Przeczytaj oficjalny opis

Program studiów doktoranckich obejmuje pracę pisemną pod nadzorem, który sprawia, oryginalny wkład w dziedzinie administracji publicznej i rządów na wybranego w porozumieniu z Szefem Departamentu Ładu Publicznego temacie. Doktora obrony (z obu propozycji lub praca) jest wymagane zgodnie z przepisami obowiązującymi na Wydziale Humanistycznym. Wymagane jest gotowy do publikacji artykuł na temat treści pracy magisterskiej lub dziedzinie związanej.

Warunki przyjęcia na studia

Kwalifikacja magistra administracji publicznej i rządów na KRK poziomu 8. Ostatnim znakiem 65% średnio w poprzednim programie Magister Zarządzania / Administracji Publicznej / zarządzanie publiczne (lub równoważne zgodności RPL), a także co najmniej 65% do 50% lub więcej dysertacji wymagane dla programu, który magisterskiej , Aplikacja dla tego programu należy dołączyć wniosek badań około 10 stron w określonym formacie, który jest dostępny na życzenie z Departamentu wraz z wytycznymi dotyczącymi sposobu sporządzenia wniosku.

Student musi przyznawać wcześniej z szefem Departamentu Ładu Publicznego o wykonalności zamierzonego badania. Zobacz Przepisy Ogólne Uniwersytetu o dopuszczenie do doktoranckie.

Dane kontaktowe

Nazwa: Dr V Jarbandhan
Tel: +27 (0) 11 559 2905 / E-mail: vainj@uj.ac.za

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 70 więcej kursów w University of Johannesburg »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
2 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lut 2020