PHDSTUDIES.PL

Zrównoważony rozwój Europie - Zrównoważony rozwój programów Zrównoważony rozwój w Europie

Po individualshave ukończeniu pracę dyplomową w biznesie, można kontynuować doktorat w Business Administration. Te stopnie są oparte na badaniach z tematów badawczych, które zazwyczaj zawierają projekt badawczy, w praktyce i teorii organizacji przywództwa.

Zrównoważony rozwój w praktyce może przybierać różne formy, wpływania zarówno indywidualnych jak i większych społeczności. Istnieje Ekowioski i trwałe miast utworzone tylko w celu zminimalizowania wykorzystania ważnych wydań. Istnieją także techniki, takie jak zrównoważonej architektury, które pomagają promować ten ideał.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Zrównoważony rozwój Europie - Weź Zrównoważony rozwój Europie. Wszystkie Zrównoważony rozwój i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Europie Filter

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Gruczoł + 1 więcej

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA