PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia administracyjne Programy, Wyszukaj najlepszy Studia administracyjne programy tutaj! - Studia administracyjne

Ci, którzy realizować doktorat z administracji biznesu (DBA) zagłębić się w tematy, takie jak publikowanie i rozpowszechnianie, projektu badawczego i przywództwa. Badania takie są oferowane w szkołach biznesu, jak również przez wydziały handlowe niektórych uniwersytetach.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Studia niestacjonarne Studia administracyjne Programy: Szukaj tutaj programów Studia administracyjne . Wszystkie szkoły i studia niestacjonarne informacje Studia administracyjne directely, zaoszczędzić czas i kontakt Studia administracyjne przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Studia administracyjne Filter

Doktor administracji biznesowej - DBA Online

Swiss School of Management, Rome Italy
DBA
DBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Doktor zarządzania przedsiębiorstwem - DBA Online oferuje wyższym kierownictwom profesjonalny doktorat lub równoważny tytuł doktora prawa lub doktora medycyny. Jest to najwyżs ...

Czytaj więcej