Read the Official Description

Przegląd

Ten kurs łączy najlepsze praktyki w nauce akademickiej i profesjonalnej wiedzy.

Unikalną cechą bezpośredniej i praktycznej strony kursu są seminaria weekendowe, które maksymalizują możliwości dyskusji na temat kluczowych kwestii i elastycznego dostarczania. Zestaw modułów zawiera symulacje dyplomatyczne i ćwiczenia negocjacyjne, które można również wykorzystać do wyboru z karty.

DDpip składa się z dwóch części. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin mogą liczyć na ukończenie studiów w ciągu trzech do czterech lat. Część wykładowa będzie trwała przez dwa lata akademickie, jeśli jesteś studentem studiów dziennych. W ostatnim roku (z możliwością ubiegania się o przedłużenie o jeden rok) doktoranci zakończą pracę w ciągu około jednego roku. Ta teza pozwoli ci zastanowić się nad stosownymi kwestiami dyplomacji w świetle teorii i wiedzy konceptualnej zdobytej w trakcie studiów, a także w ramach niezależnych badań.

Większość pracujących profesjonalistów prawdopodobnie wybierze studia niestacjonarne na ten stopień. Jeśli wybierzesz Pathway stopniowania w niepełnym wymiarze godzin, ukończenie DDipl potrwa proporcjonalnie dłużej.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Jest to pierwszy profesjonalny Doktorat Dyplomacji w Europie

# 2 Możesz mieć swobodę łączenia nauki z intensywną pracą międzynarodową

# 3 Kurs w wyjątkowy sposób łączy dyscyplinę akademicką z wymaganiami dyplomacji w praktyce

Elastyczna nauka

Jeśli chcesz zapoznać się z modułem z tego kursu, świadectwem podyplomowym lub dyplomem podyplomowym, wyślij e-mailem zaproszenie na studia magisterskie, aby omówić swój kurs.

Badania

W REF2014 Stirling znalazł się na 6 miejscu w Szkocji i 45. w Wielkiej Brytanii, a prawie trzy czwarte działalności badawczej oceniono na poziomie światowym lub na poziomie międzynarodowym.

Szczegóły kursu

Wspólne dla wszystkich profesjonalnych doktoratów jest ukończenie oryginalnego badania. Studenci Doktora Dyplomacji wykonają rozprawę o objętości 40 000-60 000 słów (maksymalnie).

Twoja teza będzie miała oryginalny wkład w wiedzę i zostanie oceniona na podstawie przekonujących dowodów, jakie oferuje kompetentne i niezależne stypendium i badania, szerokiej i krytycznej lektury oraz umiejętności powiązania wiedzy akademickiej z zainteresowaniami zawodowymi. Musisz złożyć pracę do egzaminu w ciągu maksymalnego okresu studiów i zdać egzamin ustny na temat pracy dyplomowej i powiązanych tematów. Możesz przesłać poprawioną pracę tylko raz do sprawdzenia.

Nauczanie

Moduły będą dostarczane podczas weekendowych seminariów. Wymagają one znacznej ilości niezależnych przygotowań i badań.

Oszacowanie

Moduły są oceniane zarówno na podstawie eseju na temat wybranych studiów przypadku, jak i krótkich artykułów lub blogów, które stosują koncepcje i teorie do rzeczywistych scenariuszy.

Dyrektor kursu

Profesor Holger Nehring

44 (0) 1786 467590

holger.nehring@stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • 49,990 £
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by University of Stirling »

Last updated May 24, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
24 - 72 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
49,990 GBP
Pełny program: Strona główna / UE: 49,990 £ / za granicą: 49 990 £
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Wrześ. 2019

Stycz. 2020