Read the Official Description

Doktor filozofii (PhD) w Nauk Matematycznych

Wydział oferuje programy w kierunku Master of Science, Master of Science w nauczaniu, a doktora nauk matematycznych. Istnieją dwa obszary koncentracji: czystej matematyki i matematyki stosowanej. Programy podkreślić interakcji między tymi dwoma obszarami i wspólnej roli obliczeń naukowych. Studenci mogą skorzystać z kursów wspólne dla obu obszarach, umożliwiając im zdobycie uznanie matematycznych technik i połączeń między teorii i zastosowań.

Zainteresowania badawcze obejmują analizę klasyczną Departament, analizy harmonicznej, analizy Fouriera, teorii aproksymacji, algebry, teorii liczb, teorii grafów, kombinatoryki, mechaniki płynów, Biomatematyka równań różniczkowych,, analizy i modelowania numerycznego,.

Wymagania dotyczące dopuszczenia do Graduate Studies na stopień doktora filozofii

Ze względu na szerokość czystych i matematyki stosowanej, uznaje się, że ubiegający się o przyjęcie będą miały różnych środowisk. Warunki przyjęcia są zatem elastyczne. Kandydat powinien wykazać siłę w formie czystej lub matematyki stosowanej, tytuł licencjata na kierunku matematyka lub bardzo zbliżonej dyscypliny i zadowalające wyniki w ogólnej Graduate Record Examination.

Wymagania do awansu do kandydaturę na stopień doktora filozofii

Pomyślne zakończenie trzech egzaminów kwalifikacyjnych, dwa pisemnej i ustnej, w jednym z obszarów koncentracji.

Minimalne wymagania stopnia za stopień doktora filozofii

Każdy student musi wykonać trzy egzaminy kwalifikacyjne i zatwierdzony plan pracy, w tym co najmniej 75 godzin kredytowych w trakcie pracy lub badań pracy doktorskiej. Student jest zobowiązany do napisania pracy doktorskiej i przekazać ostateczną obrony ustnej tej rozprawy. Departament wymaga dwa semestry doświadczenie kolegium nauczycielskiego. Studenci powinni wykazać się odpowiednim, biegłość w korzystaniu z komputerów. Nie istnieje wymóg formalny język.

Kariera

Absolwent stopień w naukach matematycznych daje dobre przygotowanie do kariery w biznesie, przemyśle, administracji, nauki i badań. Absolwenci naszych programów są zatrudnieni w komputerowych, komunikacji, przemysłu informacji, finansowych i farmaceutycznych; w inżynierii i firm konsultingowych; w branży ubezpieczeniowej jak aktuariuszy; w szkołach, na uczelniach, i na uniwersytetach; w agencjach Rząd; oraz w wielu innych zawodach wymagających silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów.

Zasoby

  • Informacje Kariera (American Mathematical Society)
  • Matematyka Kariera (Association of America matematyczna)
  • Praca w statystykach (Amerykańskiego Towarzystwa Statystycznego)
  • Kariera w Zastosowań Matematyki i Nauk Obliczeniowych (Towarzystwo Przemysłowe i Matematyki Stosowanej)
  • Stowarzyszenie Aktuariuszy Centrum Kariery
  • Oferty pracy dla matematyków (MathJobs.org)
  • Perspektywy Matematyków Pracowniczych (Bureau of Labor Statistics)
  • Perspektywy Statystyków Pracowniczych (Bureau of Labor Statistics)
Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by College of Engineering and Mathematical Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019