PHDSTUDIES.PL

Programy Zrównoważona ekonomia, Szukaj najlepszych programów DBA tutaj! - DBA

Badania związane z zdobywając doktorat z administracji biznesu (DBA) zbadania przywództwa, teorii na praktykę, publikacji i rozpowszechniania i projektowania badań wraz z innymi tematami. Ten zajęć jest przeznaczony dla tych, karierę akademicką i konsultingowe.

Program w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych może wprowadzić studentów w powiązane ze sobą relacje między ekosystemem a gospodarką i może rozwiązać problemy związane z nadużyciami w środowisku w ramach tego związku. Kursy mogą obejmować infrastrukturę i długoterminowe wykorzystywanie zasobów naturalnych w celu wspierania ludzkiej egzystencji.

Programy DBA: Szukaj tutaj programów Zrównoważona ekonomia. Wszystkie informacje o szkole i DBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt DBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważona ekonomia Filter

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Gruczoł + 1 więcej

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA