PHDSTUDIES

Programy Zrównoważona ekonomia, Szukaj najlepszych programów DBA tutaj! - DBA

Badania związane z zdobywając doktorat z administracji biznesu (DBA) zbadania przywództwa, teorii na praktykę, publikacji i rozpowszechniania i projektowania badań wraz z innymi tematami. Ten zajęć jest przeznaczony dla tych, karierę akademicką i konsultingowe.

Program w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych może wprowadzić studentów w powiązane ze sobą relacje między ekosystemem a gospodarką i może rozwiązać problemy związane z nadużyciami w środowisku w ramach tego związku. Kursy mogą obejmować infrastrukturę i długoterminowe wykorzystywanie zasobów naturalnych w celu wspierania ludzkiej egzystencji.

Programy DBA: Szukaj tutaj programów Zrównoważona ekonomia. Wszystkie informacje o szkole i DBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt DBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważona ekonomia Filter

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
DBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedli ...

Czytaj więcej

Dba o koncentracji w globalnym zrównoważonym zarządzaniu

Anaheim University Online
DBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Doktor do spraw Zarządzania Biznesem online (DBA) pozwala pracującym profesjonalistom na uzyskiwanie dyplomu DBA podczas pracy w pełnym wymiarze godzin bez względu na miejsce ...

Czytaj więcej