci mogą rozwijać.

Prowadzimy szereg interdyscyplinarnych projektów badawczych na następujące tematy: Inteligentne Konstrukcje Aerospace Engineering, turbulencje, złożone płynów wieloskalowe Mechanika, mikro i nano Engineering, nanomateriały, biomateriały, Energia Gromadzenie, przetwarzanie i zapamiętywanie, systemy sterowania, Polymer produkcji i Symulacja przy użyciu obliczeń o wysokiej wydajności.

Wstęp

Chociaż kompletne wnioski są weryfikowane tak szybko, jak są one odbierane, prosimy o cierpliwość, dopóki nie zostanie podjęta decyzja wstępu. Terminy składania wniosków to: 01 lutego przyjęć upadku. 01 września przyjęć wiosennych.

Wnioskodawca Kwalifikacje

Absolwent inżynierii mechanicznej Program stara się przyciągnąć doskonałych uczniów. Każdy student musi spełniać ogólne wymogi dopuszczenia określone zgodnie z przepisami Graduate University of Vermont College. Zazwyczaj studenci wejściu do programu studiów doktoranckich otrzymali stopień magistra inżynierii mechanicznej lub pokrewnej dziedzinie inżynierii lub w naukach fizycznych. Zgłoszenia przyjmowane są od Stanów Zjednoczonych i na całym świecie.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by College of Engineering and Mathematical Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
3 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment