PHDSTUDIES.PL

Zrównoważona ekonomia Europie - Zrównoważona ekonomia programów Zrównoważona ekonomia w Europie

Po individualshave ukończeniu pracę dyplomową w biznesie, można kontynuować doktorat w Business Administration. Te stopnie są oparte na badaniach z tematów badawczych, które zazwyczaj zawierają projekt badawczy, w praktyce i teorii organizacji przywództwa.

Program w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych może wprowadzić studentów w powiązane ze sobą relacje między ekosystemem a gospodarką i może rozwiązać problemy związane z nadużyciami w środowisku w ramach tego związku. Kursy mogą obejmować infrastrukturę i długoterminowe wykorzystywanie zasobów naturalnych w celu wspierania ludzkiej egzystencji.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Zrównoważona ekonomia Europie - Weź Zrównoważona ekonomia Europie. Wszystkie Zrównoważona ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważona ekonomia, Europie Filter

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Gruczoł + 1 więcej

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA