DBA Tunezja - programów DBA Tunezja

Należy sobie życzyć, aby kontynuować karierę w środowisku akademickim lub wysokiego poziomu doradztwa związane z biznesem dla firm, należałoby doktorat w Business Administration (DBA). Programy DBA są oferowane przez szkoły biznesu i działów biznesowych na niektórych uniwersytetach. Tunezja, oficjalnie Republika Tunezji, jest najmniejszym krajem w Afryce Północnej. Jest Maghr… Czytaj więcej

Należy sobie życzyć, aby kontynuować karierę w środowisku akademickim lub wysokiego poziomu doradztwa związane z biznesem dla firm, należałoby doktorat w Business Administration (DBA). Programy DBA są oferowane przez szkoły biznesu i działów biznesowych na niektórych uniwersytetach. 

Tunezja, oficjalnie Republika Tunezji, jest najmniejszym krajem w Afryce Północnej. Jest Maghreb kraj graniczy Algierią na zachodzie, Libią na południowym wschodzie i Morze Śródziemne na północy i wschodzie. Na poziomie uniwersyteckim w Tunezji pierwszy cykl studiów w akademickim strumienia jest z dwóch lat, co prowadzi do przyznawania dyplomu Etudes d'Uniwersyteckiej du cyklu Premier.

DBA Tunezja - Weź DBA Tunezja. Wszystkie DBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Tunis, Tunezja

Executive Doktorat w Business Administration - DBA jest doktorska, że ​​przeznaczony do kadry kierowniczej i menedżerów w branży, posiadający MBA lub EMBA.

Executive Doktorat w Business Administration - DBA jest doktorska, że ​​przeznaczony do kadry kierowniczej i menedżerów w branży, posiadający MBA lub EMBA. -
DBA
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Ośrodek kształcenia