Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć DBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat W Pracy Socjalnej - Doświadczenie Kliniczne

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera administracyjnego. [+]

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera administracyjnego. Ambitna Program umożliwia analizowanie zaawansowanych teorii i zbadać niektóre z najbardziej palących i nowatorskich zagadnień pracy socjalnej dziś. Twarzą w twarz pobyty naukowe wspierają doświadczenie uczenia się, co pozwala na współpracę z profesorami i kolegami, budować wspólnotę społeczną i zawodową oraz zwiększyć swoją zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Możesz również zdobyć umiejętności w piśmie naukowym, które mogą pomóc rozwijać swoją rolę jako lidera. Osiągnąć najwyższe poświadczenia w swoim zawodzie z tym programem studiów doktoranckich w pracy socjalnej. Specjalizacje Uzależnienia i opieki społecznej Wiedza kliniczna Sprawiedliwość karna Katastrofa, Kryzys, a interwencja Badania rodzinne i interwencje Medycyna Pracy Socjalnej Praktyka Polityka Administracja Social Work [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Nauczanie Online W Szkolnictwie Wyższym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przekłada swoją wiedzę sprawiedliwości w sprawach karnych w karierze nauczycielskiej internetowej z nauczaniem online w specjalności szkolnictwa wyższego. Czy aspirują do pracy w otoczeniu akademickim lub zawodowym, to specjalizacja integruje teorię uczenia się dorosłych z praktycznych strategii instruktażowych, które pomogą Ci nabyć zaawansowane umiejętności nauczania on-line. [+]

Doktorat w Criminal Justice - Nauczanie online w szkolnictwie wyższym Przekłada swoją wiedzę sprawiedliwości w sprawach karnych w karierze nauczycielskiej online z Nauczanie online w szkolnictwie wyższym specjalizacja. Czy aspirują do pracy w otoczeniu akademickim lub zawodowym, to specjalizacja integruje teorię uczenia się dorosłych z praktycznych strategii instruktażowych, które pomogą Ci nabyć zaawansowane umiejętności nauczania on-line. Poznaj unikalne atrybuty dorosłych uczniów, teoria nauczania i uczenia się, trendów w szkolnictwie wyższym i kluczowych elementów projektowania i realizacji instruktażowe. Zostanie także wprowadzona do różnych najnowocześniejsze technologie, które przekształcają kształcenie dorosłych dzisiaj. Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Ogólnie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Z podwyższonym bezpieczeństwem narodowym na obawy związane z cyberprzestępczością, krajobraz dzisiejszego systemu sądownictwa karnego, szybko się zmienia. W tym programie Walnego będziesz badać ekspertów teorie na temat przyczyn przestępczości i zbadać, jak wydarzenia historyczne wpłynęły i kształt systemu sądownictwa karnego. [+]

Doktorat w Criminal Justice - Ogólne Z podwyższonym bezpieczeństwem narodowym na obawy związane z cyberprzestępczością, krajobraz dzisiejszego systemu sądownictwa karnego, szybko się zmienia. W tym programie Walnego będziesz badać ekspertów teorie na temat przyczyn przestępczości i zbadać, jak wydarzenia historyczne wpłynęły i kształt systemu sądownictwa karnego. Obecne praktyki w zakresie zarządzania kryzysowego również będzie skierowana. Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Polityka Bezpieczeństwa Wewnętrznego I Koordynacji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Przypływ zagrożeń w ostatnich latach dokonał się znaczący bezpieczeństwa wewnętrznego skupienia polityki publicznej w Ameryce. W tej specjalizacji, będzie zbadanie, jak i zasady działania ochronne mogą być realizowane bez naruszania praw i wolności jednostki. [+]

Doktorat w Criminal Justice - Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Koordynacji Przypływ zagrożeń w ostatnich latach dokonał się znaczący bezpieczeństwa wewnętrznego skupienia polityki publicznej w Ameryce. W tej specjalizacji, będzie zbadanie, jak i zasady działania ochronne mogą być realizowane bez naruszania praw i wolności jednostki. Poznaj trendy i zagadnienia związane z bezpieczeństwa wewnętrznego, takich jak agencje bezpieczeństwa publicznego, jak współpracować i aplikacje Narodowego (Incident Management System NIMS). Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Prawa I Porządku Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Czy chcesz lepiej zrozumieć prawa lub napotykają pytania porządku publicznego w miejscu pracy, to specjalizacja może przygotować się z wiedzy życiowej fundamentalnej. Zbadanie podstawowych pojęć prawnych, góry przypadków i aktualnych trendów jak zbadać związek między prawem i porządkiem publicznym. [+]

Doktor Sprawiedliwości karnego - Prawo i Polityki Społecznej Czy chcesz lepiej zrozumieć prawa lub napotykają pytania porządku publicznego w miejscu pracy, to specjalizacja może przygotować się z wiedzy życiowej fundamentalnej. Zbadanie podstawowych pojęć prawnych, góry przypadków i aktualnych trendów jak zbadać związek między prawem i porządkiem publicznym. Możesz również uzyskać dostęp do ważnych wiedzy prawnej, która jest dostępna dla praktyków polityki publicznej. Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Wymiar Sprawiedliwości

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Czy aspiruje do bycia liderem i nauczycielem w Criminal Justice arenie dr Walden University w program dotyczący spraw karnych może przygotować Ci umiejętności potrzebne do awansu zawodowego. [+]

Czy aspiruje do bycia liderem i nauczycielem w Criminal Justice arenie dr Walden University w program dotyczący spraw karnych może przygotować Ci umiejętności potrzebne do awansu zawodowego. Skorzystaj z wiedzy doświadczonego, doktorant na poziomie wydziału nauczania jak badać współczesną teorię sprawiedliwości karnej i praktyki, a także najnowszych trendów i problemów stojących przed pole dziś. Wybierz jedną z wielu specjalizacji, aby wyrównać swój program studiów ze swoimi celami zawodowymi. Osiągnąć znaczący kamień milowy w swojej karierze, jak można zarobić jeden z najbardziej szanowanych stopni w zawodzie sądownictwa karnego oraz przygotowania do prowadzenia zmian w społeczności i organizacji, które oferujesz. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Zarządzania Kryzysowego Globalne przywództwo Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Sprawiedliwości Administracja Prawa i porządku publicznego Nauczanie online w szkolnictwie wyższym Zarządzanie publiczne i przywództwo [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Zarządzanie Kryzysowe

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

W dobie rosnącej świadomości globalnego wpływu katastrof naturalnych i antropogenicznych, wymagane jest nowe podejście do zarządzania kryzysowego przywództwa. Ta specjalizacja może przygotować Ci umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzić, motywować i zarządzać innym w czasach kryzysu. [+]

Doktorat w Criminal Justice - Emergency Management W dobie rosnącej świadomości globalnego wpływu katastrof naturalnych i antropogenicznych, wymagane jest nowe podejście do zarządzania kryzysowego przywództwa. Ta specjalizacja może przygotować Ci umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzić, motywować i zarządzać innym w czasach kryzysu. Będzie badać kwestie etyczne związane z określonymi sytuacjami, a także sztuki i nauki budowania silnych, zdolnych zespołów. Specjalizacja Zarządzania Kryzysowego pomoże Ci przygotować się do ubiegania się o certyfikaty z Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) Instytut Zarządzania Kryzysowego. Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktorat Z Prawa Karnego - Zarządzanie Publiczne I Przywództwo

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Wobec montażowych wymagania wydajności i nowych wyzwań finansowych, menedżerów w dzisiejszych instytucji publicznych i organizacji non-profit musi być w stanie zwiększyć wydajność i skuteczność całej ich organizacji. W tej specjalizacji, będzie rozwijać strategie iskrzenia transformacyjnej zmiany w organizacji publicznej wyboru. [+]

Doktorat w Criminal Justice - Public Management i przywództwo Wobec montażowych wymagania wydajności i nowych wyzwań finansowych, menedżerów w dzisiejszych instytucji publicznych i organizacji non-profit musi być w stanie zwiększyć wydajność i skuteczność całej ich organizacji. W tej specjalizacji, będzie rozwijać strategie iskrzenia transformacyjnej zmiany w organizacji publicznej wyboru. Zdobyć przywództwo i umiejętności interpersonalne, które mogą pomóc Ci być kompetentny lider, kształt polityki publicznej i inspirują i motywują swoich pracowników. Track I jest program studiów dla studentów, którzy mają tytuł magistra w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 77 Suma punktów kwartał Kursy wprowadzające (6 kr.) Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. NAJWAŻNIEJSZE Dr Walden w karnych funkcji programu Sprawiedliwość: Wielu specjalności, w tym wyjątkowym nauczania online w specjalności szkolnictwa wyższego dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako profesor lub instruktora. Członkowie uczonym-praktykiem wykładowców, którzy są aktywni jako ekspertów w tej dziedzinie w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie. Twarzą w twarz rezydencje zaprojektowane w celu zwiększenia zarówno swój rozwój jako uczony lekarskie i zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Po wybraniu doktorat Walden w sprawach karnych, można skorzystać z tej elastyczności kształcenia online i od MobileLearn®. Oferowane wyłącznie w Walden, MobileLearn nie tylko pozwala wybrać, kiedy i gdzie się uczyć, ale również daje możliwość wyboru, w jaki sposób uczyć się. Efekty kształcenia Jako absolwent tego programu będziesz w stanie: Oceny przyczyn przestępczości i jej wpływ na politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktyk i procedur. Oceny filozofie na zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Syntezy teorii i badań na temat trendów historycznych i aktualnych perspektyw w sprawach karnych. Zastosowanie technik analizy danych i metod badawczych do projektu badań naukowych w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ocenia rolę systemu sądownictwa karnego w promowaniu sprawiedliwości społecznej i pozytywnej zmiany społecznej. [-]

Doktor Doradcy Nadzoru Pedagogicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 60 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis + 1 więcej

Zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby przyjąć rolę lidera w klinicznym, społeczności akademickiej, organizacji non-profit lub środowisku badawczym lub pracować jako pedagog doradca z dr Walden w doradcą programu Edukacja i Nadzoru. [+]

Zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby przyjąć rolę lidera w klinicznym, społeczności akademickiej, organizacji non-profit lub środowisku badawczym lub pracować jako pedagog doradca z dr Walden w doradcą programu Edukacja i Nadzoru. Zmień swój świat i świat tych wokół ciebie z programu studiów doktoranckich, który przygotowuje się z zaawansowanych umiejętności nauczania, nadzoru i doradztwa, które mogą poszerzyć swoje umiejętności adwokatem zawodu i klientów. Osiągnąć znaczący przełom w swojej karierze, jak można zarobić jeden z najbardziej szanowanych stopni w zawodzie i przygotowanie do prowadzenia zmian w społeczności i organizacji, które oferujesz. Specjalizacje: Program ogólny Zaawansowane metody badawcze Konsultacja Doradztwo i zmiana społeczna Forensic Poradnia Zdrowia Psychicznego Przywództwo i ocena programu Trauma i kryzys [-]

Doktor Informatyki (DIT)

Online Stany Zjednoczone

Lekarz w Internecie Walden Informatyki programu (DIT), studenci mogą zdobyć zaawansowaną wiedzę w dziedzinie technologii informatycznych, a także nabycie umiejętności przywódcze strategicznych niezbędnych do prowadzenia przez organizacje krytycznych wyzwań związanych z IT. [+]

Udane liderów w dzisiejszej branży IT posiadają więcej niż tylko umiejętności technicznych niezbędnych do zrozumienia zmieniających się technologii. Oni też muszą mieć istotną wiedzę o tym, jak struktura organizacyjna i funkcje operacyjne mogą mieć wpływ wzrostu i sukcesu.

Lekarz w Internecie Walden Informatyki programu (DIT), studenci mogą zdobyć zaawansowaną wiedzę w dziedzinie technologii informatycznych, a także nabycie umiejętności przywódcze strategicznych niezbędnych do prowadzenia przez organizacje krytycznych wyzwań związanych z IT.

Program ten przygotowuje studentów do kluczowych stanowisk informatycznych oraz kierowniczych w organizacji i firm konsultingowych, a także role w środowisku akademickim. Przez symulatory oparte problemów edukacyjnych, seminariów naukowych, rezydencje i inne możliwości uczenia się, będzie analizować odpowiednie scenariusze informatycznych w celu opracowania rozwiązań można wdrożyć w swoim miejscu pracy. Realizując swój doktorat z informatyki, będzie badać jakościowych i ilościowych metod badawczych, a zakończyć studium doktoranckiego demonstrując zdolność do zbadania, krytyki i syntezy wiedzy, teoria i doświadczenie w przyłożonym projektu informatycznego. Program... [-]


Doktor Ludzkich I Usług Społecznych - Katastrofy, Kryzysu I Interwencji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

W tej specjalizacji, będzie zbadanie teorii i strategii do odpowiedzi na początkowych potrzeb społeczności w sytuacji zagrożenia i jak pomagać ofiarom i ich opiekunów po początkowym kryzys minął. [+]

W tej specjalizacji, będzie zbadanie teorii i strategii do odpowiedzi na początkowych potrzeb społeczności w sytuacji zagrożenia i jak pomagać ofiarom i ich opiekunów po początkowym kryzys minął. Możesz uczyć umiejętności i praktyk określonych poradnictwa kryzysowego, w tym teorii interwencji kryzysowej i modeli do pracy z różnych populacji. Zbadać działania i zachowania, które następują katastrofy; rozwiązać stres, radzenie sobie i trudności dostosowawcze; i badania zaburzeń psychicznych, takich jak zespół stresu pourazowego. Zajęć daje możliwość zbadania kryzysu w społeczności i poziomie regionalnym i zaprojektować plan kryzysowy w celu przygotowania się do przyszłych sytuacji kryzysowych ci. Specjalizacja ta odnosi się również do psychologii i wpływ terroryzmu na społeczności. Twoja praca dyplomowa będzie koncentrować się na dodanie do całości wiedzy w tej dziedzinie. Zapotrzebowanie na specjalistów przeszkolonych w tej stosunkowo nowej dyscyplinie przewiduje się być wysokie, o czym świadczy liczba ofert pracy w zakresie zarządzania kryzysowego i planów awaryjnych. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Ludzkich I Usług Społecznych - Rozwiązywanie Konfliktów I Negocjacji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Ta specjalizacja koncentruje się na pomocy można zyskać kompetencje do spełnienia tej potrzeby tych, którzy współdziałają w ramach organizacji, społeczności i samorządów. [+]

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Ta specjalizacja koncentruje się na pomocy można zyskać kompetencje do spełnienia tej potrzeby tych, którzy współdziałają w ramach organizacji, społeczności i samorządów. Będzie można dodać do całości wiedzy w dziedzinie, zwiedzanie aktualnej teorii i najlepszych praktyk oraz zdobyć umiejętności, aby pomóc negocjować i rozwiązywać spory w ramach społeczności. Część zajęć w tej specjalizacji zapewnia podstawowe wprowadzenie w rozwiązywaniu sporów. Dodatkowe szkolenia i praktyka jest wymagane, aby zakwalifikować się do uzyskania licencji lub świadectw jako mediator w większości państw. Dzięki tej specjalizacji, można przygotować się do rozwiązywania sporów w wielu arenach: Społeczność (rzeczników praw obywatelskich) Rodzina (koordynacja rodziców) Sprawiedliwości w sprawach karnych (sprawiedliwość naprawcza) Prawa człowieka (równych szans w miejscu pracy) Edukacja (dyscyplina szkolna) Organizacyjna Wojskowe (zawody) Negocjacje międzyrządowe i przywracaniu pokoju Uwaga na licensure: The Doktor człowieka i programu usług socjalnych, w tym jej specjalizacji programu, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Ludzkich I Usług Społecznych - Studia Rodzinne I Interwencji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Badań i interwencji Rodzina specjalizacja pomaga zrozumieć wykorzystanie zaawansowanych teorii i metodologii badań klinicznych w unikalnej, skoncentrowanej na kliencie kontekście ekologicznym. [+]

Badań i interwencji Rodzina specjalizacja pomaga zrozumieć wykorzystanie zaawansowanych teorii i metodologii badań klinicznych w unikalnej, skoncentrowanej na kliencie kontekście ekologicznym. Uczysz się szerokie spektrum teoretycznych i klinicznych podejścia do interwencji, które podkreślają szczególne potrzeby mniejszości etnicznych i rasowych; geje, lesbijki, osoby transseksualne i; i jednego z rodziców i rodzin o niskich dochodach. Zdobędziesz umiejętności w rozwoju multimodalnych podejścia terapeutyczne i uznając szczególne względy leczenia w ramach zróżnicowanego systemu dostaw klienta. Dzięki tej specjalizacji, można kontynuować karierę pracownika społecznego, takich jak rodzina, w agencjach specjalnych potrzebach pracownika oceny oraz żywności i pracownika mieszkaniowym. Absolwenci są szczególnie wykwalifikowanych w rozwoju multimodalnych podejścia terapeutyczne i uznając szczególne względy leczenia w zróżnicowanym systemie dostarczania klienta. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Globalne Usługi Społeczne

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Jako człowiek usługi profesjonalne, możesz pracować z wielokulturowych społeczeństw, imigrantów, uchodźców i przemijających wspólnot w USA i na całym świecie. W tej specjalizacji, będzie rozwijać globalną świadomość i świadomość kulturową służyć do różnych grup międzynarodowych. [+]

Jako człowiek usługi profesjonalne, możesz pracować z wielokulturowych społeczeństw, imigrantów, uchodźców i przemijających wspólnot w USA i na całym świecie. W tej specjalizacji, będzie rozwijać globalną świadomość i świadomość kulturową służyć do różnych grup międzynarodowych. Zajęć bada różnice kulturowe i strategie skutecznie działa w wielu różnych kontekstach kulturowych. Twoja praca dyplomowa będzie rozwiązać problem w globalnych usług społecznych. Dzięki tej specjalizacji, będzie przygotowany do różnych możliwości kariery w USA i na całym świecie. Na przykład, można pracować w agencji amerykańskich, które służą imigrantów i uchodźców, lub może działać na całym świecie, w USA sponsorowanych usług społecznych lub międzynarodowych agencji specjalistycznych za granicą. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Interwencja Wspólnoty I Przywództwo

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Specjalizacja ta przygotowuje do zaangażowania organizacji i wspólnot w zmianie społecznej. Będziesz budować swoją wiedzę w interwencji Wspólnoty i dowiedzieć się, w celu zorganizowania, koordynowanie, wspieranie i prowadzić wysiłki na rzecz poprawy warunków życia i pracy, a także oceny potrzeby społeczności. [+]

Specjalizacja ta przygotowuje do zaangażowania organizacji i wspólnot w zmianie społecznej. Będziesz budować swoją wiedzę w interwencji Wspólnoty i dowiedzieć się, w celu zorganizowania, koordynowanie, wspieranie i prowadzić wysiłki na rzecz poprawy warunków życia i pracy, a także oceny potrzeby społeczności. Program ten podkreśla, badania w działaniu w budowaniu ku swojej pracy doktorskiej, w której będzie można rozwijać wiedzę na temat pracy ze społecznościami. Będziesz także opisać i zastosowanie teorii psychologii społecznej w odniesieniu do zmian społecznych. Dzięki tej specjalizacji, można pracować w różnych ludzkich i usług ról społecznych w organizacjach rządowych i pozarządowych. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Polityka Społeczna I Analiza I Planowanie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Tworzenie trwałej zmiany społecznej wymaga wiedząc, jak skutecznie pracować z ustawodawców, lobbystów i innych zainteresowanych stron w trudnych arenie publicznej i politycznej. [+]

Tworzenie trwałej zmiany społecznej wymaga wiedząc, jak skutecznie pracować z ustawodawców, lobbystów i innych zainteresowanych stron w trudnych arenie publicznej i politycznej. W Polityki Społecznej i Analiz i Planowania specjalizacji, poznasz strategie wykorzystywane do kształtowania i realizacji polityki publicznej dzisiaj. Będziesz uczyć się w jaki sposób można wpływać na ustawodawstwo, które rządzi społeczeństwem, w tym prawodawstwa dotyczącego ochrony zdrowia, przestępstw z nienawiści i środowiska. Twoja praca dyplomowa będzie koncentrować się na kwestiach związanych kształtowaniu polityki społecznej. Jako absolwent będziesz przygotowany do ról, takich jak doradcy politycznego do władz miejskich i państwowych; analityk polityki dla organizacji non-profit, organizacje pozarządowe (NGO) oraz organizacje pozarządowe; . i konsultant dla organizacji pozarządowych w realizacji wdrażania polityki i usług społecznych na poziomie lokalnym * Uwaga na licensure: The Doktor człowieka i programu świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalny terapeuta, doradca, pracownik socjalny lub psycholog. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Rodzin Wojskowych I Kultury

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Członkowie sił zbrojnych stykają się z wieloma wyzwaniami, zarówno podczas pracy i po spełnieniu ich obowiązków. W tej specjalizacji, będzie badać zagadnienia, takie jak zaburzenia stresu pourazowego (PTSD) i cudze traumy i dowiedzieć się o emocjonalnego wpływu separacji rodzic-dziecko, częstych relokacji rodziny, rozległych wdrożeń i innych problemów doświadczanych przez wojskowych rodzin. [+]

Członkowie sił zbrojnych stykają się z wieloma wyzwaniami, zarówno podczas pracy i po spełnieniu ich obowiązków. W tej specjalizacji, będzie badać zagadnienia, takie jak zaburzenia stresu pourazowego (PTSD) i cudze traumy i dowiedzieć się o emocjonalnego wpływu separacji rodzic-dziecko, częstych relokacji rodziny, rozległych wdrożeń i innych problemów doświadczanych przez wojskowych rodzin. Możesz zdobyć wiedzę i wgląd potrzebne do rozwiązania specyficznych potrzeb wojskowych, kombatantów i ich bliskich, jak radzić sobie z wyzwaniami tkwiących w życiu wojskowym. Ta specjalizacja może przygotować się do kariery, takich jak społecznej i wspólnotowej pracownika do Spraw Kombatantów i usług doświadczonych społecznych, usług ludzkich lider programu, a nieterapeutycznych doradca * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. Uczestnik MSD w programie ludzkie i społeczne usługi, w tym jego specjalności, nie jest zaprojektowane tak, aby doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Szkolnictwo Wyższe

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

W tej specjalizacji, można zyskać szerokie zrozumienie obecnej sytuacji edukacyjnej i odkrywania teorii i najlepszych praktyk w zakresie kształcenia dorosłych. Będziesz także zbadać strategie nauczania, instruktażowe projektowania i metod dostarczania usług internetowych, aby doprowadzić człowieka kursów lub programów edukacyjnych w placówkach akademickich na całym świecie. [+]

W tej specjalizacji, można zyskać szerokie zrozumienie obecnej sytuacji edukacyjnej i odkrywania teorii i najlepszych praktyk w zakresie kształcenia dorosłych. Będziesz także zbadać strategie nauczania, instruktażowe projektowania i metod dostarczania usług internetowych, aby doprowadzić człowieka kursów lub programów edukacyjnych w placówkach akademickich na całym świecie. Program ten pomoże Ci przygotować się do możliwości rozwoju zawodowego, takie jak lider oczywiście w usługach człowieka, lider programu lub deweloperskich w usługach człowieka, instruktor, wspomagającej wydziale lub w pełnym wymiarze czasu wydziału * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. The doktorat w programie ludzkiego i społecznego usługowej, w tym jego specjalizacje, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Usług Ludzkich Administracji Non-profit

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

W tej specjalizacji, będziesz studiować naturę przywództwa w organizacjach usługowych człowieka, w tym zarządzania organizacji non profit. Zajęć bada zagadnienia związane z organizacją i funkcjonowaniem organizacji non-profit, w tym kwestii prawnych i etycznych, Zarząd, marketingu, budżetowania i rozwoju zasobów. Twoja rozprawa zbada problem w administracji non-profit. [+]

W tej specjalizacji, będziesz studiować naturę przywództwa w organizacjach usługowych człowieka, w tym zarządzania organizacji non profit. Zajęć bada zagadnienia związane z organizacją i funkcjonowaniem organizacji non-profit, w tym kwestii prawnych i etycznych, Zarząd, marketingu, budżetowania i rozwoju zasobów. Twoja rozprawa zbada problem w administracji non-profit. W ramach tego programu, będzie rozwijać umiejętności, które pomogą ustalić, prowadzą, lub dołączyć do pracowników organizacji non-profit, organizacji pozarządowych, lub agencji w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Wspólnoty I Usług Społecznych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Specjalizacja ta przygotowuje do pracy w społeczności usług społecznych ról nie licensure. Będziesz uczyć się strategii promujących dobre samopoczucie w różnych ustawień, w tym szkoły, społeczności i organizacji. [+]

Specjalizacja ta przygotowuje do pracy w społeczności usług społecznych ról nie licensure. Będziesz uczyć się strategii promujących dobre samopoczucie w różnych ustawień, w tym szkoły, społeczności i organizacji. Kursy również zbadać czynniki teoretyczne, etyczne, społeczne, polityczne i kulturowe, które wpływają na programy pomocy społecznej. Dowiesz się, jak zidentyfikować potrzeby osób i rodzin, i pomóc tym klientom poruszanie usługi w swoich społecznościach. Ta specjalizacja może pomóc przygotować się do kariery jako pracownik Wspólnota, koordynatora programu lub nieklinicznych usług społecznych pracownik w agencji * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. Uczestnik MSD w człowieka i programu świadczeń socjalnych, w tym jego specjalności, nie jest przeznaczone doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Wymiar Sprawiedliwości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Kilka czynników przyczynia się do zachowań przestępczych w nowoczesnym społeczeństwie, z bezdomności do nadużywania substancji do ubóstwa. W specjalizacji Criminal Justice, będzie badać tradycyjnych i współczesnych metod interwencyjnych i rehabilitacyjnych dla obu sprawców i ofiar. [+]

Kilka czynników przyczynia się do zachowań przestępczych w nowoczesnym społeczeństwie, z bezdomności do nadużywania substancji do ubóstwa. W specjalizacji Criminal Justice, będzie badać tradycyjnych i współczesnych metod interwencyjnych i rehabilitacyjnych dla obu sprawców i ofiar. Badając czynniki, które przyczyniają się do zachowań przestępczych, można zidentyfikować kluczowe wyzwania stojące systemu sądownictwa karnego dziś, i to, co jako człowiek wolny zawód mogą zrobić, aby pomóc w rozwiązaniu tych problemów. Program ten prowadzi do rozprawy, która będzie dodać do całości wiedzy w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ta specjalizacja może przygotować się do prowadzenia programów w więzieniach i programach probacji i warunkowego zwolnienia. Inne możliwości kariery obejmują polityki i planowania w Biurze Więziennictwa, Departamentu Sprawiedliwości, lub programów do połowy i rehabilitacyjnych. Uwaga na licensure: The Human tytuł doktora w dziedzinie programu i świadczeń socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usług - Zaawansowane Badania

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Dostępny wyłącznie w naszym doktorat w programie Human Services, opcja Zaawansowane Dostosowane daje elastyczność na dostosowanie zajęć do swoich celów zawodowych i osobistych interesów. Pod okiem mentora, można: [+]

Dostępny wyłącznie w naszym doktorat w programie Human Services, opcja Zaawansowane Dostosowane daje elastyczność na dostosowanie zajęć do swoich celów zawodowych i osobistych interesów. Pod okiem mentora, można: Głębszego poziomu wiedzy w określonej dziedzinie interesów. Skorzystaj z wyjątkowo niezależnej, samodzielnej nauki. Ćwicz pisanie naukowych oraz przygotowania się do rozprawy. Opcja Zaawansowane Dostosowane to nowy sposób, aby spełniać wymagania dla wszystkich specjalności na doktorat w programie Human Services. Składa się z jednym określonym czasie i dwóch kwartałach niezależnych badań. Jeśli zdecydujemy się na specjalizację w doktorat w programie Human Services (np Badania rodzinne i interwencji), to zajmie jeden określony kurs w tej dziedzinie, a następnie przejść do niezależnego badania. Jeśli zdecydujesz programu ogólnego, weźmiesz jeden kurs absolwent poziomu swojego wyboru zanim przejdziesz do niezależnych badań. Ta opcja programu jest dostępna tylko dla wykwalifikowanych studentów, którzy spełniają Wybierz kryteria, ponieważ postęp w ich programie. Zakwalifikować: Musisz mieć ukończone co najmniej 30 godzin w kwartale dr Walden w programie Human Services. Musisz mieć łączny Walden GPA co najmniej 3,5 w momencie składania wniosku. Musisz mieć członkiem wydziału Walden złożyć pismo (lub e-mail) z zaleceniem, która dotyczy jakości formie pisemnej, jak i zdolność do samodzielnej pracy. Jeśli jesteś zainteresowany w opcji Zaawansowane Dostosowane można omówić proces aplikacji z doradcą akademickim. [-]

Doktor Nauk Humanistycznych I Społecznych Usługi - Zdrowie Psychiczne Ułatwianie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Z istotnej roli, że zdrowie psychiczne odgrywa w społeczności, istnieje zapotrzebowanie na specjalistów, aby połączyć tych, którzy potrzebują usług z odpowiednich zasobów. W Zdrowia Psychicznego specjalizacji ułatwieniach, będzie rozwijać umiejętności, aby pomóc osobom nawigacja społeczności w zakresie zdrowia psychicznego. [+]

Z istotnej roli, że zdrowie psychiczne odgrywa w społeczności, istnieje zapotrzebowanie na specjalistów, aby połączyć tych, którzy potrzebują usług z odpowiednich zasobów. W Zdrowia Psychicznego specjalizacji ułatwieniach, będzie rozwijać umiejętności, aby pomóc osobom nawigacja społeczności w zakresie zdrowia psychicznego. Program bada rolę w zakresie zdrowia psychicznego ułatwienia zmiany zachowań zdrowotnych, a zyskasz solidne zrozumienie oceny i skierowanie systemu zdrowia psychicznego interwencji i wsparcia. Twoja rozprawa zbada problem w zakresie zdrowia psychicznego ułatwień. Jako absolwent będziesz przygotowany do nieterapeutycznych ról doradczych, takich jak koordynator kliniki społeczność zdrowia psychicznego, usługodawcy pola i personelu zasobów, zarówno w wojsku i agencji cywilnych * Uwaga na uzyskaniu pozwolenia. The doktorat w programie ludzkiego i społecznego usługowej, w tym jego specjalizacje, nie ma na celu doprowadzić do profesjonalnego uzyskaniu pozwolenia, w tym uzyskaniu pozwolenia jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

Dr Polityki Publicznej I Administracji - Globalnego Lidera

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Zmienić świat i świat wokół ciebie z dr polityki publicznej i Administracji z Walden University. Jeden z najbardziej zaufanych programów [+]

Zmienić świat i świat wokół ciebie z dr polityki publicznej i Administracji z Walden University. Jeden z najbardziej zaufanych programów tego typu, program ten w Internecie daje możliwość państwu: - Poznaj teorię polityki publicznej, badań i praktyki w kontekście globalnym. - Uzyskać wgląd skutecznego zarządzania polityką USA i zastosowanie tej wiedzy do problemów, przed którymi stoi świat. - Dowiedz się od globalnego wydziału doktoranckich uczony-praktyków z doświadczeniem w tworzeniu polityki publicznej na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) - Global Leadership - Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych - zarządzanie kryzysowe - Polityka zdrowotna - Homeland Security Policy - Polityka Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja - Interdyscyplinarne Policy Studies - międzynarodowe organizacje pozarządowe (NGO) - Prawo i Polityki Społecznej - Samorząd Zarządzanie trwałych społeczności - non-profit zarządzania i przywództwa - analiza polityki - zarządzania publicznego i przywództwa - Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Administracja Praca Społeczna

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Silne przywództwo, strategię rozwoju programu, i skuteczne wdrożenie może zwiększyć zdolność agencji do realizacji zakładanych populacji docelowych. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - administracja Praca Socjalna Silne przywództwo, strategię rozwoju programu, i skuteczne wdrożenie może zwiększyć zdolność agencji do realizacji zakładanych populacji docelowych. Ta specjalizacja pomaga skupić się na tych i innych aspektów administracji w kontekście postępu dobrobytu społecznego. Program ma na celu pomóc Ci uzyskać wgląd w zachowania organizacyjne, rozwoju pracowników, stosunków wewnętrznych i społecznych oraz zarządzania. Można zastosować swoją wiedzę, aby pomóc agencje pracy społecznej opracowanie skutecznych strategii poprawy dobrobytu jednostek i grup, którym służą. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8152 Human Services Administration SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8750 Leadership Development SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8786 strategiczny kontekst Zarządzania Publicznego i Zarządzania Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Badania Rodzin I Interwencji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja ta może pomóc w rozwoju zaawansowanych umiejętności, aby zapewnić wrażliwej kulturowo wsparcia dzieciom i rodzinom. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Nauk o Rodzinie i Interwencji Jako pracownika socjalnego, pracy z dziećmi i rodzinami z różnych środowisk iw różnych etapach życia. Specjalizacja ta może pomóc w rozwoju zaawansowanych umiejętności, aby zapewnić wrażliwej kulturowo wsparcia dzieciom i rodzinom. Poznasz konkretne zasoby i instrukcje dotyczące pracy z par, dzieci i młodzieży. Dzięki analizie różnych zapobiegania, interwencji i strategii konsultacji, będzie w stanie dostosować swoje podejście do kwestii odmienne potrzeby tych grup z wyprzedzeniem lub w odpowiedzi na, kluczowych problemów dla dzieci i rodzin. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8356 Teorie i techniki w chwili zawarcia związku małżeńskiego, para i poradnictwa rodzinnego SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8346 Poradnia Dzieci i Młodzieży SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8785 Profilaktyka, interwencja i konsultacji Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Doświadczenie Kliniczne

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. [+]

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. Z Walden doktora Social Work (DSW) programu, możesz stać się bardziej miarodajne rzecznikiem sprawiedliwości społecznej i uzyskanie poświadczenia być uznana za lidera w swojej dziedzinie. Wybierz jeden z wielu kierunków, aby wyrównać swoje studia ze swoimi interesami, w tym Medical Pracy Socjalnej, uzależnień i opieki społecznej i doświadczenia klinicznego. Jeden z niewielu oferowane w trybie online, program DSW ma ambitny program, który może pomóc w nabyciu umiejętności oceny, projekt i wykonanie programów socjalnych, które czynią pozytywną różnicę. Master of Social Work (MSW) jest wymagane, aby zapisać w tym programie. Specjalizacje Uzależnienia i opieki społecznej Wiedza kliniczna Sprawiedliwość karna Katastrofa, Kryzys, a interwencja Badania rodzinne i interwencje Medycyna Pracy Socjalnej Praktyka Polityka Administracja Social Work [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Katastrofa, Kryzys, I Interwencji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Ta specjalizacja koncentruje się na strategii interwencyjnych, które mogą pomóc w odpowiedzi na potrzeby natychmiastowe i długotrwałe ofiar urazów i ich opiekunów. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Katastrofa, Kryzys i Interwencji Dla osób i społeczeństw, jeden traumatyczne wydarzenie może wywołać szereg głębokich problemów radzenia sobie. Ta specjalizacja koncentruje się na strategii interwencyjnych, które mogą pomóc w odpowiedzi na potrzeby natychmiastowe i długotrwałe ofiar urazów i ich opiekunów. Jako student, będziesz studiować interwencji kryzysowych teorii i modeli do pracy z wielu populacji. Również będzie w stanie zbadać najlepsze praktyki doradztwo ofiar w następstwie kryzysów naturalnych lub sztucznych. Projektując proaktywnych planów kryzysowych, możesz zdobyć doświadczenie przygotowanie do przyszłych zagrożeń. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW Zarządzanie 8145 Kryzys SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8785 Profilaktyka, interwencja i konsultacji SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8333 Vicarious Trauma i Współczucie Zmęczenie Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Praktyka Polityki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Polityka skuteczne i trwałe zmiany są wynikiem udanej współpracy z ustawodawców, lobbystów, organizacji oddolnych oraz innych grup i jednostek. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Praktyka Polityka Polityka skuteczne i trwałe zmiany są wynikiem udanej współpracy z ustawodawców, lobbystów, organizacji oddolnych oraz innych grup i jednostek. Ta specjalizacja może pomóc rozwijać dobrobyt społeczny poprzez identyfikację potrzeb społeczności i uczenie najlepszych praktyk w pracy z kluczowymi interesariuszami w dzisiejszych najbardziej palących kwestii polityki społecznej. Będziesz miał możliwość analizy kluczowych czynników, które Wpływ podejmowania decyzji związanych z pozytywnych zmian społecznych i nauczyć się współpracować z lokalnych, stanowych i federalnych rządów. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8451 Public Policy Analysis SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8809 Podstawy Prawa i Polityki Społecznej Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Uzależnień I Pracy Socjalnej

Online September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. Z Walden doktora programu pracy socjalnej (DSW), możesz stać się bardziej autorytatywne [+]

Uzależnienie dotyka ludzi wszystkich ras, społeczno-ekonomicznych tła i stylu życia. Ta specjalizacja może pomóc nauczyć się rozpoznawać potrzeby rodzin, osób i społeczności, których życie zostało dotknięte uzależnieniem. Zaczniesz poprzez badanie najlepszych praktyk w zakresie leczenia uzależnień i zarządzania sprawami. Następnie można zastosować swoją wiedzę w celu opracowania skutecznych strategii zapobiegania i interwencji w celu wsparcia klientów, których życie jest bezpośrednio lub pośrednio wpływ nadużywania substancji lub zachowań uzależniających. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- [-]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Wymiar Sprawiedliwości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Kwestie społeczne, takie jak upadek gospodarczy, uzależnień, a także brak możliwości kształcenia lub zatrudnienia może przyczyniają się do zachowań przestępczych. [+]

Lekarz Pracy Socjalnej (DSW) - Criminal Justice Kwestie społeczne, takie jak upadek gospodarczy, uzależnień, a także brak możliwości kształcenia lub zatrudnienia może przyczyniają się do zachowań przestępczych. Dzięki tej specjalizacji, można studiować najlepsze praktyki związane z tradycyjnymi formami interwencji zarówno dla sprawców i ofiar, w tym terapii indywidualnej i grupowej. Będziesz także zbadać ostatnie zmiany w systemie prawnym, takich jak sprawiedliwość naprawcza. Program ten jest przeznaczony dla profesjonalistów, zaangażowanych w pracę społeczną bezpieczeństwa publicznego, w tym pól egzekwowania prawa i rehabilitacji. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (36 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Seminarium kliniczne (6 kr.) Projekt badawczy Akcja (20 kr.) Jeden dzień pobytu 6- Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej SOCW 8800 kliniczna Seminarium I SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki SOCW 8140 Action Research Methods w pracy socjalnej SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8350 Historyczne i współczesne zagadnienia wymiaru sprawiedliwości SOCW 8210 Metody badań ankiety SOCW 8801 kliniczna Seminarium II SOCW 8351 Analiza Polityka w systemie sprawiedliwości Karnego SOCW 8600 Projekt badawczy akcji SOCW 8785 Profilaktyka, interwencja i konsultacji Opcje kariery U Lekarza Pracy Socjalnej (DSW) od Walden, można zdobyć umiejętności potrzebne, by stać się zaawansowanym praktykiem. Ten doktoranckich studiów mogą również przygotowywać, aby stać się liderem w zakresie projektowania, wdrażania i oceny programów pomocy społecznej i polityki. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020-szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Kariera dla zdrowia społecznego pracowników wzrosną w tempie 34% do 2020 roku. Rozwiń swoje możliwości kariery DSW może przygotować się do wykonywania ról na czele społecznej zawodu pracy: Lider w agencji i organizacji Dyrektor programu Oceniający praktyki społecznej i urzędów pracy Inspektor pracy społecznej w organizacjach Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie pracy socjalnej, takich jak uzależnienia lub medycznej pracy społecznej, między innymi. Za pomocą badań, aby opowiadać się za zmianami, które obsługują swoich klientów i społeczności poprzez działania projekcie badawczym. Projekt ten pozwala skupić się na co dzień problem lub niezaspokojonych potrzeb w danej społeczności (np, długie czasy oczekiwania w ER lokalnym szpitalu lub dostępu do opieki medycznej dla osób z chorobami serca) oraz opracowanie planu rekultywacji problem. Prowadzenie skutecznych analiz polityk socjalnych. Zdobycie umiejętności w projektowaniu i wdrażaniu programów socjalnych. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych, aby znaleźć dane używane do rozwiązania etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) Przywództwa I Zarządzania Szkolnictwa Wyższego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Szkolnictwo wyższe Przywództwo i Zarządzanie specjalność może pomóc zdobyć umiejętności przywódcze i zasady zarządzania musisz prowadzić sensowne i zrównoważonych zmian w całej swojej instytucji. Zajęć w tej specjalizacji EDD skupia się na najnowszych metod badawczych opartych, polityk i praktyk dzisiejszym zmieniającym się krajobrazie szkolnictwa wyższego .... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w Szkolnictwa Wyższego przywództwa i zarządzania Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Szkolnictwo wyższe Przywództwo i Zarządzanie specjalność może pomóc zdobyć umiejętności przywódcze i zasady zarządzania musisz prowadzić sensowne i zrównoważonych zmian w całej swojej instytucji. Zajęć w tej specjalizacji EDD skupia się na najnowszych metod badawczych opartych, polityk i praktyk dzisiejszym zmieniającym się krajobrazie szkolnictwa wyższego. Specjalizacja ta jest przeznaczona dla osób, które pracują w szkolnictwie wyższym i aspirują do stanowisk administracyjnych, kierowniczych i / lub zarządzania. Potencjalne miejsca pracy to community colleges, uczelnie prywatne i publiczne, oparte na kampusie uczelni online, wydziałów edukacji państwowej, instytucje rządowe lub organizacje badawcze. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, należy mieć aktualny i spójny bezpośredni dostęp do studentów, wykładowców, pracowników i administratorów w autentycznym środowisku / policealnej szkolnictwa wyższego. Kursy Główny przyszłości edukacji Szkolnictwo wyższe w 21 wieku Główny i zarządzanie zmianami instytucjonalnymi Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Planowanie strategiczne i programu oceny w szkolnictwie wyższym Rozumowanie i analiz ilościowych E-Learning Zarządzanie zasobami w szkolnictwie wyższym Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Prawo edukacja, polityka i zarządzanie w Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Administracji Oświatowej I Przywództwa (bez Uzyskaniu Pozwolenia)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Doctor of Education (EDD), administracji oświatowej i specjalizacji Przywództwo jest przeznaczony do K-12 administratorów, którzy chcą zwiększyć ich zdolność do wpływania i przekształcenia ich organizacji edukacyjnej. Dowiesz się o zrównoważonym rozwoju w danej okolicy i jak pielęgnować swoją szkołę stać się lub pozostać prężnym ośrodkiem nauki. Zdobycie umiejętności zbudować skuteczne ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w administracji oświatowej i Leadership (nie licensure) Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Doctor of Education (EDD), administracji oświatowej i specjalizacji Przywództwo jest przeznaczony do K-12 administratorów, którzy chcą zwiększyć ich zdolność do wpływania i przekształcenia ich organizacji edukacyjnej. Dowiesz się o zrównoważonym rozwoju w danej okolicy i jak pielęgnować swoją szkołę stać się lub pozostać prężnym ośrodkiem nauki. Zdobycie umiejętności do budowania efektywnej współpracy organizacji, oraz poprawę jakości środowiska uczenia K-12 studentów. Jako absolwent tego programu będziesz w stanie zintegrować teorię i praktykę, aby pozytywnie wpłynąć na swoją karierę i życie swoich studentów. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, trzeba mieć dostęp do administratora K-12, studentów oraz członków społeczności związanej z ustawieniem Prek-12 szkół. *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Collaborative Komunikacja dla administratorów Szkoła Dynamics organizacyjne: Polityka i prawo Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Zrozumienie Budżety Szkolne i alokacji zasobów Rozumowanie i analiz ilościowych E-Learning Tworzenie i utrzymywanie bezpiecznych, skutecznych i Środowiska Positive Learning Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Skuteczna rekrutacja i zatrzymanie Szkoła Kadr Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Edukacji I Uczenia Się Dorosłych Wyższym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Szkolnictwo wyższe i nauka dla dorosłych Specjalizacja EDD jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą projektować, rozwijać i prowadzić skutecznych programów kształcenia dorosłych w instytucjach szkolnictwa wyższego, korporacji i ustawień rozwoju pracowników. Będziesz zbadania teorie uczenia się dorosłych, nauczyć się najlepszych praktyk w celu ułatwienia planowania programu i oceny, i rozwijać swoje umiejętności przywódcze, aby ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) szkolnictwa wyższego oraz kształcenia dorosłych Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Szkolnictwo wyższe i nauka dla dorosłych Specjalizacja EDD jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą projektować, rozwijać i prowadzić skutecznych programów kształcenia dorosłych w instytucjach szkolnictwa wyższego, korporacji i ustawień rozwoju pracowników. Będziesz zbadania teorie uczenia się dorosłych, nauczyć się najlepszych praktyk w celu ułatwienia planowania programu i oceny oraz rozwoju umiejętności przywódczych skutecznie angażować i motywować dorosłych do wprowadzania zmian we wszystkich swoich instytucjach i zakładach pracy. Poprzez badania stosowane i zajęć praktycznych, to specjalność nauczanie wyższe dorosłych pozwoli Ci rozwinąć wiedzę, aby upoważnić przez całe życie uczniów i oceny skutecznych doświadczeń edukacyjnych dla dorosłych. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, należy mieć aktualny i spójny bezpośredni dostęp do dorosłych uczniów, studentów, wykładowców i pracowników w autentycznej scenerii policealnej środowiska edukacji lub kształcenia dorosłych. *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Contemporary Issues i trendy w szkolnictwie wyższym i dorosłych Zrozumienie uczeń dorosły Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Przywództwo wyższego wykształcenia programy dla dorosłych uczniów Rozumowanie i analiz ilościowych E-Learning Planowanie i ocena programu Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Projektowanie Instrukcja dla e-learningu Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Edukacji Wczesnoszkolnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Pole wczesnego dzieciństwa łączy rodziny, specjalistów, programów i agencji, które mają wpływ na każdy aspekt życia dzieci, od rozwoju prenatalnego do 8 lat. Nasz Doktor Edukacji (EDD) ze specjalizacją w wczesnej edukacji przygotowuje do wspierania pozytywnych rezultatów dla małych dzieci i ich rodzin w rolach takich jak nauczyciel, pedagog wczesnoszkolnej nauczyciela, badacza ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w edukacji wczesnoszkolnej Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Pole wczesnego dzieciństwa łączy rodziny, specjalistów, programów i agencji, które mają wpływ na każdy aspekt życia dzieci, od rozwoju prenatalnego do 8 lat. Nasz Doktor Edukacji (EDD), ze specjalizacją w wczesnej edukacji przygotowuje się do promowania pozytywnych rezultatów dla małych dzieci i ich rodzin w rolach takich jak wczesnym dzieciństwie, pedagog nauczyciel, naukowiec, nauczyciel ekspres polityki i innych stanowisk pracy z małymi dziećmi, rodzin i społeczności. * w całym programie, można poznać kompleksową rodzinnej, kulturowe, społeczne i rozwojowe, które wpływają na wpływy rozwoju i uczenia się dzieci. Będzie krytyczny przegląd aktualnych badań w dziedzinie na tematy takie jak rozwój dziecka, rodziny, wiedzy partnerstwa, oceny, zawartości skutecznych praktyk, przywództwa i poparcia. Korzystanie z rzeczywistym świecie studia przypadków i innowacyjną technologię, będzie badać jakość programów i strategii wczesnego dzieciństwa, wdrażanie strategii w celu promowania pozytywnych rezultatów dla małych dzieci, i ocenić cechy przywódcze niezbędne do wdrożenia skutecznej zmiany. Badanie indywidualne doktorska proces pozwala realizować oryginalne badania w celu dokonania pozytywnych zmian społecznych dla dzieci, rodzin, a pole wczesnym dzieciństwie. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, trzeba mieć dostęp do szkoły lub środowiska uczenia się, który ma programowanie wczesnej edukacji. Kursy Główny przyszłości edukacji Rozwój dziecka w pierwszych latach krytycznych Język / Literacy Continuum od urodzenia do wieku 8 lat Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Znaczące doświadczeń edukacyjnych w środowiskach Supportive Rozumowanie i analiz ilościowych Praktyki oceny do promowania zdrowego rozwoju i uczenia się Ocena i wspieranie programów wczesnej Dzieciństwo Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Zainspirowany Przywództwo, Świadoma Advocacy i Polityka Ulepszona Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Kierownictwie Uczelni Społeczności

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w Community College Leadership Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Specjalizacja Community College Przywództwo przygotowuje stać się uczonym-praktykiem, który może skutecznie prowadzić udane 21st-wieczne kolegia społeczności. Ta specjalizacja jest idealny jeśli jesteś pedagog poszukuje do dalszej kariery w krajobrazie społeczność uczelni lub jeśli są zatrudnieni w przedsiębiorstwach i rozwój polityki związanych ze szkolnictwem wyższym. Zajęć skupia się na rozwijaniu umiejętności w wielu aspektach misji Community College, w tym akademickich programów transferu, rozwój zasobów ludzkich, edukacji rozwojowej i naprawczych, kształcenia ustawicznego dla profesjonalistów, rozwoju ucznia i pracy społecznej. Nauczysz się korzystać z badań, danych, technologii i planowania strategicznego, aby skomplikowanych decyzji w różnych środowiskach demograficznych. Zdobyć wiedzę do rozwijania współpracy w celu zapewnienia zespoły studentów spełniają standardy odpowiedzialności na zakończenie świadectwa lub stopnia. Ta specjalizacja EDD może przygotować się być czynnikiem zmiany społecznej sprawiedliwości i innowacji w warunkach szkolnictwa wyższego. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, należy mieć aktualny i spójny bezpośredni dostęp do studentów, wykładowców lub personelu w autentycznej nauki środowiska Community College. Kursy Główny przyszłości edukacji Zagadnienia kontekstowe Community College-historyczne i krytyczne Przywództwo transformacyjne dla sprawności instytucjonalnej w szkołach wyższych Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu Badań Doktoranckiego Problemy Współczesne wyzwania i trendy w szkołach wyższych Rozumowanie i analiz ilościowych Wspieranie rozwoju ucznia i sukces w szkołach wyższych Zarządzanie zasobami w szkolnictwie wyższym Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying Badań Pisanie doktoranckie Prawo edukacja, polityka i zarządzanie w Zakończenie Prospektu Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Szkolnictwie Specjalnym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Z prawie 6 milionów uczniów w całym kraju w potrzebie nauczania specjalnego, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli do pracy z uczniami z exceptionalities. Lekarz Edukacji (EDD) ze specjalizacją w Pedagogiki Specjalnej można ustawić, aby przejść w tej rozwijającej się dziedzinie. Nauczyciele z zaawansowanych stopni w szkolnictwie specjalnym są liderami w okręgach szkolnych, społeczności ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w Pedagogiki Specjalnej Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Z prawie 6 milionów uczniów w całym kraju w potrzebie nauczania specjalnego, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli do pracy z uczniami z exceptionalities. Lekarz Edukacji (EDD) ze specjalizacją w Pedagogiki Specjalnej można ustawić, aby przejść w tej rozwijającej się dziedzinie. Nauczyciele z zaawansowanych stopni w szkolnictwie specjalnym są liderami w okręgach szkolnych, wspólnot, instytucji szkolnictwa wyższego i zawodu. W programie zajęć skupia się na rozwoju zawodowego, przy jednoczesnym zwiększaniu kompleksowe zrozumienie kluczowych trendów i problemów wpływających kształcenia specjalnego dziś. Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w rzeczywistych scenariuszach studiów przypadku, które wymagają współpracy, rozwiązywania problemów i realizacji strategii opartych na badaniach do opanowania efektów programu. Program kończy się naukowym projektu zwieńczeniem skupili się na zagadnieniach związanych z praktyki edukacji specjalnej, jak również dokonywania pozytywnych zmian społecznych. Program nauczania jest informowany przez Radę na wyjątkowych Dzieci Zaawansowane ról Standardy zawartość i skupia się na kluczowych zagadnieniach w dziedzinie edukacji specjalnej, takich jak przywództwo i polityki, rozwoju i oceny programu, współpracy i etyki zawodowej. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, trzeba mieć dostęp do szkoły lub środowiska uczenia się, która ma szczególne programowania edukacji. *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Edukacja specjalna: Exploring Teoria i praktyka Główny Zmiana Pedagogiki Specjalnej: Advocacy, Polityka i Prawo Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Metodologia badania Edukacji Specjalnej Rozumowanie i analiza jakościowa Instrukcja specjalistyczne dla projektowania uczących Diverse Wdrożenia skutecznych interwencji Szkoła modele Szeroki Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Utrzymanie i wspieranie skutecznych praktyk w edukacji specjalnej Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Technologii Edukacyjnych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Zmiany w technologii edukacyjnych dramatycznie wpływa na sposób uczniowie uczą się w szkole, pracy i domu. EDD ze specjalizacją w technologii edukacyjnych jest przeznaczony do K-12 liderów edukacyjnych, które chcą zainicjować i wdrożyć zmiany w dzielnicy, regionalnych, stanowych i federalnych poziomach. Dzięki integracji najnowszych technologii i zasad projektowania instruktażowe, można przygotować się do opracowania i ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w technologii edukacyjnych Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Zmiany w technologii edukacyjnych dramatycznie wpływa na sposób uczniowie uczą się w szkole, pracy i domu. EDD ze specjalizacją w technologii edukacyjnych jest przeznaczony do K-12 liderów edukacyjnych, które chcą zainicjować i wdrożyć zmiany w dzielnicy, regionalnych, stanowych i federalnych poziomach. Dzięki integracji najnowszych technologii i zasad projektowania instruktażowe, można przygotować się rozwijać i prowadzić rozwiązania technologiczne obsługiwane na wyzwania w klasie K-12 nauki. Z wyników programu informowani przez Stowarzyszenie Komunikacji i Technologii Edukacyjnych (AECT) standardów, to specjalizacja EDD przygotowuje do prowadzenia badań na temat problemów lokalnych, w szybko zmieniającej się dziedzinie. Jest zaprojektowany, aby szybko i tanio rozwój kariery, z certyfikatem osadzonego post-mistrza, który może być uzyskanych po ukończeniu siedmiu kwartałów. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Trendy i problemy z dziedziny technologii edukacyjnych Tworzenie nośników cyfrowych Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Innowacje i technologie uczenia dyfuzyjne Rozumowanie i analiz ilościowych E-Learning Główny Zmień Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Instrukcja dla e-learningu projektowania Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D.) W Zakresie Czytania, Pisania I Oceny

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Umiejętność czytania i pisania jest siłą napędową w dokonywaniu pozytywnych kształcenia uczniów i szersze zmiany społeczne. Czytanie, czytanie, pisanie, i specjalizacja Ocena jest dla nauczycieli, którzy chcą wpłynąć na wzrost gospodarczy w czytaniu i umiejętności i zdobyć doświadczenie w najnowszych badań i najlepszych praktyk w zakresie czytania, czytania, pisania, programów nauczania i kształcenia, doskonalenia zawodowego nauczycieli i oceny programu i oceny. .. [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w Reading Literacy i oceny, Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Umiejętność czytania i pisania jest siłą napędową w dokonywaniu pozytywnych kształcenia uczniów i szersze zmiany społeczne. Czytanie, czytanie, pisanie, i specjalizacja Ocena jest dla nauczycieli, którzy chcą wpłynąć na wzrost gospodarczy w czytaniu i umiejętności i zdobyć doświadczenie w najnowszych badań i najlepszych praktyk w zakresie czytania, czytania, pisania, programów nauczania i kształcenia, doskonalenia zawodowego nauczycieli i oceny programu i oceny. W tej specjalizacji EDD, będzie rozwijać umiejętności i strategii, które mogą poprawić wyniki czytania i programu nauczania w całym spektrum edukacyjnego, w tym nauki w klasie, projekt programu i realizacji polityki. Przeglądaj społeczno-politycznych, kulturalnych i gospodarczych wpływów na temat umiejętności, programów nauczania, oceny i instrukcji dla różnych osób uczących się; zmianę definicji umiejętności; najlepszych praktyk w zakresie umiejętności czytania i pisania; i projekt programu i oceny. Ta specjalizacja jest przeznaczony dla nauczycieli szkolnych, nauczycieli, ołowiu specjalistów, trenerów czytania czytania i pisania, krzesła handlowych, specjalistów nauczania i instruktora, który chce lepiej zrozumieć czytania i umiejętności korzystania z praktyk. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio Aby spełnić te wymagania, uzupełniania, trzeba mieć dostęp do grupy uczniów w środowisku nauczania formalnego. *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Zagadnienia i trendy w Reading i Literacy Ucznia, w Curriculum Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Promowanie sukcesu uczących Diverse Rozumowanie i analiz ilościowych Ocena i analiza danych w celu wsparcia skutecznych Literacy programy Collaborative podejście do umiejętności w całej obszarach treści Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Program do analizy do ciągłego doskonalenia Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Lekarz Z Wykształcenia (Ed.D. Programów Nauczania,) Instrukcji I Oceny

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Lekarz Edukacji (EDD) specjalizacja w programie nauczania, Instrukcja, a ocena jest przeznaczony dla praktyków edukacji aspirujących być ekspertami nauczania kto może wpływ na osiągnięcia uczniów w każdym systemie edukacyjnym. Zyskasz doświadczenie w najnowszych badań i najlepszych praktyk w programie nauczania ucznia, w i instruktażowe projektowania, instruktażowe, skuteczne strategie nauczania, programu ... [+]

Lekarz Edukacji (Ed.D.) w Curriculum, instrukcje i oceny Czy aspiruje do jazdy zmiany transformacyjnej w swojej instytucji edukacyjnych i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów z P-12 do szkolnictwa wyższego, w Internecie Doctor of Education (EDD) programu Walden University oferuje elastyczność i wyborów do swoich potrzeb, nawet jeśli te potrzeby zmiany po drodze. Z Ścieżki Learner się przez całe życie, studentów w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) programów wszystkich podejmują takie same kursy w pierwszym roku. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się przełączyć ścieżki studiów, nie musisz zaczynać od nowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Można: Wybierz kurs, który jest obciążenie dla Ciebie. Skorzystaj z praktycznego wsparcia, od pierwszego kursu do dysertacji doktorskiej badania lub. Kredyty z wcześniejszego zajęć, aby przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Zastosuj badań i teorii w celu rozwiązania kwestii krytycznych stojące dzisiejszych sal lekcyjnych i społeczności. Nasz Doktor Edukacji (EDD) programu przygotowuje, aby stać się bardziej skuteczne i wpływowym przywódcą, jak stosować najnowsze strategii edukacji natychmiast w środowisku uczenia się, czy pracujesz w P-12, wczesnego dzieciństwa, lub wyższych. W całym programie, będzie współpracować z badań rzeczywistych przypadków, narzędzi interaktywnych i doktoranckich intensywne kursy wsparcia, które pomogą doskonalić swoje badania naukowe i umiejętność pisania, poprowadzi Cię przez swoich kursach i przygotować się do pomyślnego zakończenia swojej pracy doktorskiej lub rozprawa. Nasi doświadczeni wykładowcy, pracownicy i usługi wsparcia są z Tobą na każdym kroku sposób, od początku swoich fundacjach Oczywiście do zakończenia swojej capstone. Lekarz Edukacji (EDD) specjalizacja w programie nauczania, Instrukcja, a ocena jest przeznaczony dla praktyków edukacji aspirujących być ekspertami nauczania kto może wpływ na osiągnięcia uczniów w każdym systemie edukacyjnym. Zyskasz doświadczenie w najnowszych badań i najlepszych praktyk w programie nauczania ucznia, w i instruktażowe projektowania, instruktażowe, skuteczne strategie nauczania, oceny programów, oceny studentów i nauczycieli, rozwoju zawodowego. Korzystanie rzeczywistych scenariuszy, można nauczyć się myśleć krytycznie o sposobów prowadzenia innowacji i zmian na poziomie systemowym-tym okręgu szkolnego lokalnych i regionalnych, stanowych i federalnych agencji, zastosowanie i edukacji, które mogą realizować strategie wymierną poprawę w K- 12 szkół. Projekty merytoryczne i działania podkreślają umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych, których potrzebujesz, aby kształtować szkół i systemów szkolnych w celu spełnienia różnych potrzeb uczniów. Wybierz tę specjalizację EDD jeśli jesteś nauczycielem w klasie, specjalista nauczania, Dział krzesła, dyrektor nauczania, administratora, lub pedagoga, który chce wpływać pozytywne zmiany edukacyjnej oraz poprawę osiągnięć studentów poprzez efektywne programu nauczania, nauczania i oceny. Wymagania Zakończenie 76 kredyty kwartale * minimalne Oczywiście podstawą (5 qtr. Kr.) Kursy specjalistyczne (30 qtr. Kr.) Kursy towarzystwa (6 qtr. Kr.) Kursy badawcze (15 qtr. Kr.) Doktoranckie Capstone (20 qtr. Kr.) 1 face-to-face na pobyt stały ePortfolio *Czas realizacji zależy od studenta, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Czas do zakończenia studiów zakłada jednego roku dla ukończenia studiów / dysertacji doktorskiej następującym 1 rok i 9 miesięcy kursy. Kursy Główny przyszłości edukacji Program nauczania, instrukcji i oceny: Systemy Perspektywa Ucznia, w Curriculum Teoria badań, projektowania i Metody Narzędzia do sukcesu * Badań Doktoranckiego Promowanie sukcesu uczących Diverse Rozumowanie i analiz ilościowych Data-Driven i ocena instrukcji Curriculum Projektowanie promować zmiany społeczne Rozumowanie i analiza jakościowa Demystifying doktoranckie Pisanie Badań * Program do analizy do ciągłego doskonalenia Zakończenie Prospektu * Zakończenie zwieńczeniem doktoranckie *Badania towarzyszem Oczywiście, które należy podjąć w związku z drugiej oczywiście w perspektywie. Pasemka Walden University pomagał uczących się dorosłych, jak ci się uda przez 45 lat. Wiemy, że życie może być nieprzewidywalne, i zasługujesz partnera edukacyjnego, który pomaga utrzymać się na torze. Dzięki naszej doktora Edukacji (EDD) programu, Walden oferuje niespotykaną elastyczność, która pozwala na dostosowanie studiów do swoich potrzeb i celów, a nawet zmienić kierunek nurt, nie tracąc czasu i pieniędzy. Możesz przełączyć ścieżki studiów, nawet po uruchomieniu programu. Studenci w programie EDD i Edukacja Specialist (EDS) post-programy magisterskie podejmują takie same cztery początkowe kursy. Z naszej Lifelong Learner Ścieżki można przełączyć stopnia ścieżki bez konieczności zacząć od nowa. Zobacz jak to działa. Otrzymać kredyt na wcześniejsze doświadczenia akademickiego. Możesz kwalifikować się do przeniesienia poprzednich kredytów, które można zaoszczędzić czas i pieniądze w zdobywając swój stopień. Wybierz swój własny temat badań i prowadzić oryginalne badania w celu rozwiązania palącym problemem stojących studentów, instytucji lub społeczności. Otrzymuj krytycznego wsparcia doktorską od początku do końca. Oprócz dostępu do wszystkich naszych usług wsparcia student, nasz kurs Foundation i doktoranckie kursy intensywne wsparcie pozwalają odkrywać świata rzeczywistego studia przypadków i przykłady udanych capstones. Trzeba też ćwiczyć podstawowe umiejętności badawcze i pisania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w studiach doktoranckich. Technologia edukacyjna pomaga dotrzeć do mety. Narzędzia takie jak stopień Tracker i oprogramowania cytat pomóc zorganizować swoje zasoby i referencje, a także śledzić swoje postępy w kierunku zakończenia swój stopień. NCATE akredytacji zapewni, że nasze programy są wysokiej jakości. Richard W. Riley Szkoła Edukacji i przywództwo w Walden University, Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji, poświęcona jest zwiększenie skuteczności pedagoga. Jako uznany standard doskonałości w przygotowanie specjalistów K-12 szkół, NCATE akredytacja gwarantuje spotkaliśmy rygorystyczne normy krajowe. [-]

Ph.D. W Edukacji - Organizacyjnej Badań, Oceny I Ewaluacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia w ramach programów i organizacji, jak i osób fizycznych jest tematem badań Organizacyjnego, oceny i oceny (P-20) specjalizacji. [+]

Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia w ramach programów i organizacji, jak i osób fizycznych jest tematem badań Organizacyjnego, oceny i oceny (P-20) specjalizacji. Zajęć podkreśla teoria, trendy i perspektywy w tej dziedzinie, jak również rolę oceny i ewaluacji jako narzędzia pozytywnych zmian. Angażować się po uszy w stosowanych doświadczeń i wykorzystać procesy rygorystycznego badania, oceny i oceny złożonych systemów organizacyjnych poprzez gromadzenie i analizę danych. W tym doktorat w specjalności Edukacji, będzie również oceny programów w sposób systematyczny w celu rozwiązania problemu i rozwiązania problemów i zaangażowania w proces podejmowania decyzji opartych na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Analiza Polityki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Polityka kształtuje funkcjonowanie rządu i jego partnerów. Ta specjalizacja zapewnia zrozumienie krytycznym kontekście, w którym organizacje i osoby prywatne działają w społeczeństwie demokratycznym. I [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Analiza polityki Polityka kształtuje funkcjonowanie rządu i jego partnerów. Ta specjalizacja zapewnia zrozumienie krytycznym kontekście, w którym organizacje i osoby prywatne działają w społeczeństwie demokratycznym. Będzie to przygotowanie do funkcjonowania znawstwem w tym kontekście i na wspólną pracę, aby pomóc w rozwoju polityki społecznej kształt i realizację. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8380 Polityka i polityka w amerykańskich instytucji politycznych PPPA 8381 Public Policy i ocena PPPA 8382 Polityka publiczna i Finanse Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Międzynarodowych Organizacji Pozarządowych (NGO)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

W dobie coraz większej globalizacji, ważne dla liderów organizacji non-profit i departamentów rządowych, państwowych na szczeblu krajowym i lokalnym jest, aby wiedzieć, jak pracować w międzynarodowym środowisku. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Międzynarodowe organizacje pozarządowe (NGO) W dobie coraz większej globalizacji, ważne dla liderów organizacji non-profit i departamentów rządowych, państwowych na szczeblu krajowym i lokalnym jest, aby wiedzieć, jak pracować w międzynarodowym środowisku. Ta specjalizacja bada, jak kraje organizacji, regulacji i wspieranie działań pozarządowych; Międzynarodowe organizacje międzyrządowe, jak działają; i jak przedstawiciele tych organizacji mogą uczyć się od, partnerem i pracy w organizacji na całym świecie. Poprzez skupienie się na skutki globalizacji i kultur i społeczno-politycznych środowisk różnych narodowości i organizacji, w tym specjalności studenci uczą się, jak skutecznie pracować z pozarządowych, wolontariatu i międzyrządowych organizacji na całym świecie. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8330 trzyma się Lustro: Zrozumienie różnych kultur i zwiększenie globalnej świadomości PPPA 8331 Crossing Borders: US i międzynarodowe organizacje pozarządowe Kultury i Środowiska PPPA 8332 Umieszczenie organizacji pozarządowych w kontekście globalnym Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Non-profit, Zarządzania I Przywództwa

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Jako instytucje rządowe i pozarządowe coraz częściej się pokrywają i ewoluować, zapotrzebowanie na dobrze wykształconych specjalistów zarządzania excel w usługi publiczne nadal rośnie. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Przywództwa i Zarządzania Non-profit Jako instytucje rządowe i pozarządowe coraz częściej się pokrywają i ewoluować, zapotrzebowanie na dobrze wykształconych specjalistów zarządzania excel w usługi publiczne nadal rośnie. Postęp w sektorze publicznym lub non-profit, zdobywając zrozumienie, jak pracować z rządem a biznesem w celu rozwiązania wspólnych problemów. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Mixed-Metody rozumowania i analizy RSC-H 8350 zaawansowane i analiza jakościowa Rozumowanie Zaawansowane ilościowa RSC-H 8250 rozumowania i analizy Kursy specjalizacyjne PPPA 8850 Wprowadzenie do sektora non-profit PPPA 8851 Ład Nadzorcza i Zarząd Wolontariat PPPA 8852 Rozwoju Zasobów Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Prawa Karnego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Ta specjalizacja jest przeznaczony dla profesjonalistów, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w tym kierowników i dyrektorów w policji, sądów, korekt, bezpieczeństwa, i związanych z agencjami wsparcia. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Criminal Justice Ta specjalizacja jest przeznaczony dla profesjonalistów, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w tym kierowników i dyrektorów w policji, sądów, korekt, bezpieczeństwa i związanych agencji pomocowych, którzy aspirują, aby przejść do wyższego poziomu zarządzania i zadań administracyjnych. Zajęć obejmuje przegląd i omówienie współczesnych modeli decyzyjnych oraz problemów występujących amerykańskiego systemu sądownictwa karnego dogłębne. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8137 Rodzaj Zbrodni i Kryminologii PPPA 8215 Kontrowersje wymiaru sprawiedliwości PPPA 8217 Rozwiązania technologiczne i 21-go wieku Zbrodnia Sekwencja Research Foundation Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji Walden University zmiany społecznej, w tym dr Internecie w Public Policy i pozwala Program Administracji możesz skorzystać z: Unikalne międzynarodowe ostrości że zasiłki czy jesteś studentem poszukuje krajowy punkt widzenia globalnego lub międzynarodowe studenta patrząc w celu poszerzenia swojej wiedzy na amerykańskich najlepszych praktyk w zarządzaniu polityką. Doświadczenie pracy doktorskiej, które można dostosować do własnych interesów i wiedzy, bez typowych granicach akademickich. Walden doświadczonych wykładowców jest tutaj, aby prowadzić i wspierać Cię na każdym etapie pracy doktorskiej. Cztery pobyty naukowe które wspierają swoje postępy w kluczowych punktach w doktorskiej podróży. Rezydencje wzbogacić swoje doświadczenie edukacyjne, umożliwiając spotkać się twarzą w twarz z kolegami, pracowników i wykładowców podczas zdobywania umiejętności, aby przygotować się do rozprawy. Zróżnicowana globalna wydział uczony-praktyków, z których wszystkie posiadają stopnie doktorskie, Z doświadczeniem w tworzeniu skutecznej polityki publicznej na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Rządowej Dla Lokalnego Zarządzania Zrównoważonych Społeczności

