University of Derby

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na University of Derby

Usytuowany w centrum Wielkiej Brytanii, w niewielkiej odległości od Londynu, Derby ma wiele do zaoferowania. The Peak District, słynie z krajobrazów i na świeżym powietrzu, wyposażony w wielu filmach i programach telewizyjnych, a miasto Derby to serce odkrycie, kreatywności i inżynierii. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się miast w Wielkiej Brytanii z ponad 1 mld £ zainwestował w ciągu ostatnich pięciu lat. Derby to miejsce narodzin inżynierii oraz Uniwersytet ma długie związki z międzynarodowych firm, takich jak Rolls-Royce, Toyota i Bombardier, które dostarczają cennych projektów pracy, staże i praktyki dla naszych studentów.

University of Derby ma jeden z najwyższych wskaźników do zatrudnienia na każdym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii z ponad 97% naszych absolwentów prowadzące do dalszej nauki lub zatrudnienia.

Ponad 85% naszych zajęć mają mniej niż 30 uczniów, a masz dostęp do prywatnego nauczyciela, kiedy jest to potrzebne. Mamy regularne konsultacje z naszych uczniów, aby zrozumieć ich potrzeby i wymagania oraz studenci są reprezentowane na wszystkich komitetach zarządzających wyższego szczebla.

Twórcze uczenie

Większość naszych kursów oparte są na Markeaton Street, nowoczesnym, atrakcyjnym i kreatywnym środowisku. Oferujemy szereg kursów zawodowych, które są odświeżane, odpowiednich do potrzeb przemysłu oraz z silnym uczciwości edukacyjnej. Jesteśmy w wyjątkowej sytuacji posiadania profesjonalnego teatru (w oparciu w centrum Derby). Jak również zapewniając doskonałe zaplecze do nauki dla wielu z naszych kursów Zapewnia również ekskluzywną przestrzeń do przechowywania nasz koniec stopniu roku pokazuje uczniom, aby zaprezentować swoje prace.

Nasze kursy sztuki, designu, teatru, muzyki, fotografii, produkcji filmowej, mody, techniki i technologii, informatyki i matematyki są przeznaczone do zakwestionowania i stymulować, aby wydobyć najlepsze w Tobie, i upewnić się, że zostawisz nam doskonałe umiejętności , dogłębne zrozumienie swojej tematyki i uznane kwalifikacje gotowi rozwijać swoją karierę.

Będziesz prowadzone przez wykładowców, którzy są doświadczeni specjaliści z branży z pasją do ich przedmiotu, które nasi studenci znaleźć zakaźne. Będziesz korzystać z wizyty w głośniki z różnych środowisk oferuje unikalny wgląd w swoich dziedzinach wiedzy.

Pomoc dla studentów

University of Derby to jedna z niewielu uczelni na studia licencjackie i podyplomowe kursy zaczynające się w styczniu dla studentów.
Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz czekać aż do września na rozpoczęcie kursu.

Międzynarodowe Centrum Studentów Uczelni został wybrany "Najlepszym w kraju" przez studentów zagranicznych studiujących w Wielkiej Brytanii. Oferują one pomoc z wiz i imigracji, znajomość języka angielskiego, dobra, jak również pomaga osiedlić się w Wielkiej Brytanii i poznać nowych przyjaciół, podczas gdy tu jesteś.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem wkrótce.

Derby Arts
Ta szkoła oferuje programy z:
  • English

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

MPhil / PhD W Sztuce I Projektowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat August 2016 Wielka Brytania Derby + 1 więcej

Projektujemy indywidualny program badań do własnych temat, i będzie regularnie spotkać się z przełożonym monitorowania wytycznych i postępu ... [+]

MPhil / PhD w Sztuki i Projektowania

 

Istnieją trzy drogi do wyższego stopnia:

MPhil To jest dla absolwentów, którzy chcą zdobyć silną wiedzę i zrozumienie tematu, a następnie podjąć dyscyplinę do przodu przez zatwierdzonego programu oryginalnych badań.

Nowa trasa PhD Nowa trasa jest dla świeżo wykwalifikowanych absolwentów z dobrych stopni honorowych, którzy są chętni, aby przejść bezpośrednio do doświadczeń badawczych. Pozwoli to przygotować się do kariery, w którym zdolność do podjęcia badań będzie odgrywać kluczową rolę.

Tradycyjna trasa PhD Trasa ta obejmuje program badań, które zwykle trwa trzy lata studiów. Możesz zdecydować się na to w niepełnym wymiarze godzin przez okres do sześciu lat.Tradycyjna trasa umożliwia kompetentnych i wykwalifikowanych osób z dyplomem ukończenia studiów do prowadzenia dochodzenia pierwotnego badania nad wybranym tematem w dziedzinie badań. ... [-]