Filter
DBA
Tunezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

DBA Tunezja - programów DBA Tunezja

Należy sobie życzyć, aby kontynuować karierę w środowisku akademickim lub wysokiego poziomu doradztwa związane z biznesem dla firm, należałoby doktorat w Business Administration (DBA). Programy DBA są oferowane przez szkoły biznesu i działów biznesowych na niektórych uniwersytetach. 

Tunezja, oficjalnie Republika Tunezji, jest najmniejszym krajem w Afryce Północnej. Jest Maghreb kraj graniczy Algierią na zachodzie, Libią na południowym wschodzie i Morze Śródziemne na północy i wschodzie. Na poziomie uniwersyteckim w Tunezji pierwszy cykl studiów w akademickim strumienia jest z dwóch lat, co prowadzi do przyznawania dyplomu Etudes d'Uniwersyteckiej du cyklu Premier.

DBA Tunezja - Weź DBA Tunezja. Wszystkie DBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)

Executive Doktorat w Business Administration - DBA jest doktorska, że ​​przeznaczony do kadry kierowniczej i menedżerów w branży, posiadający MBA lub EMBA. ... [+]

Executive Doktorat w Business Administration - DBA jest doktorska, że ​​przeznaczony do kadry kierowniczej i menedżerów w branży, posiadający MBA lub EMBA. Szkolenie stworzony przez Harvard Business School Executive DBA międzynarodowy sukces, ponieważ pozwala kandydatów do wyboru tematów badawczych z problemów stojących przed ich organizacji i augemente kotwienia DBA wykonawczego do biznesu.

Programy typu Executive DBA pozwalają menedżerom uzyskać wysoki i znacznie poprawić swoje perspektywy zawodowe. DBA tezy odbywa się dokładnie tak samo jak doktoratem w zakresie dyscypliny, wysiłku i wkładu do wiedzy. Doktorat z businness Admnistration jest odpowiednikiem doktora według amerykańskiego Departamentu Edukacji i National Science Foundation. W przeciwieństwie do dr skierowany jest do podstawowego szkolenia w pełnym wymiarze czasu pracy studentów, DBA jest przeznaczony dla specjalistów w branży. ... [-]

Tunezja Tunis
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku