PHDSTUDIES

Systemy informacyjne Ameryka Środkowa i Karaiby - Systemy informacyjne programów Systemy informacyjne w Ameryka Środkowa i Karaiby

Po individualshave ukończeniu pracę dyplomową w biznesie, można kontynuować doktorat w Business Administration. Te stopnie są oparte na badaniach z tematów badawczych, które zazwyczaj zawierają projekt badawczy, w praktyce i teorii organizacji przywództwa.

Systemy informacyjne to świetny kierunek studiów dla tych, którzy poszukują kariery w marketingu, która obejmuje szeroką wiedzę na temat świata biznesu i informatyki. Te dwie dziedziny łączą przygotowanie studentów do pracy, które wymagają dokładnej analizy i interpretacji w różnych ważnych branżach.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Systemy informacyjne Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Systemy informacyjne Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Systemy informacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Systemy informacyjne, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

DBA w systemie informacji zarządczej

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
DBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program doktorancki w zakresie systemów informacji zarządczej ma na celu zapewnienie podstawy teoretycznej służącej do poprawy wiedzy na temat systemów informacji zarządczej. ...

Czytaj więcej