Doctor of Ministry (D.Min.)

Informacje ogólne

Opis programu

Celem programu Doctor of Ministry jest zapewnienie profesjonalnego i akademickiego przygotowania do najwyższego poziomu przywództwa w chrześcijańskiej posłudze. Doctor of Ministry jest przeznaczony dla pastorów i pracowników kościoła z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w służbie. Harmonogram programu uwzględnia osoby pełniące służbę pełnoczasową.

Student musi mieć tytuł M.Div. lub jego odpowiednik, który ma zostać przyjęty do programu Doctor of Ministry.

Student musi przepracować co najmniej dwa lata w służbie czynnej od momentu uzyskania dyplomu ukończenia studiów i kontynuowania służby w trakcie formalnej nauki. Każdy wyjątek od tego wymogu musi zostać zatwierdzony przez administrację przed przyjęciem do programu.

Program Doctor of Ministry jest dostępny dla pastora pracującego lub duchownego kościoła bez opuszczania ministerstwa. Niektóre kursy są również oferowane jako zajęcia w pełnym wymiarze godzin w semestrze jesiennym i wiosennym. Inne są oferowane jako jedno- lub dwutygodniowe zajęcia modułowe w okresie letnim (maj-czerwiec) i zimowym (styczeń). Każdy kurs modułowy składa się na ogół z trzech etapów: zadania z czytania, które należy wykonać przed zajęciami, faktyczny czas zajęć, podczas którego zachodzi interakcja na podstawie materiału do czytania, oraz praktyka, która wykorzystuje wyuczony materiał do służby studenta.

Po ukończeniu studiów doktoranckich student, który odniesie sukces, doceni przekazywanie prawdy biblijnej i zaangażowanie w separację opartą na Biblii; Udowodnienie zdolności do badania, pisania, głoszenia i doradzania z biblijnej perspektywy; Zintegruj skuteczne filozofie i procedury, które ułatwiają zarówno oddawanie czci Bogu, jak i uczniostwo w lokalnym kościele, oraz zastosuj skuteczne rozwiązania dla rozwiązywania złożonych problemów w sferze administracji i zarządzania kościołem.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

International Baptist College and Seminary is an Independent Fundamental Baptist Bible College and Seminary in Chandler, Arizona, offering graduate and undergraduate degrees in pastoral ministry, miss ... Czytaj więcej

International Baptist College and Seminary is an Independent Fundamental Baptist Bible College and Seminary in Chandler, Arizona, offering graduate and undergraduate degrees in pastoral ministry, missions, music ministry, and Christian education. Pokaż mniej