doktor filozofii

Opis przedmiotu

Doktor filozofii (PhD) jest kompletne, samodzielne stopnia, że ​​jest uznanym międzynarodowo stopień doktora. Jest on przeznaczony dla studentów do rozwijania zaawansowanych umiejętności w zakresie prowadzenia niezależnych badań i trwały. Teza powinna wykazywać krytyczne stosowanie specjalistycznej wiedzy oraz dokonywania niezależnej wkład do wiedzy w obszarze badań.

Kurs jest wyjątkowy, ponieważ jest on dostarczony w ramach chrześcijańskiej edukacji w Avondale. Studenci Doktor Filozofii stopniu rozwinie umiejętności krytycznego myślenia etycznego stypendium oraz postaw sprzyjających zaangażowania osobistego i zbiorowego.

Celem doktora stopnia jest mentorem niezależną zdolność uczenia się uczniów do doskonalenia zawodowego poprzez zdobywanie niezbędnych umiejętności w tym zbywalne umiejętności, technik badawczych i ich stosowania.

specjalizacje badawcze mogą być w obszarach edukacji, sztuki, Pielęgniarstwo, ministerstwa i teologii.

Kod kursu

5001

Czas trwania kursu

Trzy do czterech lat w pełnym wymiarze czasu

Tryb studiów

Na terenie kampusu i kształcenia na odległość

Akredytacja

Doktor filozofii Degree jest self-akredytację Avondale College of Higher Education w rozumieniu w Australian Ram Kwalifikacji 10 poziomu. Kurs jest zarejestrowana w krajowym wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji.

Avondale oferuje doktorat jako wspólnie przyznanych stopniu z Uniwersytetu Karola Sturt, stopnie Avondale są poważane.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- $ 15.392 / rok dla australijskich i nowozelandzkich uczniów $ +20.928 dla studentów