Popularne kategorie

Programy DBA

Doktorat z administracji biznesu (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. DBA są programy oparte na badaniach i wyposażyć kandydatów z umiejętności będą potrzebne do osiągnięcia sukcesu w karierze w środowisku akademickim lub doradztwo biznesowe na wysokim szczeblu. Wiele uniwersytetów na całym świecie, oferuje programy DBA. Tematy badane w ramach programów są często podobne do przywództwa w organizacji, projektowania badań, teorię w praktyce, publikacji i rozpowszechniania, itp. Wiele różnych programów DBA może być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych DBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane DBA

Concordia University Chicago

Doktorat z administracji biznesowej

Październik 9, 2018
Concordia University Chicago Doktorat w administracji biznesu (DBA) ma na celu zaspokojenie zapotrzebowania na doktorat edukacji biznesowej, która jest kolejnym krokiem w indywidualnym rozwoju zawodowym. Program, jeden z najlepszych programów DBA w Chicago, zapewnia dalszy poziom przywództwa i przygotowania do zarządzania poza poziomem magistra. DBA… [+] stwarza studentom i wykładowcom okazję do dalszego rozwijania globalnej perspektywy, wiedzy i sieci już istniejących dzięki rosnącej globalnej obecności Kolegium. Program nauczania, rezydencje, specjalizacje i interfejs Mentor są innowacyjne pod względem projektowania i dostarczania. Unikalną cechą programu DBA Concordia-Chicago jest to, że rozprawa rozpoczyna się natychmiast, gdy uczniowie wybierają wstępny temat na początku swojego programu studiów. [-]

Vlerick Business School

Doktorat z administracji biznesowej

Październik 9, 2018
Ten czteroletni program studiów podyplomowych dla doświadczonych profesjonalistów daje możliwość przeprowadzenia dogłębnych badań, które będą miały rzeczywisty wpływ - zarówno we własnej organizacji, jak i na sektor, a nawet społeczeństwo.

Galicia Business School

DBA: Dyplom w administracji biznesowej

Wrzesień 8, 2018
Nasz Dyplom z Administracji Biznesowej (DBA) został zaprojektowany w celu szkolenia uczestników w zakresie podstaw zarządzania z całkowicie praktycznego punktu widzenia.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Studia doktoranckie: DBA - Doktorat of Business Administration