PHDSTUDIES.PL

Programy Zrównoważony rozwój, Szukaj najlepszych programów DBA tutaj! - DBA

Ci, którzy realizować doktorat z administracji biznesu (DBA) zagłębić się w tematy, takie jak publikowanie i rozpowszechnianie, projektu badawczego i przywództwa. Badania takie są oferowane w szkołach biznesu, jak również przez wydziały handlowe niektórych uniwersytetach.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zaawansowany stopień w trwałości będą uczyć się o istotnych tematów, w tym nauki i polityki zmian klimatycznych, rozwoju, ubóstwa i społecznej odpowiedzialności większych korporacji. Większość programów są co najmniej dwa lata w długości.

Programy DBA: Szukaj tutaj programów Zrównoważony rozwój. Wszystkie informacje o szkole i DBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt DBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój Filter

Dba o koncentracji w globalnym zrównoważonym zarządzaniu

Anaheim University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

Doktor do spraw Zarządzania Biznesem online (DBA) pozwala pracującym profesjonalistom na uzyskiwanie dyplomu DBA podczas pracy w pełnym wymiarze godzin bez względu na miejsce zamieszkania. Najnowocześniejsza infrastruktura online Anaheim University zapewnia interaktywne i międzykulturowe środowisko uczenia się, do których nikt się nie zgadza.

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Gruczoł + 1 więcej

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA