PHDSTUDIES

Programy Zrównoważony rozwój, Szukaj najlepszych programów DBA tutaj! - DBA

Ci, którzy realizować doktorat z administracji biznesu (DBA) zagłębić się w tematy, takie jak publikowanie i rozpowszechnianie, projektu badawczego i przywództwa. Badania takie są oferowane w szkołach biznesu, jak również przez wydziały handlowe niektórych uniwersytetach.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zaawansowany stopień w trwałości będą uczyć się o istotnych tematów, w tym nauki i polityki zmian klimatycznych, rozwoju, ubóstwa i społecznej odpowiedzialności większych korporacji. Większość programów są co najmniej dwa lata w długości.

Programy DBA: Szukaj tutaj programów Zrównoważony rozwój. Wszystkie informacje o szkole i DBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt DBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój Filter

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
DBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedli ...

Czytaj więcej

Dba o koncentracji w globalnym zrównoważonym zarządzaniu

Anaheim University Online
DBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Doktor do spraw Zarządzania Biznesem online (DBA) pozwala pracującym profesjonalistom na uzyskiwanie dyplomu DBA podczas pracy w pełnym wymiarze godzin bez względu na miejsce ...

Czytaj więcej