DBA - Doctor of Business Administration

Informacje ogólne

Opis programu

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - Doctor of Business Administration

Stopień doktora jest nie tylko bardzo wysokim osiągnięciem naukowym i często jeszcze większym kamieniem milowym, ale także mądrą i zrównoważoną inwestycją w przyszłość zawodową. Dzięki DBA oferowanemu przez Munich Business School (MBS) we współpracy z Sheffield Hallam University (SHU), studenci mogą zwiększyć swoje kariery akademickie lub biznesowe w międzynarodowym i elastycznym otoczeniu, które nie wymaga od nich wstrzymania kariery zawodowej.

DBA - Doctor of Business Administration w skrócie

START PROGRAMU

październik

JĘZYK INSTRUKCJI

język angielski

TRWANIE

48 miesięcy

FORMAT

Niepełny etat

STUDIA ZA GRANICĄ

Międzynarodowe moduły na Sheffield Hallam University (SHU)

WSTĘP

  • Tytuł magistra w biznesie, zarządzaniu lub pokrewnym obszarze
  • Najlepiej 5 lat doświadczenia menedżerskiego

CZESNE

36 000 €

OFICJALNIE ZATWIERDZONE

Program Doktorat z Business Administration w Munich Business School we współpracy z Sheffield Hallam University jest oficjalnie zatwierdzony przez Bawarskie Ministerstwo ds. Nauki, Badań i Sztuki.

O DBA - Doctor of Business Administration

DBA jest opartym na badaniach doktoratem idealnym dla osób, które są entuzjastycznie nastawione do uczenia się i które chcą zmienić sposób, w jaki zarządzanie i praktyka zawodowa rozwija się w ich specjalizacji. Studiowanie doktoratu biznesowego pozwala rozwijać badania oparte na dowodach i pełną rozprawę doktorską, równoważną do doktoratu, kontynuując karierę jako starszy specjalista lub menedżer.

Program DBA w Munich Business School i Sheffield Hallam University daje możliwość omówienia kluczowych tematów, które odzwierciedlają badania i postępy w zakresie wiedzy organizacyjnej i biznesowej. Ponadto będziesz prowadzony przez każdy etap opracowywania, planowania i zarządzania swoim projektem badawczym doktoranckim.

Program DBA Munich Business School jest pierwszym i jedynym programem DBA w Bawarii, dla którego bawarskie Ministerstwo Edukacji i Kultury, Nauki i Sztuki oficjalnie zatwierdziło realizację programów studiów i przeprowadzanie egzaminów uniwersyteckich zgodnie z art. 86 ust. 1 BayHSchG (Prawo Uniwersytetu Bawarskiego).

5 powodów dla DBA

  1. Międzynarodowy stopień
    Doktor Administracji Biznesowej, DBA, reprezentuje bardzo szanowany stopień naukowy, który może otworzyć drzwi do międzynarodowego świata biznesu. Po pomyślnym ukończeniu, absolwenci DBA mogą również używać niemieckiego tytułu "Dr.".

Wysoka jakość i uznanie
DBA MBS i SBS jest szeroko znanym programem doktoranckim, którego uczestnicy korzystają z wyjątkowej jakości badań i edukacji na obu uniwersytetach. Elastyczne ustawienie
Ze względu na elastyczne ustawienie, DBA pozwala swoim uczestnikom na uzyskanie stopnia doktora bez konieczności wstrzymywania kariery. Zorganizowany program
DBA MBS i SBS opiera się na wysoce wydajnym systemie modułowym i strukturze programu zaprojektowanej w celu ułatwienia postępu i wyników. Silni partnerzy
Munich Business School i Sheffield Hallam University to uczelnie o międzynarodowej renomie, tworzące zespół silnych i dobrze skomunikowanych partnerów.

DBA - nasz partner Sheffield Hallam University

Munich Business School oferuje w niepełnym wymiarze godzin program DBA we współpracy z Sheffield Business School (SBS), jednym z głównych wydziałów Sheffield Hallam University (SHU) w Sheffield w Wielkiej Brytanii. SHU jest znane ze swoich nowoczesnych udogodnień, dynamicznego podejścia do nauczania i uczenia się oraz wysokiego poziomu wsparcia dla studentów. Dzięki 34 000 studentom z ponad 100 krajów na całym świecie i 3000 pracowników jest to jedna z największych i najbardziej postępowych uczelni w Wielkiej Brytanii. Skorzystaj ze 100 milionów funtów, które SHU zainwestował w najnowocześniejsze udogodnienia dydaktyczne i edukacyjne, a kolejne 70 milionów funtów zostanie zainwestowane w ciągu najbliższych dwóch lat.

Program badawczy Sheffield Hallam znalazł się w pierwszej piątce wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii w najnowszym krajowym programie badawczym Excellence Framework (REF) 2014. System e-learningowy w SHU jest jednym z najbardziej rozbudowanych i zaawansowanych w kraju, zapewniając dostęp do zasoby i wsparcie, kiedy i gdzie ich potrzebujesz. Bogate w zasoby centrum nauki z doskonałym zapleczem IT, które jest otwarte 24 godziny na dobę, każdego tygodnia w roku.

Sheffield Business School ma ogólnokrajową i międzynarodową reputację w zakresie realizacji programów rozwoju podyplomowego i zarządzania profesjonalnego. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i nauczania w biznesie i zarządzaniu, SBS uczestniczy w różnorodnych badaniach czystych i stosowanych, obejmujących większość dziedzin biznesu i zarządzania.

DBA - Profil uczestnika

Program DBA Munich Business School i Sheffield Hallam University został opracowany dla menedżerów i kadry zarządzającej, którzy:

  • spełniają wymagania akademickie programu,
  • może przyczynić się do nauczania klasowego w programie i dodać wartość do doświadczenia studenta,
  • skorzystaj z doświadczeń edukacyjnych i pokaż dowody, że DBA wniesie wartość do już udanej kariery,
  • mieć potencjał menedżerski i przywództwa, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a także wysoki stopień dojrzałości i motywacji.

Integralną częścią programu jest kohorta, grupa studentów, którzy rozpoczynają program w tym samym czasie i uczęszczają razem do wszystkich bloków badawczych. Uczniowie w kohorcie angażują się w dyskusje między sobą podczas bloków badawczych, ucząc się od siebie nawzajem. Poza blokami badań dyskusje mogą być kontynuowane, a uczniowie dzielą się pomysłami i doświadczeniami oraz wspierają się nawzajem.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Czytaj więcej

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Pokaż mniej