Business Economics doktorantów i zarządzanie (po angielsku)

University of Economics Prague - Faculty of Business Administration

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Business Economics doktorantów i zarządzanie (po angielsku)

University of Economics Prague - Faculty of Business Administration

Doktorat Ekonomia i zarządzanie przedsiębiorstwem (język angielski)

W branży Business Ekonomii i Zarządzania, działalność badawcza doktorantów skupiają się na takich tematach jak nowymi teoriami organizacji gospodarczej; Nowe kierunki w pomiarze wyników działalności; Strategia biznesu w kontekście europejskim; skutki globalizacji dla prowadzenia działalności; restrukturyzacja i rewitalizacja przedsiębiorstw; innowacja i strategia finansowa firm międzynarodowych; formy współpracy w międzynarodowym środowisku biznesowym; spółki joint-międzynarodowych; zarządzanie przedsiębiorstwami; i inne, podobne, spraw. Struktura programu jest następujący:Blok A: Przedmioty wspólne dla całej szkoły:

  • Ekonomii (mikroekonomia-makroekonomia)Blok B1: Oddział przedmioty obowiązkowe:

  • Metody badawcze dla menedżerów
  • Metody statystyczne dla badań naukowych *
  • Instrumenty ilościowe Economic Analysis *


* Doktorantka wybiera jeden z dwóch tematów dotyczących rekomendacji przełożonego i zgodnie z jego / jej specjalizacji.


Blok B2: Oddział przedmiot obowiązkowy:

  • Gospodarka biznesowe *
  • Zarządzanie dla przyszłości *
  • Zachowanie konsumenta*


* Doktorantka wybiera jedną z trzech przedmiotów na rekomendacji przełożonego i zgodnie z jego / jej specjalizacji.Blok C: Obiekty opcjonalne

Po rozmowach ze swoim przełożonym doktorant wybiera inne przedmioty potrzebne do rozprawy doktorskiej (patrz lista akredytowanych przedmiotów doktoranckich).

Opcje mogą ewentualnie rozszerzyć się na inne kursy z menu bezpłatnych zajęć fakultatywnych akredytowanych na studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze.

Wstęp do Studium Doktoranckiego

Program jest uzależnione od prawidłowego ukończenia studiów w programie Study Masters'. Dyplom Master musi być uznawane w Czechach

Zagraniczni studenci, którzy chcieliby uczyć się w programie w języku innym niż czeski ( "Programu dla Cudzoziemców") musi zapłacić czesne. Opłata ta wynosi 5000 € rocznie. Ta forma pracy jest program odległość co oznacza, że ​​uczniowie przychodzą na konsultacje w terminie uzgodnionym z ich opiekunów, ale nie są zobowiązani do uczestniczenia w wykładach i seminariach codziennie. Niemniej jednak muszą one pochodzić siedzieć egzaminy. Studenci mogą studiować, egzaminów, a także pisanie i obrona ich pracę doktorską, w języku obcym. Standardowa długość studiów wynosi 3 lata. Studenci nie są uprawnieni do stypendiów lub mieszkalnych.

Zagraniczni studenci w ramach programów studiów w języku czeskim ( "czeski Program") nie płacą opłat i może być przyznane stypendium w okresie, który nie przekracza standardową długość studiów. Dziekan wydziału będą określać kwotę, która ma być przyznana za stypendium. Mogą ubiegać się o budynkach mieszkalnych (w zależności od pojemności akademikach).

Również ci uczniowie, którzy uzyskali stypendium przez rząd czeski nie płacą opłat i może odbierać lokale mieszkaniowe.

Wstęp do programu studiów doktoranckich jest uwarunkowana pomyślnym przejściu procedury przyjmowania Uniwersytetu. Ostateczna decyzja należy do dziekana wydziału danego programu doktoranckie z należytym uwzględnieniem sukcesu na egzaminie wstępnym, a także zdolności dydaktycznych wydziału. Jeżeli wnioskodawca nie został przyjęty tylko ze względu na niewystarczającą zdolność nauczania na wydziale, wyniki badania pozostają ważne przez okres jednego roku od dnia, w którym badanie zostało zrobione.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 4, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
5,000 EUR
rocznie w języku angielskim; wolne w języku czeskim
Locations
Czechy - Prague, Prague
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Czechy - Prague, Prague
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą