Read the Official Description

Jeśli jesteś zmotywowany uczeń, który zmaga się z wyzwaniami naszych czasów i stara się dokonać pozytywnych zmian w świecie, ten program jest dla Ciebie. Nasz program łączy uczenie się eksperymentalne z poważnego dochodzenia akademickiego i nasi absolwenci stają się uczeni, transpersonally transpersonalnych zorientowane terapeutów i uzdrowicieli, przeobrażające wychowawców i agentów zmian w różnych kontekstach społecznych i organizacyjnych.

Zajęć obejmuje intensywne dochodzenie w transpersonalnej filozofii, teorii i badań; sekwencja metody badawcze, które przygotowuje studentów do pracy doktorskiej na wybrany temat; i doświadczenia transformacyjne integracyjne i edukacyjne budowania społeczności i stosowane nauki poprzez rekolekcje i sekwencja społeczność praxis. Ten program na terenie kampusu zapewnia opakowanie, aby być częścią zróżnicowanej społeczności uczenia się.

Nasz program oferuje pięć stężeń:

  • Świadomość i Studiów Kreatywność
  • Behavioral Science
  • Ekopsychologia
  • Somatyczna Psychologia
  • Metody badawcze w psychologii

Członkowie naszego wydziału publikuje w różnych dziedzinach badań, w tym wyjątkowych doświadczeń człowieka, badań nad świadomością, kreatywność, religii porównawczych oraz interfejsu kulturoznawstwa i psychologii transpersonalnej. Wyróżniającą nasz bilans badań naukowych, empirycznej nauki i rozwoju zawodowego wspiera pracę wprowadzenie pojęć i praktyk transformacyjnych na świat w sposób, który promuje rozwój osobisty, zmiany społeczne i uzdrowienie w różnych ustawieniach.

Co to przygotować się do?

Studenci, którzy ukończą swój doktorat z psychologii transpersonalnej przejść do różnych przedsięwzięć zawodowych. Osoby z poprzednich życiu zawodowym często zawierają zasady transpersonalne do istniejącej praktyki. Wraz z wybranej specjalizacji, wielu absolwentów opracowania nowego powołania po zakończeniu programu, w tym pracy jako trenerzy, przewodników duchowych, nauczycieli i agentów zmian w organizacji non-profit, rządu i środowisk korporacyjnych.

Świadomość i Studiów Kreatywność

Filozofowie i naukowcy zbadali koncepcję świadomości przez tysiąclecia, ale dopiero teraz wiemy wystarczająco dużo o mózgu do postępu naukowego na temat nawet najbardziej podstawowych pytań. Oczywiście wiele pozostaje tajemnicza i prawdopodobnie zawsze będzie. W tym samym czasie, każdy zna z doświadczenia podwyższonej lub poszerzonej świadomości i jednoczesnego poczucia większego związku z samym sobą i światem. Nasza świadomość i Studiów Kreatywność stężenie jest zaprojektowany w celu zapewnienia miejsca dla doktorantów zbadać świadomość w jej różnych wymiarach podczas eksperymentowania z duchowymi technologii i procesów twórczych, które produkują i są pielęgnowane przez nią. Nasze badanie jest zakorzeniona w dochodzenia akademickiego, praktyk kontemplacyjnych, enteogenicznego integracji i spotkań z członkami intersubiektywne naszej wspólnoty uczenia się.

Behavioral Science

Stężenie Behavioral Science skupia się na neuroscientific, behawioralnej i psychologii poznawczej. Oprócz tych tradycyjnych tematów, uczniowie poznają bardziej innowacyjnych dziedzin podyplomowych takich jak neuroteologia, neurofenomenologii i bioetyki w szerszym kontekście badań nad świadomością. Pytania dotyczące neurologicznych korelaty doświadczeń i problemów związanych wzmocnienie ludzkiego mózgu przez transformacyjnych technologii duchowe i religijne są również częścią tej koncentracji.

Ekopsychologia

Ekopsychologia zbliża psychikę człowieka jako zjawiska natury i widzi wszystkie kwestie psychologiczne i duchowe w świetle naszego uczestnictwa w życiu więcej niż człowiekiem świata. To stężenie bada ecotherapy sposoby, działania na rzecz środowiska i ekologicznie odpowiedzialne sposoby życia promowanie optymalnego zdrowia psychicznego, dobre samopoczucie i poczucie transpersonalnej.

Somatyczna Psychologia

Somatyczna psychologia zajmuje się wyzwaniami związanymi z życia ludzi przez pęknięcia między światem wiedzy i świat żył, ucieleśnionego doświadczenia. Koncentruje się na ciele w miejscu ewolucyjnego inteligencji, uczenia się i transformacji. Opierając się na obu perspektyw Wschodu i Zachodu, to stężenie bada interakcje pomiędzy procesami ciała i stanów świadomości poprzez transpersonalnej psychologicznego punktu widzenia.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019