Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć DBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat W Dziedzinie Polityki I Administracji Publicznej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Z dr w porządku publicznego i Administracji z Walden, można wziąć czynny udział w tworzeniu zrównoważonych rozwiązań problemów stojących przed USA i narody na całym świecie. Ta internetowa studia doktoranckie zapewni Ci dokładnego zrozumienia teorii polityki publicznej, badań i praktyki w kontekście globalnym i skutecznie opowiadać się za zmianami, które pozytywnie wpływa jednostek i społeczności. [+]

Z dr w porządku publicznego i Administracji z Walden, można wziąć czynny udział w tworzeniu zrównoważonych rozwiązań problemów stojących przed USA i narody na całym świecie. Ta internetowa studia doktoranckie zapewni Ci dokładnego zrozumienia teorii polityki publicznej, badań i praktyki w kontekście globalnym i skutecznie opowiadać się za zmianami, które pozytywnie wpływa jednostek i społeczności. Prowadzone przez uczonych-praktyków, program może ustawić cię aby osiągnąć nowy poziom wiarygodności i wpływów w swojej dziedzinie i przyjąć nowe, ekscytujące możliwości kariery jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub prowadzenia spraw administracyjnych w prywatnych, publicznych lub organizacji non-profit sektor. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Sprawiedliwość karna Zarządzania Kryzysowego System Informacji Geograficznej (GIS) Globalne przywództwo Polityka zdrowotna Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Międzynarodowe organizacje pozarządowe (NGO) Prawa i porządku publicznego Zarząd lokalny rząd trwałych społeczności Nonprofit zarządzania i przywództwa analiza polityki Zarządzanie publiczne i przywództwo Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

Doktorat W Pracy Socjalnej - Doświadczenie Kliniczne

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera administracyjnego. [+]

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera administracyjnego. Ambitna Program umożliwia analizowanie zaawansowanych teorii i zbadać niektóre z najbardziej palących i nowatorskich zagadnień pracy socjalnej dziś. Twarzą w twarz pobyty naukowe wspierają doświadczenie uczenia się, co pozwala na współpracę z profesorami i kolegami, budować wspólnotę społeczną i zawodową oraz zwiększyć swoją zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Możesz również zdobyć umiejętności w piśmie naukowym, które mogą pomóc rozwijać swoją rolę jako lidera. Osiągnąć najwyższe poświadczenia w swoim zawodzie z tym programem studiów doktoranckich w pracy socjalnej. Specjalizacje Uzależnienia i opieki społecznej Wiedza kliniczna Sprawiedliwość karna Katastrofa, Kryzys, a interwencja Badania rodzinne i interwencje Medycyna Pracy Socjalnej Praktyka Polityka Administracja Social Work [-]

Doktorat Z Psychologii

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone USA online + 1 więcej

Dr Walden University w programie Psychologii łączy rygorystyczne naukowców i oryginalnych badań, dzięki czemu można budować umiejętności i wiedzę niezbędne do zaspokojenia zmieniających się potrzeb zróżnicowanego świata. Dostarczany w internecie, ten program następujący model uczonym lekarskie, które zachęca do integracji badań naukowych z praktycznej wiedzy. Prowadzone przez uznanych naukowców i ekspertów w tej dziedzinie, kursy w tym programie będzie przygotować się coś zmienić w życiu innych. Wybierać spośród specjalności odmian przeznaczonych do indywidualnych celów i interesów. [+]

Dr Walden University w programie Psychologii łączy rygorystyczne naukowców i oryginalnych badań, dzięki czemu można budować umiejętności i wiedzę niezbędne do zaspokojenia zmieniających się potrzeb zróżnicowanego świata. Dostarczany w internecie, ten program następujący model uczonym lekarskie, które zachęca do integracji badań naukowych z praktycznej wiedzy. Prowadzone przez uznanych naukowców i ekspertów w tej dziedzinie, kursy w tym programie będzie przygotować się coś zmienić w życiu innych. Wybierać spośród specjalności odmian przeznaczonych do indywidualnych celów i interesów. Specjalizacje Psychologia kliniczna Psychologia rozwojowa Psychologia edukacyjna Psychologia sądowa Psychologia ogólna (Opcja Research) Psychologia ogólna (Opcja nauczanie) psychologia zdrowia Psychologia społeczna Uwaga na uzyskaniu pozwolenia Walden University oferuje pewną doktora w specjalności psychologii, które prowadzą do uzyskania licencji zawodowej i innych, że nie. Kontakt z doradcą rejestracji w celu uzyskania pomocy w zakresie oceny, czy wybrana specjalizacja może prowadzić do profesjonalnej licencji w danym stanie. [-]

Doktorat Z Psychologii - Psychologia Kliniczna

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone USA online + 1 więcej

Przygotowanie do samodzielnej praktyki psychologicznej ze specjalizacją w psychologii klinicznej. Dowiedz się do diagnozowania, oceny i zapewnienia interwencji dla szerokiego wachlarza zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych. Ustaw się do pracy jako lekarza, naukowca lub konsultant z multidyscyplinarnych zespołów w szpitalach, klinikach, społeczności ośrodkach zdrowia psychicznego, i grupy lub ustawień prywatnych praktyk. Pomóc tym, którzy są twierdząc, z chorobą psychiczną i problemy w radzeniu sobie z problemami życia. Pracować w różnych populacjach i świadczenia usług, które są oparte na dowodach empirycznych, są kulturowo właściwy, i są w czołówce psychologii klinicznej. Zdobyć praktyczne, praktyczne doświadczenie poprzez Roku Akademickiego w Residence (Ayr), jak również za pośrednictwem nadzorowanych wymagania praktyka i staż. [+]

Przygotowanie do samodzielnej praktyki psychologicznej ze specjalizacją w psychologii klinicznej. Dowiedz się do diagnozowania, oceny i zapewnienia interwencji dla szerokiego wachlarza zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych. Ustaw się do pracy jako lekarza, naukowca lub konsultant z multidyscyplinarnych zespołów w szpitalach, klinikach, społeczności ośrodkach zdrowia psychicznego, i grupy lub ustawień prywatnych praktyk. Pomóc tym, którzy są twierdząc, z chorobą psychiczną i problemy w radzeniu sobie z problemami życia. Pracować w różnych populacjach i świadczenia usług, które są oparte na dowodach empirycznych, są kulturowo właściwy, i są w czołówce psychologii klinicznej. Zdobyć praktyczne, praktyczne doświadczenie poprzez Roku Akademickiego w Residence (Ayr), jak również za pośrednictwem nadzorowanych wymagania praktyka i staż. Wymagania Zakończenie 159 kwartale łączne kredyty Kursy podstawowe (106 kr.) Oczywiście Fakultet (15 kr.) Praktyka kliniczna (6 kr.) Rozprawa (20 kr.) Staż (12 kr.) Rok akademicki w Residence Ph.D. rezydencje (4 czterodniowych sesji) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Podstawy Absolwent studiów z psychologii klinicznej Psychopatologia Z klinicznego punktu widzenia Interwencje I Teoria, badania, projektowanie i Metody Psychologia społeczna Rozumowanie i analiz ilościowych Badania i Pomiary Żywotność Rozwoju Biopsychologia Rozumowanie i analiza jakościowa Etyka i standardy praktyki psychologicznej Ocena poznawcza Ocena osobowości Wielokulturowe Psychologia Konsultacje i nadzór w psychologii Interwencje II Pisanie Prospektu Psychologii Jakości Psychopharmacology kliniczna Psychologia i zmiana społeczna Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Elekcyjny Poznawcze i afektywne Podstawy Behavior Historia i Systemy Psychologii Elekcyjny Praktyka kliniczna I Elekcyjny Praktyka kliniczna II Rozprawa I-IV Psychologia Kliniczna Praktyka I Psychologia Kliniczna Praktyka II Psychologia Kliniczna Staż III Psychologia Kliniczna Staż IV Przedmioty do wyboru Ph.D. psychologii ze specjalizacją w psychologii klinicznej wymaga podjęcia 15 kredytów (trzy kursy) z obieralnych. Aby sprostać tym wymaganiom, możesz wybrać swoje zajęć fakultatywnych albo z jednego z poniższych klastrów, pozwalając skupić swoje badania na obszarze, który najbardziej Cię interesuje, lub z mieszaniny kursów klastra jeśli wolisz szeroką ekspozycję na różne obszary tematyczne. Psychologia Dzieci i Młodzieży Neuropsychologia kliniczna psychologia Społeczność Pary i Rodzina Katastrofa i Trauma Płeć i seksualność Przywództwo i Coaching Media i Praktyka zawodowa Psychologia w Biznesie Można również wybrać zajęcia fakultatywne z drugiej Ph.D. w specjalności Psychologia (edukacyjne, sądowa, ogólne, zdrowie, organizacyjna i psychologia społeczna), które nie są zawarte w tych klastrów. Małżeństwo, para, i Terapii Rodzinnej Neuropsychologia kliniczna Dziecko Neuropsychologia kliniczna Psychopatologia rozwojowa Dziecko Psychoterapia Medycyna Doradztwo kryzysowe Katastrofa, kryzys i trauma Stres i radzenia sobie rozwoju przywództwa Leadership Coaching: Proces i praktyka Leadership Coaching: Zastosowanie Psychologia i mediów Psychologiczne Wpływ technologii internetowych i komórkowych Konsultacje psychologiczne Zapobieganie: Badania i praktyka psychologia Społeczność Współczesna Gerontologii / Psychologia geriatryczna Udane zarządzanie Praktyka Psychologia płci Psychologia seksualności Prawo zdrowia psychicznego Opcje kariery Ph.D. Psychologia program przygotuje Cię do korzystania aktualny teorii i badań, aby cenny wkład rządu, organizacji non-profit i organizacji prywatnych. Z poziomu, będziesz mieć możliwość pracy bezpośrednio z osobami na różnych poziomach rozwoju, od niemowląt do osób starszych, a także różnych grup, począwszy od rodzin uniwersytetów. Ustawienia, w którym mogą ćwiczyć może zawierać ośrodkach zdrowia psychicznego, agencji rządowych, organizacji opieki zdrowotnej, korporacje, agencje usługi komunalne, socjalne i szkół. Twoje możliwości kariery, w zależności od specjalizacji, mogą obejmować rolę jako: Badacz Konsultant Nauczyciel Dyrektor usług kariery Psycholog pracownicy Administrator Strateg polityczny Dyrektor Marketingu Menedżer zasobów ludzkich [-]

Doktor Edukacji

Online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dr Walden w Edukacji oferuje nauczycieli i administratorów możliwość rozwoju jako naukowców i innowatorów w szkolnictwie wyższym. Korzystać z dostępu do wybitnych wykładowców oraz usług wsparcia dla studentów. Prowadzenia oryginalnych badań w obszarze zainteresowania, pogłębiać swoje umiejętności badawcze, i przygotować się przyczynić jako lidera edukacji, administrator, członek wydziału lub decydenta. [+]

Dr Walden w Edukacji oferuje nauczycieli i administratorów możliwość rozwoju jako naukowców i innowatorów w szkolnictwie wyższym. Korzystać z dostępu do wybitnych wykładowców oraz usług wsparcia dla studentów. Prowadzenia oryginalnych badań w obszarze zainteresowania, pogłębiać swoje umiejętności badawcze, i przygotować się przyczynić jako lidera edukacji, administrator, członek wydziału lub decydenta. Dołącz do nauczycieli państwowych ponad 100 w roku, którzy wybrali Walden University w celu uzyskania ich wykształcenie. Specjalizacje Curriculum, Instrukcja, oceny i oceny Wczesnym Leadership Dzieciństwo i Advocacy Wczesna edukacja specjalna (Non-Licensure) Polityka edukacyjna, Przywództwo i Zarządzanie Educational Technology and Design Higher Education Leadership Management i Polityki Nauka, instrukcji i Innowacji Organizational Research Assessment and Evaluation Reading, Literacy, oceny i oceny (Non-Licensure) Można pracować nad swoim stopniu z prędkością, która jest właśnie dla Ciebie. Tradycyjny: Weź jeden kurs na raz. Zaliczki w ramach programu stale podczas zarządzania inne zobowiązania. Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Poświęcić więcej czasu na program i zakończyć swój stopień wcześniej. Po pierwsze oczywiście, można wziąć jeden kurs na raz, albo zarobić swój stopień szybciej biorąc dwa kursy na raz. Można również przełączać się pomiędzy opcjami w całym programie, aby dopasować się do zmieniających się potrzeb. Walden oferuje zarówno programy Licensure pedagog państwowych zatwierdzony jak również programów i kursów, które nie prowadzą do uzyskania licencji lub adnotacji. Przyszli studenci muszą dokonać przeglądu swoich wymagań Licensure członkowskim przed zapisaniem. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z www.WaldenU.edu/educlicensure~~pobj. Przyszli studenci Alabama: Skontaktuj się z kształcenia nauczycieli oraz Certification Division Departamentu Edukacji Stanu Alabama w 1-334-242-9935 lub www.alsde.edu aby sprawdzić, czy programy te kwalifikują się do certyfikacji nauczycieli, zatwierdzenia i / lub świadczeń płacowych. Przyszli studenci stanie Waszyngton proszeni są o kontakt z Biurem Nadzoru Instrukcji Publicznej 1-360-725-6275 lub prof.educ@k12.wa.us~~pobj w celu ustalenia, czy programy Walden w dziedzinie edukacji są dopuszczone do certyfikacji lub nauczyciela adnotacje w stanie Waszyngton. Dodatkowo nauczyciele proszeni są o kontakt z ich indywidualnego okręgu szkolnego, czy program ten może kwalifikować się do rozwoju płac. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek w kwestiach licensure; jednak pozostaje obowiązek jednostki do zrozumienia i spełnienia wszystkich wymogów licensure państwowych. Walden nie składa żadnych oświadczeń ani nie gwarantuje, że zakończenie Walden zajęć lub programów pozwoli na osobę w celu uzyskania uzyskaniu pozwolenia państwa lub adnotację. [-]

Doktor Informatyki (DIT)

Online March 2017 Stany Zjednoczone USA online

Lekarz w Internecie Walden Informatyki programu (DIT), studenci mogą zdobyć zaawansowaną wiedzę w dziedzinie technologii informatycznych, a także nabycie umiejętności przywódcze strategicznych niezbędnych do prowadzenia przez organizacje krytycznych wyzwań związanych z IT. [+]

Udane liderów w dzisiejszej branży IT posiadają więcej niż tylko umiejętności technicznych niezbędnych do zrozumienia zmieniających się technologii. Oni też muszą mieć istotną wiedzę o tym, jak struktura organizacyjna i funkcje operacyjne mogą mieć wpływ wzrostu i sukcesu.

Lekarz w Internecie Walden Informatyki programu (DIT), studenci mogą zdobyć zaawansowaną wiedzę w dziedzinie technologii informatycznych, a także nabycie umiejętności przywódcze strategicznych niezbędnych do prowadzenia przez organizacje krytycznych wyzwań związanych z IT.

Program ten przygotowuje studentów do kluczowych stanowisk informatycznych oraz kierowniczych w organizacji i firm konsultingowych, a także role w środowisku akademickim. Przez symulatory oparte problemów edukacyjnych, seminariów naukowych, rezydencje i inne możliwości uczenia się, będzie analizować odpowiednie scenariusze informatycznych w celu opracowania rozwiązań można wdrożyć w swoim miejscu pracy. Realizując swój doktorat z informatyki, będzie badać jakościowych i ilościowych metod badawczych, a zakończyć studium doktoranckiego demonstrując zdolność do zbadania, krytyki i syntezy wiedzy, teoria i doświadczenie w przyłożonym projektu informatycznego. Program... [-]


Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Mieć pozytywny wpływ na społeczności i organizacji jak zbadać strategie, aby pomóc tym, zmaga się z kwestiami takimi jak choroby, uzależnienia, przemocy i biedy. Poprzez wirtualne symulacje, case studies, animowanych i interdyscyplinarnego podejścia, dr Walden programem ludzkiego i społecznego usługi mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Human Services w kontekście globalnym. [+]

Mieć pozytywny wpływ na społeczności i organizacji jak zbadać strategie, aby pomóc tym, zmaga się z kwestiami takimi jak choroby, uzależnienia, przemocy i biedy. Poprzez wirtualne symulacje, case studies, animowanych i interdyscyplinarnego podejścia, dr Walden programem ludzkiego i społecznego usługi mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Human Services w kontekście globalnym. Program oferuje szereg specjalności, które są zaprojektowane do swoich potrzeb i zainteresowań. Dowiedz się, jak skuteczna polityka i praktyka może poprawić jakość życia dla zaniedbywanych populacji. Poprzez oryginalnych badań, można zbadać teorie, koncepcje i strategie, które są wpływowym w dziedzinie dzisiaj. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) advanced Research Wspólnota i Opieki Społecznej Społeczność Interwencja i przywództwo Konflikt Zarządzanie i Negocjacji Sprawiedliwość karna Katastrofa, Kryzys, a interwencja Badania rodzinne i interwencji Gerontologia Globalne Usługi społeczne wyższa edukacja Human Services Administration Nonprofit Mental Health Ułatwienia Rodziny wojskowe i Kultura Analizy Polityki Społecznej i Planowania [-]

Doktor Psychologia Pracy

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin December 2016 Stany Zjednoczone USA online

Jako jeden z pierwszych programów doktoranckich online w (IO) psychologia pracy, dr Walden w Organizational Psychology programu Przemysłowych i pozwala pogłębić swoją wiedzę na temat pracy i zachowania organizacyjne. [+]

Jako jeden z pierwszych programów doktoranckich online w (IO) psychologia pracy, dr Walden w Organizational Psychology programu Przemysłowych i pozwala pogłębić swoją wiedzę na temat pracy i zachowania organizacyjne. Jak rozwijać zaawansowane umiejętności w zakresie zarządzania zmianą, psychologii i teorii kadrowej, badań i projektowania, można przygotować, aby służyć jako katalizator zmian w szkolnictwie wyższym, korporacyjnych, rządowych i innych ustawień w miejscu pracy. Wybierz jeden z wielu specjalizacji dostosowanie studiów do indywidualnych interesów zawodowych i ścieżki kariery. Specjalizacje Konsultacji Psychologia Forensic Consulting Ogólna praktyka Zarządzanie Zasobami Ludzkimi International Business Przywództwo Rozwój i Coaching Różnorodność organizacyjna i zmian społecznych Badania i ocena Uwaga na uzyskaniu pozwolenia Doktorat w Industrial and Organizational Psychology nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Doświadczenie Kliniczne

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. [+]

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. Z Walden doktora Social Work (DSW) programu, możesz stać się bardziej miarodajne rzecznikiem sprawiedliwości społecznej i uzyskanie poświadczenia być uznana za lidera w swojej dziedzinie. Wybierz jeden z wielu kierunków, aby wyrównać swoje studia ze swoimi interesami, w tym Medical Pracy Socjalnej, uzależnień i opieki społecznej i doświadczenia klinicznego. Jeden z niewielu oferowane w trybie online, program DSW ma ambitny program, który może pomóc w nabyciu umiejętności oceny, projekt i wykonanie programów socjalnych, które czynią pozytywną różnicę. Master of Social Work (MSW) jest wymagane, aby zapisać w tym programie. Specjalizacje Uzależnienia i opieki społecznej Wiedza kliniczna Sprawiedliwość karna Katastrofa, Kryzys, a interwencja Badania rodzinne i interwencje Medycyna Pracy Socjalnej Praktyka Polityka Administracja Social Work [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Przeznaczony dla lekarzy i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, Online Doctor of Education Program (EDD) Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmienić po drodze. [+]

Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Przeznaczony dla lekarzy i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, Online Doctor of Education Program (EDD) Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmienić po drodze. Dołącz do nauczycieli państwowych ponad 100 w roku, którzy wybrali Walden University w celu uzyskania ich wykształcenie. Z Lifelong Learning Pathway Walden, studenci w większości naszych doktorat w dziedzinie edukacji, programy Doctor of Education (EDD), i Edukacji Specjalista (EDS) ma wiele tych samych kursów początkowych. Można uruchomić w jednym z naszych post-magisterskich lub doktoranckich w dziedzinie edukacji i przenieść się do innego programu studiów, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. W naszym programie EDD, można również: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu pośrednictwem swojej dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Specjalizacje Community College Przywództwo Program nauczania, instrukcji i oceny Wczesna edukacja (Non-Licensure) Przywództwo edukacyjne i Administracji (dla Licensure) Technologia Edukacyjna Szkolnictwo wyższe i nauka dla dorosłych Szkolnictwo wyższe Przywództwo i Zarządzanie Reading, umiejętności i oceny (Non-Licensure) Edukacja specjalna (dla Licensure) Można pracować nad swoim stopniu z prędkością, która jest właśnie dla Ciebie. Tradycyjny: Weź jeden kurs na raz. Zaliczki w ramach programu stale podczas zarządzania inne zobowiązania. Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Poświęcić więcej czasu na program i zakończyć swój stopień wcześniej. [-]

Ph.D. W Zarządzaniu - Finanse

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone USA online

Czy starają się dzielić swoją wiedzą jako pedagog, konsultant lub lider biznesu, ACBSP akredytowanych dr Walden w programie zarządzania, można zdobyć umiejętności potrzebne, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Zbadanie wpływu gospodarki na pracowników i organizacji oraz nauczyć się teorie, koncepcje i techniki dla bardziej efektywnego podejmowania decyzji. Poprzez wybór specjalizacji, można przygotować się na spotkanie nieustanne wyzwania i możliwości, które istnieją w swoim zawodzie podczas prowadzenia oryginalnych badań w obszarze, który uzupełnia swoje interesy. [+]

Czy starają się dzielić swoją wiedzą jako pedagog, konsultant lub lider biznesu, ACBSP akredytowanych dr Walden w programie zarządzania, można zdobyć umiejętności potrzebne, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Zbadanie wpływu gospodarki na pracowników i organizacji oraz nauczyć się teorie, koncepcje i techniki dla bardziej efektywnego podejmowania decyzji. Poprzez wybór specjalizacji, można przygotować się na spotkanie nieustanne wyzwania i możliwości, które istnieją w swoim zawodzie podczas prowadzenia oryginalnych badań w obszarze, który uzupełnia swoje interesy. Specjalizacje finanse Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems Przywództwo i zmiany organizacyjne Self-Designed Walden BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. [-]

DBA

Lekarz Of Business Administration (dba) - Zarządzanie Energią

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration (DBA programu) Walden University analizuje niektóre z wyzwań i perspektyw, które obecnie istnieją [+]

Czy jesteś przygotowany do wpływania i przejść na przyszłość praktyki biznesowej? ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration programu (DBA) Walden University analizuje niektóre z wyzwań i perspektyw, które obecnie istnieją w dynamicznym świecie biznesu, takie jak globalizacja, etyki i relacji interesariuszy. Poznaj nowe strategie przywództwa w biznesie i zaawansowanego procesu decyzyjnego przy jednoczesnym zyskuje dogłębne zrozumienie zarówno teorii i badań stosowanych w sferze gospodarczej. Specjalizacje rachunkowości zarządzanie energią przedsiębiorczość finanse Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Opieka zdrowotna Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems International Business przywództwo marketing Zarządzanie projektami Self-Designed Zarządzanie Wpływ społeczny Technologia Przedsiębiorczość Walden BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US