DBA

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

DBA

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Doktorat z administracji biznesowej

John L. Grove College of Business na Uniwersytecie Shippensburg z dumą ogłasza zatwierdzenie nowego programu studiów, doktoratu administracji biznesu (DBA). Ten innowacyjny program doktorancki jest jedyną akredytowaną przez DBAA DBA na uniwersytecie publicznym w Pensylwanii, Marylandzie, w Wirginii lub w Dystrykcie Kolumbii. Zajęcia rozpoczną się w sierpniu 2019 roku.

Niezależnie od tego, czy student chce awansować na obecnym stanowisku, przygotowując się do rozpoczęcia kariery doradczej, czy przechodząc na karierę w szkolnictwie wyższym, Shippensburg DBA zapewnia studentom możliwość zmiany kwalifikacji zawodowych. Zaangażowany w przyciąganie kandydatów z różnych środowisk biznesowych, program DBP Shippensburg z zadowoleniem przyjmuje kadrę kierowniczą, wojskową karierę, menedżerów średniego szczebla, mistrzów przygotowanych instruktorów, studentów zagranicznych i absolwentów MBA. Shippensburg DBA oferuje połączenie rygoru i wartości idealnej dla studentów, którzy podejmują kolejny krok w swoim życiu zawodowym. Studenci DBA rozwijać dogłębne możliwości badawcze niezbędne dla branży konsultingowej lub szkolnictwa wyższego. Baza danych Shippensburg DBA jest specjalnie ukierunkowana na zaspokojenie zapotrzebowania regionalnego, krajowego i międzynarodowego na praktyków wykonawczych, konsultantów zarządzania i biznesu oraz wydział biznesu.

Elastyczny harmonogram, dogodna lokalizacja i wartość

W przeciwieństwie do tradycyjnego 4 do 5-letniego stacjonarnego programu doktoranckiego, DBA został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby szerokiej gamy doktorantów. Zajęcia odbywają się w weekendy, aby dostosować się do napiętych harmonogramów pełnoetatowych menedżerów średniego szczebla, kierowników wyższego szczebla, wojskowych i międzynarodowych studentów. Shippensburg jest dogodnie położony przy drodze międzystanowej 81 w ciągu dwóch godzin jazdy od Baltimore, Waszyngtonu i północnej Wirginii. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów studiów zawodowych, wartość i jakość powinny być ważnymi względami dla przyszłych studentów. Czesne i opłaty za program są konkurencyjne cenowo w porównaniu do innych programów akredytowanych międzynarodowo.

Program nauczania i wymagania programowe

The Shippensburg DBA to 54-godzinny program, który zostanie ukończony w ciągu trzech lat kalendarzowych. Pierwsze dwa lata są w klasie, podczas gdy w trzecim roku studenci angażują się w indywidualne badania i tworzenie oryginalnego projektu badawczego (tj. Rozprawa).

Studenci DBA w Shippensburg angażują się w dzisiejszą krytyczną treść biznesową w program charakteryzowany intensywną współpracą z rówieśnikami i specjalistycznymi indywidualnymi stypendiami. Program prowadzony jest przez grupę zaangażowanych nauczycieli-nauczycieli, którzy oferują studentom DBA opanowanie teorii biznesu i wiedzy metodologicznej. Interdyscyplinarne podejście programu zapewnia studentom możliwość prowadzenia szerokiej gamy zainteresowań badawczych z ekspertami z różnych dziedzin biznesu.

W pierwszym roku programu studenci angażują się w metody naukowe i statystyczne, w oparciu o które budowane są wszystkie badania jakości. Oprócz serii kursów badawczych, studenci biorą udział w analizach i filozofii kursów przejścia do nauki, aby pomóc w ich rozwoju jako uczonym. Uczniowie zaczną przechodzić od praktyki do teorii i rozwijać uznanie dla możliwości stypendiów biznesowych. Drugi rok programu skupi się na głównych zainteresowaniach studentów poprzez zajęcia z zajęć w trybie reżyserskim. Również podczas drugiego roku studiów uczestnicy biorą udział w serii seminariów, podczas których będą współdziałać z innymi uczonymi mającymi wspólne zainteresowania. Podczas trzeciego i ostatniego roku programu każdy uczeń ściśle współpracuje z mentorem wydziału, aby ukończyć oryginalny projekt badawczy o wysokiej jakości. Absolwenci Shippensburg DBA demonstrują swoje opanowanie obszaru treści i ich zdolność do przeprowadzania rygorystycznych badań, które przyczyniają się do ich dyscypliny.

DBA w Shippensburgu uznaje także krytyczne znaczenie nie-klasowych doświadczeń w profesjonalnym programie edukacyjnym. Weekendowy format mieszkaniowy da studentom możliwość nawiązania trwałych relacji z innymi studentami i członkami wydziału, a także pomoże im w decydującym przejściu ze studenta do współpracownika z jego mentorami. Seria odwiedzin Grove College of Business "FlagSHIP" zapewnia wyjątkową aktywność edukacyjną, w ramach której uczniowie będą mieli możliwość kontaktu z krajowymi, regionalnymi i lokalnymi liderami biznesu i naukowcami.

Jak zdobyć więcej informacji

Oczekuje się, że zajęcia rozpoczną się jesienią 2019 roku. Osoby zainteresowane programem zachęca się do wypełnienia prośby o informacje w trybie online lub do skontaktowania się z School of Graduate Studies pod numerem 717-477-1213 lub GradAdmiss@ship.edu.

Jeśli masz pytania dotyczące akademików programu, skontaktuj się z John L. Grove College of Business pod numerem (717) 477-1435 lub dba@ship.edu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Contact school
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Harrisburg, Pennsylvania
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - Shippensburg, Pennsylvania
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Contact school
Stany Zjednoczone - Shippensburg, Pennsylvania
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - Harrisburg, Pennsylvania
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą