Read the Official Description

Stopień DBA jest stworzony dla osób wymagających, którzy osiągnęli etap w ich życiu, gdzie osobiste spełnienie jest ich priorytetem. Jest to czas, w którym przewartościowania krytyczne problemy naszego życia, które dotyczą rodziny i kariery i przyszłości pragniemy. Problemy globalne Business and a filozofia życia otrzymują nowe perspektywy w tym osobistego zapytania.

Więcej niż tylko kolejnym programem akademickim lub kurs dla praktykujących specjalistów, DBA jest poważna rozmowa o najważniejszych kwestii, które krążą wokół naszego życia i sposób kształtować nasze przeznaczenie. Mamy zatem przyjąć przygód doświadczenie uczenia się, który jest empiryczne i rozpoznawcza: uznając, że nasz świat jest chaotyczny i że większość wyzwań w procesie decyzyjnym są co sklasyfikować jako "złych problemów", zupełnie nowe ramy paradigmic muszą być użyte.

więc nasza wspólna nauka wykorzystuje kombinację filozoficznego zastanawiać literatury opartej uczenia się i docenia, Projektowanie i technik Teoria U, PBL, presencing i analizy scenariuszy. Jest wiele dziedzin i poparte podejść eksperymentalnych.

DBA jest temat rozwoju osobistego i przywództwa transformacyjnego-a potężny oświadczenie o osobistym znaczeniu. Lider programu akademickiego jest Datuk Dr Paul Chan, który jest przedsiębiorcą społecznym i pionierem w prywatnym szkolnictwie wyższym. Prowadzi zespół liderów i praktyków, którzy pochodzą z szerokiego spektrum dyscyplin i doświadczeń życiowych.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Tytuł magistra w biznesie i zarządzaniu lub pokrewnych lub profesjonalnych dyscyplin z uznanych uczelni z odpowiednim odpowiednie doświadczenie w biznesie i przemyśle
  • Angielski na poziomie biegłości uznane za wystarczające, aby pomyślnie przejść kurs.
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline