Read the Official Description

Przegląd

Przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, nasz innowacyjny Doctor of Business Administration (DBA) rozwija zarówno twoje umiejętności badawcze, jak i praktyczne, pozwalając ci przejść do starszych ról w zarządzaniu i powiązanych obszarach biznesowych.

Absolwenci DBA są w stanie pracować na uniwersytetach jako naukowcy prowadzący badania lub w przemyśle jako kierownicy wyższego szczebla, konsultanci i liderzy biznesu o profilu badawczym. Na tym kursie będziesz rozwijać kompetencje badawcze na poziomie doktora w połączeniu z dogłębną i refleksyjną znajomością teorii zarządzania i praktyki zdobytej w tradycyjnym programie DBA.

Zapewniamy kierowane, stopniowe przejście, pozwalające z powodzeniem zostać badaczem i lekarzem na poziomie doktoranckim, bez względu na wcześniejsze szkolenie. Nasz kurs DBA pomoże Ci stać się refleksyjnym, samokrytycznym profesjonalistą. Nauczysz się umiejętności, technik i praktyk, aby prowadzić nowatorskie badania, jednocześnie budując teoretyczną i praktyczną wiedzę na czele badań biznesowych i zarządzania. Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz przygotowany do skutecznego zarządzania presją i wyzwaniami coraz bardziej dynamicznego środowiska biznesowego oraz oferowania oryginalnych i kreatywnych rozwiązań do radzenia sobie z pojawiającymi się problemami.

Nasza wyjątkowa koncentracja na nauczaniu podstawowych umiejętności biznesowych i badawczych pozwala również na czas na badania naukowe. Rozwiniesz dokładne zrozumienie teorii zarządzania w podstawowych dziedzinach. Dzięki temu wyższemu poziomowi zrozumienia będziesz w stanie przeprowadzać czyste badania stosowane w swojej organizacji, mając większą zdolność lub pracę w środowisku akademickim, pozostawiając dwie ścieżki kariery otwarte dla ciebie.

Elastyczność kursu

Ten kurs jest oferowany w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Wymagana jest frekwencja w pełnym wymiarze godzin podczas semestrów w klasach 1 i 2. Istnieje większa elastyczność miejsc, w których można oprzeć semestr i cały rok 3, z możliwością pozostania za granicą. Studenci spoza UE, którzy mają wizy na poziomie 4, powinni uzyskać poradę, w jaki sposób można je uwzględnić.

Ucz się od ekspertów

Będziesz uczyć się od pracowników akademickich, którzy są znani na całym świecie, szanowani w swoich dziedzinach i mają szerokie doświadczenie badawcze, biznesowe i konsultacyjne.

Szkoła zarządzania w University of Stirling

Na University of Stirling Management School zasada odpowiedzialnego biznesu, polityki i praktyki jest kluczowa dla wszystkiego, co robimy. Ta wizja pomaga nam skutecznie wyposażyć naszych studentów w umiejętności działania jako globalni obywatele, zdolni do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

Jako członek Chartered Association for Business Schools, jesteśmy silnie powiązani z przemysłem i otrzymaliśmy niedawno Kartę Małych Przedsiębiorstw, za zaangażowanie w lokalne i regionalne przedsiębiorstwa.

Jesteśmy w elitarnej grupie szkół biznesu na całym świecie - i jedną z zaledwie 14 w Wielkiej Brytanii - aby uzyskać akredytację od Stowarzyszenia MBA (AMBA) zarówno dla naszych kursów MBA, jak i MBA.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Innowacyjny kurs, który zapewnia zarówno profesjonalne zarządzanie, jak i umiejętności badawcze

# 2 Będziesz uczyć doświadczonego nauczyciela akademickiego, który ma rozległe doświadczenie biznesowe i doradcze

# 3 Szansa na nawiązanie kontaktów branżowych i nawiązanie kontaktów z wyższymi menedżerami i naukowcami poprzez gościnne wykłady, warsztaty i projekty doradcze

Szczegóły kursu

W klasach 1 i 2, w pełnym wymiarze godzin, będziesz wykładał moduły przez dwa semestry rocznie (od września do grudnia oraz od stycznia do maja). Będziesz także pracował nad dwoma projektami badawczymi, które są sugerowane i nadzorowane przez czołowego naukowca. Projekty będą realizowane przez lata i będą zawierane w okresach letnich w latach 1 i 2 (od maja do sierpnia).

W trzecim roku rozwiniesz swój projekt roku 2 w znaczący oryginalny wkład do wiedzy przedstawionej w pracy doktorskiej. W celu przyznania DBA musisz pomyślnie ukończyć projekt z akademickim rygorem i wykazać praktyczne znaczenie. Aby zasłużyć na nagrodę i spełnić wymagania dotyczące wyników badań na poziomie doktoratu, Twoje zgłoszenie w roku 3 przyczyni się do podniesienia profesjonalnej praktyki w zarządzaniu, a także wniesie wkład w wiedzę poprzez zastosowanie i rozwój teoretycznych ram, metod, i techniki.

Otrzymasz wsparcie podczas całego kursu, aby opublikować swoje projekty badawcze w czasopismach akademickich. Pomoże to w rozwoju kariery zawodowej, szczególnie w środowisku akademickim, a także pozwoli na wniesienie szerokiego i trwałego wkładu w rozwój dziedziny w trakcie DBA.

Musisz uczestniczyć w pełnym wymiarze godzin w semestrach w klasach 1 i 2, ale istnieje większa elastyczność w zakresie tego, gdzie należy opierać się na semestrze i podczas całego roku 3 (i, jeśli dotyczy, roku 4). Taka elastyczność może rozciągać się na nadzorowanie podczas pracy w terenie w terenie, chociaż studenci spoza UE, którzy otrzymają wizę czwartą, będą musieli zasięgnąć porady na temat zakresu elastyczności i sposobu, w jaki można to uwzględnić.

Studenci kończący wszystkie kredyty we wszystkich latach będą ukończyć z DBA. Zdajemy sobie jednak sprawę, że sprawy mogą się zmienić, więc mamy opcje, aby każdego roku opuszczać kurs i nadal zdobywać prestiżowe kwalifikacje. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli co najmniej 180 punktów w roku 1, mogą opuścić program z MBA. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli wszystkie 180 punktów w drugim roku, mogą opuścić program z MRes in Business and Management Research Methods. Różne certyfikaty, dyplomy i stopnie są dostępne, jeśli mniej punktów zostanie ukończonych.

Nauczanie

Nauczanie odbywa się poprzez wykłady, warsztaty, seminaria i pracownie komputerowe wraz z pracą nad projektem.

Oszacowanie

Będziesz oceniany przez połączenie egzaminów i zajęć, w tym pisemnych zadań i prezentacji.

Dyrektor kursu

Profesor George Burt

44 (0) 1786 467407

dba@stir.ac.uk

Kluczowy personel

Mamy wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich dostępnych do nadzorowania studentów DBA. Są znani na całym świecie, szanowani w swoich dziedzinach i mają rozległe doświadczenie biznesowe i doradcze. Publikują najnowsze badania - nowa wiedza jest integralną częścią naszego nauczania.

Opłaty - 2018/2019

Całkowita opłata za program:

  • Za granicą: 50 200 £
  • Strona główna / UE: TBC
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by University of Stirling »

Last updated May 24, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
36 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
50,200 GBP
Całkowita opłata za program: za granicą: 50 200 £ - Strona główna / UE: TBC
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019