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Dzięki tej specjalizacji, dowiesz się, jak tworzyć i utrzymywać zrównoważonych wspólnot, które są przyjazne dla środowiska, dostatniego ekonomicznie i społecznie sprawiedliwy. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Zarządzanie Samorządu Terytorialnego na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Wspólnot Dzięki tej specjalizacji, dowiesz się, jak tworzyć i utrzymywać zrównoważonych wspólnot, które są przyjazne dla środowiska, dostatniego ekonomicznie i społecznie sprawiedliwy. Poznaj powiązane ze sobą elementy, które sprawiają, że społeczność opłacalne i uzyskać dostęp do narzędzi i zasobów na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczności. Bądź przygotowany, aby odnieść sukces w takich rolach jak kierownik miasta, kierownika działu lub dyrektora organizacji usług społecznych. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8820 Elementy Wspólnot zrównoważonych i znośny PPPA 8821 Narzędzia dla Zrównoważonego Rozwoju Wspólnoty PPPA 8822 Aktualne Problemy w regionalnej i lokalnej polityki publicznej Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Polityce I Administracji Publicznej - Terroryzm, Mediacji I Pokoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Zagrożenie terroryzmem jest stałym problemem monitowania stałego ukierunkowania na zapobieganie i rozwiązywanie ataków terrorystycznych. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - terroryzm, Mediacji i Pokoju Zagrożenie terroryzmem jest stałym problemem monitowania stałego ukierunkowania na zapobieganie i rozwiązywanie ataków terrorystycznych. W tej specjalizacji, nauczyć się natychmiastowe i długoterminowe konsekwencje prawodawstwa i polityki antyterrorystycznej. Zbadać, jak polityka terroryzm są sporządzane i wykonywane podczas analizowania zagadnień etycznych związanych z prawami człowieka i psychologii terroryzmu. Poznaj skutki katastrofy, kryzys, i traumy i odpowiednich interwencji dla osób indywidualnych i grup. Zbadać korzenie terroryzmu międzynarodowego i krajowego, katalizatory i motywacje do aktów terrorystycznych i jak media i technologia może pomóc lub przeciw działalności terrorystycznej. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne Implikacje PPPA 8320 porządkiem publicznym terroryzmu prawodawstwa i polityki PPPA 8740 Katastrofa, kryzys i trauma PPPA 8741 Psychologia terroryzmu Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Administracji Pracy Socjalnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Ta specjalizacja jest zaprojektowany, aby pomóc Ci uzyskać dogłębne zrozumienie zachowań organizacyjnych, tak aby można lepiej ocenić efektywność organizacji pracy socjalnej w społecznościach lokalnych. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Zarządzanie Pracą Socjalną Efektywne zarządzanie i planowanie może poprawić zdolność agencji pracy socjalnej w celu poprawy wyników dla swoich grup docelowych. Ta specjalizacja jest zaprojektowany, aby pomóc Ci uzyskać dogłębne zrozumienie zachowań organizacyjnych, tak aby można lepiej ocenić efektywność organizacji pracy socjalnej w społecznościach lokalnych. Poprzez zajęć, które koncentruje się na rozwoju i realizacji programu, przywództwa, stosunków społecznych i rozwoju i szkoleń pracowników, można rozwijać umiejętności, które są potrzebne do kariery jako pedagog policealnej, badacza, oceniającego lub doradcy agencji pracy socjalnej. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody SOCW 8152 Human Services Administration SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8750 Leadership Development RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Praktyka Polityki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Poznaj podstawy udanej współpracy z prawodawców i lobbystów do tworzenia polityki publicznej, które generują trwałe zmiany. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Praktyki Polityka Poznaj podstawy udanej współpracy z prawodawców i lobbystów do tworzenia polityki publicznej, które generują trwałe zmiany. W tej specjalizacji, można analizować czynniki ekonomiczne, rządowe i prawnych, które mają wpływ na podejmowanie w sprawie polityki związanej z pomocy społecznej decyzję. Będziesz uczyć się sposobów, aby pomóc kształtu poprzez określenie przepisów wspólnotowych i pracy potrzeb z głównymi zainteresowanymi stronami w celu rozwiązania problemów dotyczących dobrostanu społeczeństwa. Zastosowanie nowych umiejętności jako lider, pedagog lub badacza w dziedzinie polityki społecznej. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody SOCW 8451 Public Policy Analysis SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8809 Podstawy Prawa i Polityki Społecznej SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Studia Rodzinne I Interwencji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja ta może pomóc w rozwoju zaawansowanych umiejętności, aby zapewnić wrażliwej kulturowo wsparcia dzieciom i rodzinom. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Nauk o Rodzinie i Interwencji Jako pracownika socjalnego, pracy z dziećmi i rodzinami z różnych środowisk iw różnych etapach życia. Specjalizacja ta może pomóc w rozwoju zaawansowanych umiejętności, aby zapewnić wrażliwej kulturowo wsparcia dzieciom i rodzinom. Poznasz konkretne zasoby i instrukcje dotyczące pracy z par, rodzin, dzieci i młodzieży. Poprzez badanie zapobiegania, interwencji i strategii konsultacji, będzie w stanie dostosować swoje podejście do kwestii odmienne potrzeby swoich klientów przed, lub w odpowiedzi na, krytycznych problemów dla dzieci i rodzin. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody SOCW 8356 Teorie i techniki w chwili zawarcia związku małżeńskiego, para i poradnictwa rodzinnego SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8346 Poradnia Dzieci i Młodzieży RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Uzależnień I Pracy Socjalnej

Online September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Walden Ph.D. w pracy socjalnej Program może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze pracy społecznej jako pedagog na poziomie uczelni lub myśli lidera. Osiągnąć najwyższe poświadczenia w swoim zawodzie [+]

Uzależnień i nadużywania substancji obejmuje kompulsywne zachowania, które prowadzą do działań szkodliwych, takich jak nałogowy hazard, gromadzeniu i samookaleczeń. Ta specjalizacja bada psychologia uzależnień i różnych interwencji dostępne dla osób i rodzin, które mają do czynienia z nałogów. Zastosować swoją wiedzę na rozwój badań i nauczania na poziomie uczelni studentów o skutecznych strategii zapobiegania i konsultacyjnych dla uzależnień. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje [-]

Ph.D. W Pracy Socjalnej - Wymiaru Sprawiedliwości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Wymiar sprawiedliwości stoi przed licznymi wyzwaniami, jak to działa w celu zwalczania przestępczości w naszych wspólnotach. Adept pracowników opieki społecznej może pomóc rozwiązać niektóre z tych problemów do poprawy dobrobytu społeczeństwa. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Criminal Justice Wymiar sprawiedliwości stoi przed licznymi wyzwaniami, jak to działa w celu zwalczania przestępczości w naszych wspólnotach. Adept pracowników opieki społecznej może pomóc rozwiązać niektóre z tych problemów do poprawy dobrobytu społeczeństwa. W tej specjalizacji, można skupić swoją badań i analiz na temat czynników, które mogą przyczynić się do zachowań przestępczych, takich jak uzależnienia, bezdomność i bezrobocie. Poprzez specjalne badania, można zbadać obecne formy interwencji i pomóc utorować drogę dla postępu w psychoterapii indywidualnej i grupowej i procesów, takich jak sprawiedliwość naprawcza. Wykorzystać tę wiedzę, aby poinformować o rolę jako uczony, pedagog, analityk polityki, lider agencyjnej lub badacza. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody SOCW 8350 Historyczne i współczesne zagadnienia wymiaru sprawiedliwości SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8351 Analiza Polityka w systemie sprawiedliwości Karnego RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Badania I Oceny

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Ten doktorska specjalizacja zapewnia zaawansowaną wiedzę niezbędną do prawidłowego zaplanowania i przeprowadzenia odpowiednich badań psychologicznych, pozycjonowanie się do kariery w środowisku akademickim, badania, praktyka IO, lub konsultacji. Zaprojektowany, aby pogłębić swoją wiedzę na temat pracy i zachowania organizacyjne, zaawansowanych bada zajęć [+]

Ten doktorska specjalizacja zapewnia zaawansowaną wiedzę niezbędną do prawidłowego zaplanowania i przeprowadzenia odpowiednich badań psychologicznych, pozycjonowanie się do kariery w środowisku akademickim, badania, praktyka IO, lub konsultacji. Zaprojektowany, aby pogłębić swoją wiedzę o miejscu pracy i zachowania organizacyjne, zaawansowane zarządzanie wydajnością bada zajęć, psychologii personelu, przywództwo, zarządzanie zmianą, testów i pomiarów, IO projekt badawczy i metody i modele statystyczne w celu zwiększenia efektywności i pracowników organizacyjnych postaw i zachowań, ponieważ odnoszą się do działań organizacyjnych. Poprzez pracę doktorską, będziesz miał okazję do badań obszar szczególnego zainteresowania i przyczynić się do całości wiedzy w tej dziedzinie. Wymagania Zakończenie Kwartale kredyty ogółem 104 kursów podstawowych (69 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Doradztwo Sądowej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

W tym doktorskiej specjalizacji, można dowiedzieć się, jak organizacyjne powiązania Consulting do psychologii sądowej jak zbadać takie tematy jak: psychologia, psychologia w policji sądy karne i Correctional [+]

W tym doktorskiej specjalizacji, można dowiedzieć się, jak organizacyjne powiązania Consulting do psychologii sądowej jak zbadać takie tematy jak: psychologia, psychologia w policji sądów karnych i poprawczych psychologii. Poprzez ćwiczenia oparte na aplikacji i zadań, możesz zdobyć umiejętności w celu zwiększenia wydajności indywidualnej i organizacyjnej w ustawieniach sądowych, takich jak system wymiaru sprawiedliwości, agencje rządowe, policję i inne agencje, które będą konsultacje. Poprzez pracę doktorską, będziesz miał okazję do badań obszar szczególnego zainteresowania i przyczynić się do całości wiedzy w tej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 106 Kredyty ogółem kwartale kursów podstawowych (71 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Ogólnej Praktyki

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą w takich dziedzinach, jak doradztwo organizacyjnej, rozwoju organizacji, środowisk akademickich, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, badań, biznesu i doradztwa lub ten doktorska specjalizacja zapewnia zaawansowane umiejętności badawcze, wiedzę teoretyczną i zaawansowane [+]

Przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą w takich dziedzinach, jak doradztwo organizacyjnej, rozwoju organizacji, środowisk akademickich, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, badań lub działalności i doradztwa, w tym doktoranckich specjalizacja zapewnia zaawansowane umiejętności badawcze, wiedzę teoretyczną i zaawansowaną wiedzę niezbędne do prowadzenia Badania, uczą w ustawieniach szkolnictwa wyższego, lub pomagają różne organizacje poprawy w miejscu pracy i siły roboczej produktywność. Skupiając się na zachowania organizacyjne w miejscu pracy, będzie badać oceny pracowników oraz praktyk rekrutacyjnych, postawy pracy, motywacji w miejscu pracy, budowanie zespołu, systemy pomiaru wydajności pracy i zaawansowane zagadnienia psychologii personelu, takich jak modelowanie kompetencji i zarządzanie talentami. Poprzez pracę doktorską, będziesz miał okazję do badań obszar szczególnego zainteresowania i przyczynić się do całości wiedzy w tej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 106 Kredyty ogółem (Kursy podstawowe kwartale 71 cr.) Electives (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do zakończenia. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Psychologii Doradczej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Połączenie zaawansowanej teorii IO, metody i badania z perspektywy na globalnym środowisku biznesowym, w tym doktoranckich specjalizacja może przygotować się do stawienia czoła wyzwaniom w zachowań organizacyjnych jako lider w zakresie doradztwa IO. Poprzez kursy prowadzone przez psychologów IO i ekspertów, można rozwijać [+]

