Nottingham Business School jest dumna z posiadania jednego z najstarszych doktoratów w dziedzinie Business Administration (DBA) w Wielkiej Brytanii, który w 2018 roku obchodził 20-lecie swojego istnienia i ponad 100 realizacji. W ramach naszego programu oferujemy menedżerom wyższego szczebla, niezależnym konsultantom i wyższym pracownikom akademickim szansę zdobycia nowych, istotnych informacji, które pozwolą informować i rozwijać własny profil zawodowy oraz przyczynią się do rozwoju biznesu i / lub praktyki zawodowej.

Współpracowaliśmy z wieloma prestiżowymi organizacjami prywatnymi i wydawniczymi, takimi jak CapGemini Iberia, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Nova Business School, Ambasada Omanu w USA i KPMG.

NBS DBA ma na celu poprawę Twojej praktyki biznesowej i menedżerskiej poprzez rozwój twoich zdolności osobistych, intelektualnych i akademickich, poprzez duży akademicki projekt badawczy. Twoje badania zapewnią akademicko uznany wkład w wybrane dziedziny, zapewniając w ten sposób prywatnym i publicznym sektorom wyniki badań, które mają wpływ na politykę i praktykę.

Nasz DBA ma nowatorską strukturę kursów, umożliwiającą studentom możliwość złożenia pracy w formie konwencjonalnych dokumentów (trasa A) lub w stylu prac naukowych (trasa B). Zespół kursu i zespół nadzorujący będą współpracować z Tobą, aby upewnić się, że znasz różne trasy i opcje dostępne na podstawie aspiracji zawodowych i zainteresowań.

DBA ma na celu pomóc Ci:

 • zbadać związek między teorią a praktyką, między rozumieniem świata a jego zmienianiem.
 • rozwijaj swój osąd, przewidywanie i analizę problemu, stosując umiejętności teoretyczne i kryminalistyczne do materiału badawczego pochodzącego z ich badań.
 • rozwinąć cię jako refleksyjnego praktyka, który ma intelektualną i osobistą zdolność przystosowania się do radzenia sobie ze zmianami organizacyjnymi i niejednoznacznością.
 • rozwijać umiejętności komunikacyjne, które pozwolą Ci skutecznie komunikować się zarówno ze środowiskami akademickimi, jak i kierowniczymi i biznesowymi oraz działać jako tłumacze między tymi dwoma.
 • Pomagają zaprojektować i wdrożyć projekt badawczy na granicy wiedzy w dziedzinie zawodowej i kierowniczej, a tym samym przyczynić się do wiedzy akademickiej i praktyki zawodowej.

Nottingham Business School posiada akredytację EQUIS i AACSB. Jesteśmy również w rankingu 95 najlepszych europejskich szkół biznesu w Financial Times (FT).

Co będziesz studiować

Nasz DBA wymaga zaangażowania, energii i ciężkiej pracy. W zamian otrzymasz stymulujące i poprawiające jakość życia doświadczenie w zakresie zdobywania coraz bardziej cenionych kwalifikacji.

Faza 1 (24 miesiące)

 • Wprowadzenie do DBA
 • Wprowadzenie do przeglądu literatury
 • Wprowadzenie do metodologii badań (w tym badania pilotażowego) (60 punktów)

Poniżej znajduje się struktura dla nowego DBA:

Faza 2 (24 miesiące)

 • Thesis (300 kredytów)

Jak się uczysz

Dlaczego warto studiować DBA w Nottingham Business School?

Doktorat Administracji Biznesowej jest kwalifikacją opartą na badaniach i ma taką samą pozycję naukową jak doktorat. Jako student możesz więc oczekiwać trudnego, rozciągającego się i wymagającego doświadczenia prowadzonego w stymulującej atmosferze intelektualnej i akademickiej debaty.

Nasze DBA ma na celu większy wpływ i rzeczywisty wpływ, umożliwiając wniesienie znaczącego wkładu do społeczeństwa, kultury i biznesu. Tematy projektów zwykle koncentrują się na kwestiach strategicznych, które są obecne w organizacji wnioskodawcy i są wystarczająco złożone, aby uzasadnić przeprowadzenie badań na dużą skalę.

NBS DBA jest dostosowany do poziomu 8 QAA Framework for Higher Education Qualifications w Anglii, Walii i Irlandii Północnej (FHEQ) i AACSB Standard 9. NBS jest aktywnym członkiem wielu międzynarodowych rad doktorskich, w tym Arts

Rodzaj studiów

Nasze DBA zapewnia charakterystyczne podejście do stałego rozwoju osobistego i zawodowego. Oczekuje się, że będziesz regularnie kontaktować się z zespołem nadzorczym i tworzyć prace w oparciu o własne badania w celu oceny postępów.

Z silnym naciskiem na praktyki menedżerskie i zawodowe; DBA łączy rygorystyczne badanie problemów i problemów związanych z pracą z rozwojem osobistym i zawodowym. Pomaga to przenieść naukę do praktyki organizacyjnej i menedżerskiej.

Jako student DBA, będziesz brać moduły w metodologii badań, krytycznej recenzji i rozwoju koncepcyjnego. Od ciebie oczekuje się regularnej pracy opartej na własnych badaniach.

Nadzór i wsparcie

Wszyscy uczniowie są zachęcani do omawiania wszelkich problemów ze swoim przełożonym lub dyrektorami programowymi DBA lub ich przedstawicielem DBA.

Zwykle składa się z dyrektora studiów (osoby o największym doświadczeniu w projekcie) i drugiego przełożonego. Jeśli współpracujesz z firmą lub instytucją, możesz mieć również trzeciego przełożonego.

Projekty mogą być interdyscyplinarne i czerpać wiedzę z dwóch lub więcej szkół. Wszyscy uczniowie są zachęcani do omawiania wszelkich problemów ze swoim specjalistą doktoratem i jego profesjonalnym doktoratem.

Nasz zespół do spraw administracji doktoranckiej będzie pierwszym punktem kontaktowym dla stopni naukowych i pomoże ci w procesie aplikacyjnym. Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, będzie on w stanie Ci pomóc przez cały okres nauki.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Podstawowym celem programu DBA jest umożliwienie uczniowi uzyskania stopnia DBA, który pomoże ci wykorzystać karierę i / lub przejść na najwyższe poziomy akademickie. Dzięki naszemu programowi oferujemy menedżerom wyższego szczebla, niezależnym konsultantom i wyższym pracownikom akademickim szansę zdobycia nowych, istotnych informacji, które pozwolą informować i rozwijać swój własny profil zawodowy oraz przyczynią się do rozwoju biznesu i / lub praktyki zawodowej.

Współpracowaliśmy z wieloma prestiżowymi organizacjami prywatnymi i wydawniczymi, takimi jak CapGemini Iberia, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Nova Business School, Ambasada Omanu w USA i KPMG.

DBA dostosowane do organizacji korporacyjnych

Nasz DBA jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób umożliwiamy jednostkom osiąganie uznawanych kwalifikacji przy jednoczesnym podejmowaniu badań skupionych na ich organizacjach i sektorach. Kurs został ustanowiony od 1998 roku, ale w 2007 roku uruchomiliśmy pierwszą kohortę czysto rekrutowaną z Chin. Studenci uczą się w Nottingham podczas prowadzenia badań w swoich organizacjach w Chinach, w tym głównych marek, takich jak Nike, Intel i Motorola.

Znani absolwenci

Chcemy pozostać w kontakcie ze wszystkimi naszymi przeszłymi uczniami, aby zobaczyć, co robili przez lata. Znani absolwenci kursu DBA to:

 • Emmanuel Probst, dyrektor, mediator i dyrygent cyfrowy, badania rynku konsumenckiego w Kantar Millward Brown i UCLA
 • Sue Shepherd, dyrektor East Travian Major Trauma Network i East Midlands Spinal Network

Referencje studenckie

"Cieszę się, że myślę o metodologii i różnych punktach widzenia, aby ponownie zbadać bieżące problemy, co pomaga wyciągnąć mnie z obecnego podejścia przeciwpożarowego, które próbowaliśmy każdego dnia, ponownie przyjrzeć się problemom, przed którymi stoimy, i podejść do nich. bardziej holistycznie, z szerszym spojrzeniem i głębszą myślą ".

Anna LQ Zheng, China DBA program

Wymagania wstępne

Wielka Brytania

 • MBhil, MBA lub stopień magistra w zakresie Business, Management lub Organization studies.
 • co najmniej pięcioletnie doświadczenie na wyższym stanowisku kierowniczym.
 • umiejętność prowadzenia badań i pisania pracy dyplomowej na poziomie doktoranckim.

Międzynarodowy

 • MBhil, MBA lub stopień magistra w zakresie Business, Management lub Organization studies.
 • co najmniej pięcioletnie doświadczenie na wyższym stanowisku kierowniczym.
 • umiejętność prowadzenia badań i pisania pracy dyplomowej na poziomie doktoranckim.
 • Studenci zagraniczni muszą mieć wynik IELTS co najmniej 6,5 z minimum 6,0 we wszystkich elementach.

Osoby bez kwalifikacji magisterskich, ale posiadające znaczące doświadczenie zawodowe i dowody, mogą przejść proces Akredytacji z poprzednich doświadczeń i uczenia się.

Kandydaci z niestandardowymi warunkami przyjęcia i / lub odpowiednim doświadczeniem będą rozpatrywane indywidualnie.

Jak złożyć wniosek

Wszyscy kandydaci są zobowiązani wypełnić formularz wniosku, złożyć dwie kopie swoich kwalifikacji i dostarczyć dwa poufne referencje.

Proszę zwrócić formularz wniosku, powiązane dokumenty i odniesienia do dbaadmin @ NTU .ac.uk w celu zapewnienia, że ​​jest on rozpatrywany tak skutecznie, jak to możliwe.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za kurs na 2019 rok nie zostały jeszcze ustalone, tutaj jest 2018 opłat za wskazówki:

 • Lata 1, 2, 3 i 4 = 11 000 £ rocznie
 • 5 lat = 5 500 £ rocznie
 • (nie ma oddzielnej opłaty za rok ukończenia)
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja September 26, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 5 lat
Zaoczne
Cena
11,000 GBP
Lata 1, 2, 3 i 4 = 11 000 GBP rocznie i 5 lat = 5 500 GBP rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty