Przeczytaj oficjalny opis

Nasz Doktor Bioinżynierii koncentruje się na obszarach biomateriałów i biomechaniki. Ten interdyscyplinarny program zapewnia perspektywę badawczą szeroko zakrojone, że czerpie z wiedzy naszego wydziału z unikalnych dyscyplin.

Obszary nacisk obejmują:

 • Biofizyka
 • Energooszczędny teledetekcji
 • Inżynieria sztucznych roślin
 • endokrynologii środowiska
 • Informatics and Computing
 • Muscle-jak uruchamianie i poręczny robotyka
 • nowe biomateriały
 • Gojenie się ran

Co zyskasz z naszego programu

Celem tego programu jest kształcenie przyszłych liderów przemysłu i badań w bioinżynieria poprzez zintegrowany i interdyscyplinarnego podejścia. Studenci otrzymają zaawansowanego szkolenia w zakresie badań naukowych poprzez skoncentrowane zajęć i wiedzę specjalistyczną w zakresie gromadzenia, analizy, interpretacji i prezentacji danych na poziomie odpowiednim dla pozycji w badaniach i rozwoju przemysłowego lub akademickiego.

Po ukończeniu stopnia studenci są przygotowani do podjęcia kariery w branży, organizacji rządowych, organizacji non-profit i uniwersytety.

Efekty uczenia się

Studenci będą rozwijać umiejętności i wiedzy poprzez formalną pracy kurs i oryginalnego projektu pracy doktorskiej. Celem jest wspieranie zdolności uczniów do identyfikacji i syntezy podstawowych zasad bioinżynierii i zastosować je do złożonych problemów. NAU absolwentom Ph.D. W Bioinżynierii będzie osiągnęli następujące efekty kształcenia:

Krytyczne myślenie: Wykazać się umiejętnością zastosowania poziomie absolwenta umiejętności krytycznego myślenia do formułowania i rozwiązywania zaawansowanych problemów w dziedzinie bioinżynierii nacisk (Biomedycznych, Biomechaniki, biofizyka, Informatyki i Informatyki).

Interdyscyplinarny: Wykazać zdolność integrowania informacji, danych, techniki, narzędzia, perspektywy, koncepcje i / lub teorie z dwóch lub większej liczby dyscyplin rozszerzy podstawową wiedzę lub rozwiązać problemy, których rozwiązania są poza zakresem jednej dziedzinie lub praktyki badawczej.

Projekt i Wykonanie badań: Wykazać zdolność do samodzielnego i twórczego projektowania i prowadzenia badań naukowych, w tym syntezę literatury naukowej w dziedzinie badań, projektowania badań rozprawy i interpretacji złożonych analiz ilościowych.

Komunikacja werbalna: Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się wyniki kompleksowego projektu badawczego poprzez prezentacje ustne.

Komunikacja pisemna: Redagowanie i angażować się w wysoce efektywnej komunikacji pisemnej w bioinżynierii; przedstawić wyraźne argumenty i logikę w różnych korespondencji, w tym opublikowanych prac i wniosków o dotacje.

Rekrutacja Wymagania

Doskonałymi kandydatami do tego doktoratu mają zarobione Praca magisterska oparte of Science w bioinżynierii, biologii, inżynierii mechanicznej, lub nauki odpowiednio powiązane. Bezpośrednie wejście do programu studiów doktoranckich z Bachelor of Science będą rozpatrywane na podstawie indywidualnych przypadków dla przykładowych wnioskodawców.

Ważny: Oczekuje się, że wszyscy wnioskodawcy do kontaktów (tj komunikację e-mail lub wizytę w laboratorium) z potencjalnych członków wydziału w departamencie przed zastosowaniem. Kandydat powinien mieć zastosowanie tylko wtedy, gdy mentorem zgadza się wspierać wnioskodawcę.

Zasilenia Graduate Education

Różnorodne możliwości finansowania istnieje wspierać swoją edukację na NAU:

 • Praktyki Absolwent
 • Praktyki dydaktyczne
 • Praktyki badawcze
 • Praktyki serwisowe (poza działu)
 • Porozmawiaj z wydziału dyscypliny badawczej w celu omówienia przed nałożeniem dostępne dydaktycznych i badawczych staże.
 • Prezydencki Program Stypendialny
 • Pomoc finansowa
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w Northern Arizona University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Data końcowa