PHDSTUDIES

Zarządzanie informacją Ameryka Środkowa i Karaiby - Zarządzanie informacją programów Zarządzanie informacją w Ameryka Środkowa i Karaiby

Ci, którzy realizować doktorat z administracji biznesu (DBA) zagłębić się w tematy, takie jak publikowanie i rozpowszechnianie, projektu badawczego i przywództwa. Badania takie są oferowane w szkołach biznesu, jak również przez wydziały handlowe niektórych uniwersytetach.

Pomysły i dane należą do najważniejszych czynników powodujących zmiany. Studenci, którzy uczą się zarządzania informacją, często uczą się przechowywania i przesyłania informacji, a także sposobów organizowania ludzi i zasobów w celu promowania nauki i postępu.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Zarządzanie informacją Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Zarządzanie informacją Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Zarządzanie informacją i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie informacją, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

DBA w systemie informacji zarządczej

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
DBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program doktorancki w zakresie systemów informacji zarządczej ma na celu zapewnienie podstawy teoretycznej służącej do poprawy wiedzy na temat systemów informacji zarządczej. ...

Czytaj więcej