Doktor bioinżynierii

Northern Arizona University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktor bioinżynierii

Northern Arizona University

Nasz Doktor Bioinżynierii koncentruje się na obszarach biomateriałów i biomechaniki. Ten interdyscyplinarny program zapewnia perspektywę badawczą szeroko zakrojone, że czerpie z wiedzy naszego wydziału z unikalnych dyscyplin.

Obszary nacisk obejmują:

 • Biofizyka
 • Energooszczędny teledetekcji
 • Inżynieria sztucznych roślin
 • endokrynologii środowiska
 • Informatics and Computing
 • Muscle-jak uruchamianie i poręczny robotyka
 • nowe biomateriały
 • Gojenie się ran

Co zyskasz z naszego programu

Celem tego programu jest kształcenie przyszłych liderów przemysłu i badań w bioinżynieria poprzez zintegrowany i interdyscyplinarnego podejścia. Studenci otrzymają zaawansowanego szkolenia w zakresie badań naukowych poprzez skoncentrowane zajęć i wiedzę specjalistyczną w zakresie gromadzenia, analizy, interpretacji i prezentacji danych na poziomie odpowiednim dla pozycji w badaniach i rozwoju przemysłowego lub akademickiego.

Po ukończeniu stopnia studenci są przygotowani do podjęcia kariery w branży, organizacji rządowych, organizacji non-profit i uniwersytety.

Efekty uczenia się

Studenci będą rozwijać umiejętności i wiedzy poprzez formalną pracy kurs i oryginalnego projektu pracy doktorskiej. Celem jest wspieranie zdolności uczniów do identyfikacji i syntezy podstawowych zasad bioinżynierii i zastosować je do złożonych problemów. NAU absolwentom Ph.D. W Bioinżynierii będzie osiągnęli następujące efekty kształcenia:

Krytyczne myślenie: Wykazać się umiejętnością zastosowania poziomie absolwenta umiejętności krytycznego myślenia do formułowania i rozwiązywania zaawansowanych problemów w dziedzinie bioinżynierii nacisk (Biomedycznych, Biomechaniki, biofizyka, Informatyki i Informatyki).

Interdyscyplinarny: Wykazać zdolność integrowania informacji, danych, techniki, narzędzia, perspektywy, koncepcje i / lub teorie z dwóch lub większej liczby dyscyplin rozszerzy podstawową wiedzę lub rozwiązać problemy, których rozwiązania są poza zakresem jednej dziedzinie lub praktyki badawczej.

Projekt i Wykonanie badań: Wykazać zdolność do samodzielnego i twórczego projektowania i prowadzenia badań naukowych, w tym syntezę literatury naukowej w dziedzinie badań, projektowania badań rozprawy i interpretacji złożonych analiz ilościowych.

Komunikacja werbalna: Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się wyniki kompleksowego projektu badawczego poprzez prezentacje ustne.

Komunikacja pisemna: Redagowanie i angażować się w wysoce efektywnej komunikacji pisemnej w bioinżynierii; przedstawić wyraźne argumenty i logikę w różnych korespondencji, w tym opublikowanych prac i wniosków o dotacje.

Rekrutacja Wymagania

Doskonałymi kandydatami do tego doktoratu mają zarobione Praca magisterska oparte of Science w bioinżynierii, biologii, inżynierii mechanicznej, lub nauki odpowiednio powiązane. Bezpośrednie wejście do programu studiów doktoranckich z Bachelor of Science będą rozpatrywane na podstawie indywidualnych przypadków dla przykładowych wnioskodawców.

Ważny: Oczekuje się, że wszyscy wnioskodawcy do kontaktów (tj komunikację e-mail lub wizytę w laboratorium) z potencjalnych członków wydziału w departamencie przed zastosowaniem. Kandydat powinien mieć zastosowanie tylko wtedy, gdy mentorem zgadza się wspierać wnioskodawcę.

Zasilenia Graduate Education

Różnorodne możliwości finansowania istnieje wspierać swoją edukację na NAU:

 • Praktyki Absolwent
 • Praktyki dydaktyczne
 • Praktyki badawcze
 • Praktyki serwisowe (poza działu)
 • Porozmawiaj z wydziału dyscypliny badawczej w celu omówienia przed nałożeniem dostępne dydaktycznych i badawczych staże.
 • Prezydencki Program Stypendialny
 • Pomoc finansowa
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Locations
Stany Zjednoczone - Flagstaff, Arizona
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Flagstaff, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą