DBA Doctor of Business Administration

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

DBA Doctor of Business Administration

University of Stirling

Przegląd

Przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, nasz innowacyjny Doctor of Business Administration (DBA) rozwija zarówno twoje umiejętności badawcze, jak i praktyczne, pozwalając ci przejść do starszych ról w zarządzaniu i powiązanych obszarach biznesowych.

Absolwenci DBA są w stanie pracować na uniwersytetach jako naukowcy prowadzący badania lub w przemyśle jako kierownicy wyższego szczebla, konsultanci i liderzy biznesu o profilu badawczym. Na tym kursie będziesz rozwijać kompetencje badawcze na poziomie doktora w połączeniu z dogłębną i refleksyjną znajomością teorii zarządzania i praktyki zdobytej w tradycyjnym programie DBA.

Zapewniamy kierowane, stopniowe przejście, pozwalające z powodzeniem zostać badaczem i lekarzem na poziomie doktoranckim, bez względu na wcześniejsze szkolenie. Nasz kurs DBA pomoże Ci stać się refleksyjnym, samokrytycznym profesjonalistą. Nauczysz się umiejętności, technik i praktyk, aby prowadzić nowatorskie badania, jednocześnie budując teoretyczną i praktyczną wiedzę na czele badań biznesowych i zarządzania. Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz przygotowany do skutecznego zarządzania presją i wyzwaniami coraz bardziej dynamicznego środowiska biznesowego oraz oferowania oryginalnych i kreatywnych rozwiązań do radzenia sobie z pojawiającymi się problemami.

Nasza wyjątkowa koncentracja na nauczaniu podstawowych umiejętności biznesowych i badawczych pozwala również na czas na badania naukowe. Rozwiniesz dokładne zrozumienie teorii zarządzania w podstawowych dziedzinach. Dzięki temu wyższemu poziomowi zrozumienia będziesz w stanie przeprowadzać czyste badania stosowane w swojej organizacji, mając większą zdolność lub pracę w środowisku akademickim, pozostawiając dwie ścieżki kariery otwarte dla ciebie.

Elastyczność kursu

Ten kurs jest oferowany w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Wymagana jest frekwencja w pełnym wymiarze godzin podczas semestrów w klasach 1 i 2. Istnieje większa elastyczność miejsc, w których można oprzeć semestr i cały rok 3, z możliwością pozostania za granicą. Studenci spoza UE, którzy mają wizy na poziomie 4, powinni uzyskać poradę, w jaki sposób można je uwzględnić.

Ucz się od ekspertów

Będziesz uczyć się od pracowników akademickich, którzy są znani na całym świecie, szanowani w swoich dziedzinach i mają szerokie doświadczenie badawcze, biznesowe i konsultacyjne.

Szkoła zarządzania w University of Stirling

Na University of Stirling Management School zasada odpowiedzialnego biznesu, polityki i praktyki jest kluczowa dla wszystkiego, co robimy. Ta wizja pomaga nam skutecznie wyposażyć naszych studentów w umiejętności działania jako globalni obywatele, zdolni do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

Jako członek Chartered Association for Business Schools, jesteśmy silnie powiązani z przemysłem i otrzymaliśmy niedawno Kartę Małych Przedsiębiorstw, za zaangażowanie w lokalne i regionalne przedsiębiorstwa.

Jesteśmy w elitarnej grupie szkół biznesu na całym świecie - i jedną z zaledwie 14 w Wielkiej Brytanii - aby uzyskać akredytację od Stowarzyszenia MBA (AMBA) zarówno dla naszych kursów MBA, jak i MBA.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Innowacyjny kurs, który zapewnia zarówno profesjonalne zarządzanie, jak i umiejętności badawcze

# 2 Będziesz uczyć doświadczonego nauczyciela akademickiego, który ma rozległe doświadczenie biznesowe i doradcze

# 3 Szansa na nawiązanie kontaktów branżowych i nawiązanie kontaktów z wyższymi menedżerami i naukowcami poprzez gościnne wykłady, warsztaty i projekty doradcze

Szczegóły kursu

W klasach 1 i 2, w pełnym wymiarze godzin, będziesz wykładał moduły przez dwa semestry rocznie (od września do grudnia oraz od stycznia do maja). Będziesz także pracował nad dwoma projektami badawczymi, które są sugerowane i nadzorowane przez czołowego naukowca. Projekty będą realizowane przez lata i będą zawierane w okresach letnich w latach 1 i 2 (od maja do sierpnia).

W trzecim roku rozwiniesz swój projekt roku 2 w znaczący oryginalny wkład do wiedzy przedstawionej w pracy doktorskiej. W celu przyznania DBA musisz pomyślnie ukończyć projekt z akademickim rygorem i wykazać praktyczne znaczenie. Aby zasłużyć na nagrodę i spełnić wymagania dotyczące wyników badań na poziomie doktoratu, Twoje zgłoszenie w roku 3 przyczyni się do podniesienia profesjonalnej praktyki w zarządzaniu, a także wniesie wkład w wiedzę poprzez zastosowanie i rozwój teoretycznych ram, metod, i techniki.

Otrzymasz wsparcie podczas całego kursu, aby opublikować swoje projekty badawcze w czasopismach akademickich. Pomoże to w rozwoju kariery zawodowej, szczególnie w środowisku akademickim, a także pozwoli na wniesienie szerokiego i trwałego wkładu w rozwój dziedziny w trakcie DBA.

Musisz uczestniczyć w pełnym wymiarze godzin w semestrach w klasach 1 i 2, ale istnieje większa elastyczność w zakresie tego, gdzie należy opierać się na semestrze i podczas całego roku 3 (i, jeśli dotyczy, roku 4). Taka elastyczność może rozciągać się na nadzorowanie podczas pracy w terenie w terenie, chociaż studenci spoza UE, którzy otrzymają wizę czwartą, będą musieli zasięgnąć porady na temat zakresu elastyczności i sposobu, w jaki można to uwzględnić.

Studenci kończący wszystkie kredyty we wszystkich latach będą ukończyć z DBA. Zdajemy sobie jednak sprawę, że sprawy mogą się zmienić, więc mamy opcje, aby każdego roku opuszczać kurs i nadal zdobywać prestiżowe kwalifikacje. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli co najmniej 180 punktów w roku 1, mogą opuścić program z MBA. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli wszystkie 180 punktów w drugim roku, mogą opuścić program z MRes in Business and Management Research Methods. Różne certyfikaty, dyplomy i stopnie są dostępne, jeśli mniej punktów zostanie ukończonych.

Nauczanie

Nauczanie odbywa się poprzez wykłady, warsztaty, seminaria i pracownie komputerowe wraz z pracą nad projektem.

Oszacowanie

Będziesz oceniany przez połączenie egzaminów i zajęć, w tym pisemnych zadań i prezentacji.

Dyrektor kursu

Profesor George Burt

44 (0) 1786 467407

dba@stir.ac.uk

Kluczowy personel

Mamy wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich dostępnych do nadzorowania studentów DBA. Są znani na całym świecie, szanowani w swoich dziedzinach i mają rozległe doświadczenie biznesowe i doradcze. Publikują najnowsze badania - nowa wiedza jest integralną częścią naszego nauczania.

Opłaty - 2018/2019

Całkowita opłata za program:

  • Za granicą: 50 200 £
  • Strona główna / UE: TBC
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 24, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
36 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
50,200 GBP
Całkowita opłata za program: za granicą: 50 200 £ - Strona główna / UE: TBC
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą