Dba - lekarz administracji biznesowej

Munich Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dba - lekarz administracji biznesowej

Munich Business School

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - doktor nauk technicznych

Stopień doktora jest nie tylko bardzo wysokim osiągnięciem naukowym, a czasem nawet wyższym etapem osobistym, ale także inteligentną i zrównoważoną inwestycją w swoją karierę zawodową. Dzięki DBA oferowanemu przez Business School w Monachium (MBS) we współpracy z Sheffield Hallam University (SHU), studenci mogą zwiększyć swoją karierę akademicką lub karierę zawodową w międzynarodowym i elastycznym otoczeniu, które nie wymaga od nich podjęcia kariery zawodowej.

DBA - doktor nauk technicznych w skrócie

PROGRAM START

Październik

JĘZYK INSTRUKCJI

Angielski

TRWANIE

48 miesięcy

FORMAT

W niepełnym wymiarze godzin

STUDIA NA POCZĄTEK

Moduły międzynarodowe w Sheffield Hallam University (SHU)

WSTĘP

  • Magister w zakresie zarządzania, zarządzania lub pokrewnego obszaru
  • Korzystnie 5 lat doświadczenia kierowniczego

CZESNE

€ 32.000

OFICJALNIE ZATWIERDZONE

Program doktora zarządzania biznesem w Monachium Business School we współpracy z Uniwersytetem w Sheffield Hallam jest oficjalnie zatwierdzony przez Bawarskie Państwowe Ministerstwo Nauki i Badań Naukowych.

Informacje o DBA - doktor nauk ścisłych Business Admnistration

DBA jest doktoratem badawczym idealnym dla tych, którzy są entuzjastycznie nastawieni do nauki i chcą różnicować w sposobie, w jaki zarządzanie i praktyka zawodowa rozwijają się w ich specjalizacji. Studia nad doktoratem biznesowym pozwala na opracowanie badań opartych na dowodach i pełnej pracy doktora, odpowiadającej doktorowi, kontynuując karierę jako starszy fachowiec lub menedżer.

Program DBA w Monachium Business School i Sheffield Hallam University daje możliwość omówienia kluczowych zagadnień merytorycznych, które odzwierciedlają badania i postępy w zakresie wiedzy organizacyjnej i biznesowej. Ponadto będziesz prowadzony przez każdy etap rozwijania, planowania i zarządzania projektem doktoranckim.

Program DBA w Monachium Business School jest pierwszym i jedynym programem DBA w Bawarii, dla którego Bawarskie Państwowe Ministerstwo Edukacji i Kultury, Nauki i Sztuki oficjalnie zatwierdziło realizację programów studiów i prowadzenie egzaminów uniwersyteckich zgodnie z art. 86 ust. 1 BayHSchG (prawo uniwersyteckie Bawarii).

5 Powodów dla DBA

  1. Stopień międzynarodowy
    Doktor nauk ścisłych, DBA, reprezentuje bardzo ceniony stopień naukowy, który może otworzyć drzwi wewnątrz i na świecie. Po pomyślnym zakończeniu absolwenci DBA mogą również używać niemieckiego tytułu "Dr".
Wysoka jakość i uznanie
DBA MBS i SBS jest szeroko uznanym programem doktora, którego uczestnicy korzystają z wyjątkowej jakości badań i edukacji w obu uczelniach.

Elastyczne ustawienie
Ze względu na elastyczne ustawienie, DBA umożliwia uczestnikom kontynuowanie studiów doktoranckich bez konieczności pozostawienia kariery zawodowej. Program strukturalny
DBA MBS i SBS opiera się na wysoce efektywnym systemie modułowym i strukturze programu, która ma ułatwić postępy i wyniki. Silni Partnerzy
Monachium Business School i Sheffield Hallam University są uczelniami znanymi na całym świecie, tworzącymi zespół mocnych i dobrze powiązanych partnerów.

DBA - nasz partner Sheffield Hallam University

Monachium Business School oferuje niepełny program DBA we współpracy z Szkoła Biznesu w Sheffield (SBS), jeden z głównych wydziałów w Poznaniu Sheffield Hallam University (SHU) w Sheffield w Wielkiej Brytanii. SHU słynie z nowoczesnych udogodnień, dynamicznego podejścia do nauczania i uczenia się oraz wysokiego poziomu wsparcia studentów. Z 34 000 studentów z ponad 100 krajów na świecie i 3000 pracowników jest jednym z największych i najbardziej postępowych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii. Korzystaj z 100 milionów funtów, które firma SHU zainwestowała w najnowocześniejsze urządzenia do nauki i nauczania, a kolejne dwa lata zainwestowały kolejne 70 milionów funtów.

Program badawczy Sheffield Hallam znalazł się w pierwszej piątce wszystkich nowoczesnych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii w najnowszym krajowym raporcie na temat doskonałości w dziedzinie badań (REF) 2014. System e-learningu w SHU jest jednym z najszerszych i najbardziej zaawansowanych w kraju, zapewniając dostęp do zasobów i wsparcia, kiedy i gdzie ich potrzebujesz. Centrum edukacyjne wyposażone w zasoby i doskonałe zaplecze informatyczne, czynne 24 godziny na dobę, co tydzień w roku.

Szkoła Biznesu w Sheffield posiada międzynarodową reputację w zakresie dostarczania studiów podyplomowych i profesjonalnych. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie badań i nauczania w zakresie zarządzania i biznesu, SBS bierze udział w różnorodnych badaniach czysto i stosowanych, obejmujących większość dziedzin biznesu i zarządzania.

DBA - Profil uczestnika i kohortacja

Program DBA w Monachium Business School i Sheffield Hallam University został opracowany dla menedżerów i kadry kierowniczej, którzy:

  • Spełniają wymogi akademickie programu,
  • Mogą przyczynić się do uczenia się klasy w programie i dodać wartość do doświadczenia studenta,
  • Korzystać z doświadczeń edukacyjnych i pokazać dowody, że DBA zwiększy wartość do już udanej kariery,
  • Posiadać potencjał kierowniczy i przywódczy, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz wysoki stopień dojrzałości i motywacji.

Integralną częścią programu są kohorta, grupa studentów, którzy rozpoczynają program jednocześnie i uczęszczają na wszystkie bloki studiów. Studenci w kohorcie angażują się w dyskusje ze sobą podczas bloków badawczych, ucząc się od siebie nawzajem. Poza badania blokuje dyskusje, a uczniowie dzielą się pomysłami i doświadczeniami oraz wspierają się nawzajem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
36,000 EUR
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Locations
Niemcy - Munich, Bavaria
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Data zakończenia Czerwiec 29, 2020
Dates
Paźdz. 2019
Niemcy - Munich, Bavaria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Data zakończenia Czerwiec 29, 2020