University of Derby

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

University of Derby - koncentruje się na nauce realnego świata

University of Derby jest ambitny, nowatorski i nowoczesny uniwersytet skupia się na nauce realnego świata. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym studentom najwyższej klasy międzynarodowym doświadczeniem i pomóc im rozwijać swoje umiejętności, aby upewnić się, że sukces w swojej karierze.

Jesteśmy w rankingu Top 50, na 48. miejscu spośród 119 instytucji, w The Guardian University Guide 2017 i stanowią 10 top uniwersytet jakości nauczania (Times i Sunday Times League Table 2016).

Jesteśmy No1 wsparcia International Student za drugi rok z rzędu i 81,1% naszych absolwentów międzynarodowych są w pracy absolwenta lub dalszej nauki po ukończeniu stopnia **

Inspiracje wyposażenie dla inspirującego nauki

Nasze zobowiązanie do uczenia się świata rzeczywistego oznacza, że ​​jesteśmy stale inwestuje w jedne z najlepszych obiektów uniwersyteckich znajdziesz w Wielkiej Brytanii. Nasz unikalny stan obiektów sztuki obejmują laboratoria inżynierii i studia fotograficznego i nagrywania muzyki; Industry Standard kuchnie oraz elegancką restaurację; owady, pokoje dom szkło i obserwacji; gry komputerowe apartamentów; spa handlowych; sąd prawa i medycyny sądowej domu.

Jest to część z 150 mln zł inwestycji w nowe placówki w ciągu ostatnich dziesięciu lat, w tym NHS standardzie oddziale szpitalnym z umiejętności klinicznych i radiografii apartamentów i najbardziej niedawno 10,8 mln £ centrum sportowe zawierające siłownię fitness, studio, squasha i badmintona sądy, wewnętrzna ściana wspinaczkowa, tor sprint, gabinetów zabiegowych i kawiarni.

Studenci mają możliwość pracy w tych wyjątkowych warunkach, aby zapewnić ich uzyskać praktyczne umiejętności praktycznych i pracodawców doświadczenie szukasz.

Centrum tego wszystkiego

Derby to najbardziej centralne miasto w Wielkiej Brytanii, więc jest w centrum sieci transportowej też. Oznacza to, że jest to kwitnącej wielokulturowe miasto znane z technologii i innowacji. To dlatego wiele globalnych firm oparte są tutaj, takie jak Rolls-Royce, Toyota i Bombardier. To ekscytujące miejsce do nauki i doświadczenie życia uniwersytetu, umożliwiając korzystanie z wielu możliwości zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym poprzez praktyki i staże. Jest to tętniące życiem nocne życie z dużą ilością barów, klubów, restauracji i sal koncertowych dla tych, którzy chcą, a Peak District National Park znajduje się w pobliżu oferując inspirującą wiejskich i radosne zajęcia na świeżym powietrzu.

Osobiste doświadczenie edukacyjne

Studenci są prowadzone przez pasjonatów, przemysłu doświadczonych wykładowców, którzy długoletnie stosunki z wiodącymi pracodawcami. Będą inspirować i wspierać cele studenckie i oferują osobiste doświadczenie uczenia się z jednego do wsparcia. Mamy większy stosunek personelu do studenta niż większość innych uczelni, co oznacza, że ​​uczniowie będą się bardziej dedykowanego czasu z wykładowców w seminariach i projektach roboczych. Jest to podejście, które widzi nasi studenci przejść do podjęcia ról z czołowymi krajowymi i międzynarodowymi pracodawców, takich jak BBC, Lego i Elemis.

  • I-absolwentka International Student Baramoter Ranking 2015 ** DELHE 2015
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

University of Derby – This is our classroom