Połączenie zaawansowanej teorii IO, metody i badania z perspektywy na globalnym środowisku biznesowym, w tym doktoranckich specjalizacja może przygotować się do stawienia czoła wyzwaniom w zachowań organizacyjnych jako lider w zakresie doradztwa IO. Poprzez kursy prowadzone przez psychologów IO i ekspertów, można rozwijać naukową i praktyczną wiedzę, aby pomóc firmom w skutki globalizacji i technologii na wydajność i kultury. Pogłębić zrozumienie potrzeb organizacyjnych poprzez ocenę i zmianę praktyk zarządzania i nauczyć się, jak opracować plany w celu dokonania zmian w ramach działalności gospodarczej, przemysłu, pracy, społeczeństwa, akademickiego, społeczności i organizacji związanych z ochroną zdrowia. Poprzez pracę doktorską, będziesz miał okazję do badań obszar szczególnego zainteresowania i przyczynić się do całości wiedzy w tej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 106 Kredyty ogółem kwartale kursów podstawowych (71 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Rozwój Przywództwa I Coachingu

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

Rozwoju przywództwa i coachingu jest zaprojektowany w celu ułatwienia zmiany psychiczne i behawioralne, które prowadzą do osiągnięcia celu i zwiększenia wydajności. W tym doktorskiej specjalizacji [+]

Rozwoju przywództwa i coachingu jest zaprojektowany w celu ułatwienia zmiany psychiczne i behawioralne, które prowadzą do osiągnięcia celu i zwiększenia wydajności. W tym doktorskiej specjalizacji, można pogłębić swoją wiedzę naukową modeli przywództwa coachingowych i procesów, praktyk rozwoju przywództwa, zarządzania i zmienić inicjatyw. Poprzez ćwiczenia oparte na aplikacji i zadań, można dowiedzieć się, jak pracować z osobami i organizacjami w okresie transformacji rozwojowej i nauczyć się, jak prowadzić te osoby i organizacje w celu zwiększenia wydajności i poprawy sukcesu. Rozwijaj swoją wiedzę naukową i praktyczną zarówno coachingu indywidualnego i organizacyjnego i dowiedzieć się, jak tworzyć plany, które można uzyskać lepszy efekt i zwiększenie kompetencji i praktyki liderów. Dzięki swojej pracy doktorskiej, będziesz miał możliwość przyczynienia się do całości wiedzy w tej rozwijającej się dziedzinie, badania obszar szczególnego zainteresowania, i ustanowić swoją wiedzę. Wymagania Zakończenie 106 Kredyty ogółem kwartale kursów podstawowych (71 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologia Pracy - Różnorodności Organizacyjnej I Zmian Społecznych

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin Stany Zjednoczone

W tym doktorskiej specjalizacji, będzie badanie wpływu struktury, klasy, pochodzenie etniczne, wiek, orientację seksualną, a także innych czynników społeczno-kulturowych na zachowania indywidualne i organizacyjne. Jak zbadać koncepcje w zarządzaniu zmianą, etyczne [+]

W tym doktorskiej specjalizacji, będzie badanie wpływu struktury, klasy, pochodzenie etniczne, wiek, orientację seksualną, a także innych czynników społeczno-kulturowych na zachowania indywidualne i organizacyjne. Jak zbadać koncepcje zarządzania zmianą, norm etycznych i prawnych, oraz projektu badawczego, możesz przygotować się do stosowania zasad i praktyk IO, aby pomóc stworzyć bardziej zróżnicowane, skutecznych miejsc pracy oraz promować zmiany społeczne. Odzwierciedlające trendy w coraz bardziej zglobalizowanym miejsc pracy, w tym specjalizacja jest przeznaczony do rozwijania liderów IO, którzy mogą zapewnić cenne wsparcie organizacyjne w różnych środowiskach pracy i promowania i prowadzić inicjatywy społecznej zmiany. Zdobycie umiejętności w celu wspierania globalnych liderów, prowadzić działania globalne oraz rozwiązania różnic kulturowych. Dzięki swojej pracy doktorskiej, będziesz miał okazję do badań obszar szczególnego zainteresowania i przyczynić się do całości wiedzy w tej dziedzinie. Wymagania Zakończenie 106 Kredyty ogółem kwartale kursów podstawowych (71 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Rezydencje (4 sesje Doktoranckie cztery dni) Sekwencja ta reprezentuje minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ph.D. W Psychologii - Psychologii Społecznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Auburn + 1 więcej

Zastosować swoją wiedzę z teorii psychologicznej społecznej do prowadzenia badań w tak ważnych kwestiach społecznych, jak poznania społecznego, postaw, procesów interpersonalnych i dynamiki grupy. Pierwszy program w swoim rodzaju dostępne online, Ph.D. psychologii ze specjalizacją w psychologii społecznej może poszerzyć swoją wiedzę, jak społeczne czynniki wpływają na psychikę i zachowanie człowieka. Naucz się korzystać z zaawansowanych metod badawczych i przygotować ... [+]

Ph.D. psychologii - psychologii społecznej Zastosować swoją wiedzę z teorii psychologicznej społecznej do prowadzenia badań w tak ważnych kwestiach społecznych, jak poznania społecznego, postaw, procesów interpersonalnych i dynamiki grupy. Pierwszy program w swoim rodzaju dostępne online, Ph.D. psychologii ze specjalizacją w psychologii społecznej może poszerzyć swoją wiedzę, jak społeczne czynniki wpływają na psychikę i zachowanie człowieka. Naucz się korzystać z zaawansowanych metod badawczych i przygotować się do nauczania i prowadzenia badań w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Można również przygotować się do kariery jako badacza lub konsultant rządu i organizacji non-profit i for-profit sektora. Wymagania Zakończenie 106 kwartale łączne kredyty Kursy (71 kr.) Przedmioty do wyboru (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Ph.D. rezydencje (4 czterodniowych sesji) Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy Podstawy psychologii Absolwent Studium w Psychologia społeczna Poznanie Społecznego Teoria, badania, projektowanie i Metody Rozumowanie i analiz ilościowych Psychologia osobowości Postawy / Attitude Zmień Metody badań ankiety Kultura i Psychologii Stosunki międzygrupowe Psychologia Społeczna zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa Pisanie Prospektu Jakości Etyka i Standardy Psychologii Zaawansowane i analiza ilościowa Rozumowanie Elekcyjny Rozprawa I-IV Kurs obieralne Na swoich zajęć fakultatywnych, wybierz z kursów w tych Ph.D. w specjalności psychologii: psychologii wychowawczej, psychologii sądowej, psychologii ogólnej, psychologii zdrowia, lub psychologii organizacji. Uwaga na licensure: specjalizacja psychologia społeczna w Ph.D. Psychologia nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie sporządza indywidualny stać się licencjonowanym psychologia zawodowe. Opcje kariery Ph.D. Psychologia program przygotuje Cię do korzystania aktualny teorii i badań, aby cenny wkład rządu, organizacji non-profit i organizacji prywatnych. Z poziomu, będziesz mieć możliwość pracy bezpośrednio z osobami na różnych poziomach rozwoju, od niemowląt do osób starszych, a także różnych grup, począwszy od rodzin uniwersytetów. Ustawienia, w którym mogą ćwiczyć może zawierać ośrodkach zdrowia psychicznego, agencji rządowych, organizacji opieki zdrowotnej, korporacje, agencje usługi komunalne, socjalne i szkół. Twoje możliwości kariery, w zależności od specjalizacji, mogą obejmować rolę jako: Badacz Konsultant Nauczyciel Dyrektor usług kariery Psycholog pracownicy Administrator Strateg polityczny Dyrektor marketingu Menedżer Zasobów Ludzkich [-]

Ph.D. W Ramach Polityki Publicznej I Administracji - Prawa I Porządku Publicznego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Odkryj relacji między prawem i porządkiem publicznym i dostępu istotnej wiedzy prawnej dostępnej do praktyków polityki publicznej. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Prawa i Polityki Społecznej Decyzje prawne i prawo mieć znaczący wpływ na tworzenie polityki publicznej. Odkryj relacji między prawem i porządkiem publicznym i dostępu istotnej wiedzy prawnej dostępnej do praktyków polityki publicznej. Zysk solidne doświadczenie w sprawach prawnych, pojęć i aktualnych trendów, które dadzą Ci przewagę, jeśli zdecydujesz się kontynuować studia prawnicze lub jeśli pojawią się pytania prawne w swoim miejscu pracy. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8810 Podstawy Prawa i Polityki Społecznej PPPA 8811 Badania prawne Polityka lekarzy PPPA 8812 Współczesne Sprawy i problemy w sądach Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Ramach Polityki Publicznej I Administracji - Zarządzanie W Sytuacjach Kryzysowych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja ta oferuje profesjonalistom reagowania kryzysowego umiejętności prowadzących, zarządzania i motywowania innych w sytuacjach kryzysowych; budować pewność i zdolnych zespołów. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Zarządzania Kryzysowego Sytuacje awaryjne mamy do czynienia w dzisiejszym skomplikowanym środowisku wezwanie do nowego podejścia kierownictwa. Specjalizacja ta oferuje profesjonalistom reagowania kryzysowego umiejętności prowadzących, zarządzania i motywowania innych w sytuacjach kryzysowych; budować pewność i zdolnych zespołów; i etyczne rozwiązania trudnych sytuacji, które mogą wystąpić w trakcie służby. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8101 Critical Issues in Zarządzania Kryzysowego PPPA 8201 Ocena ryzyka, gotowość i łagodzenie zagrożeń PPPA 8301 Disaster Response and Recovery Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Społecznej Pracy - Po Awarii I Interwencji Kryzysowej,

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

Zbadanie wpływu psychologicznego, że terroryzm, katastrofy naturalne i inne kryzysy mogą na jednostki i społeczności. [+]

Ph.D. w pracy socjalnej - Disaster, Kryzys i Interwencji Zbadanie wpływu psychologicznego, że terroryzm, katastrofy naturalne i inne kryzysy mogą na jednostki i społeczności. Ta specjalizacja może pomóc przygotować się do prowadzenia badań i przyczynić się do poznania skutecznych strategii interwencji kryzysowej, jak również w celu analizy istniejących praktyk w leczeniu zespołu stresu pourazowego i innych wyzwań stojących przed ofiar traumy. Będziesz zaprojektować plan kryzysowy w celu przygotowania się do przyszłych sytuacji kryzysowych i zastosować swoją wiedzę w roli lidera związanych z wspierające osoby i społeczności po katastrofie lub kryzysu. Wymagania Zakończenie 77 Suma godzin kwartał kredytowe Kursy podstawowe (42 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Rozprawa (20 kr.) Cztery Ph.D. rezydencje Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Program SOCW 8000 Podstawy Absolwent Studium SOCW 8110 Zaawansowane Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 8116 Historia i rozwoju pracy socjalnej RSC-H 8100W Teoria badań, projektowania i metody SOCW Zarządzanie 8145 Kryzys SOCW 8137 Problemy Współczesnej, zmiana społeczna i Polityki Społecznej SOCW 8138 Program i ocena praktyki RSC-H 8200W i analiza ilościowa Rozumowanie SOCW 8333 Vicarious Trauma i Współczucie Zmęczenie RSC-H 8300W i analiza jakościowa Rozumowanie SOCW 8117 Różnorodność i wielokulturowość SOCW 8550 Pisanie Prospektu Jakości RSC-H 8250W zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa lub RSC-H 8350W lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie lub RSC-H 8450W lub Advanced Wnioskowanie mieszane Metody i analiza SOCW 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Dr Walden University w Internecie w pracy socjalnej program może pomóc zdobyć umiejętności potrzebne do rozwiązania problemów społecznych poprzez badania lub uczyć się w środowisku uniwersyteckim. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, tym doktoranckie Studia przygotowują do pracy w różnych zawodach w sektorze publicznym lub prywatnym. Wprowadź Pole wysokiego wzrostu Oczekuje się, że możliwości dla specjalistów pracy socjalnej wzrośnie o 25% od 2010 do 2020 roku szybciej niż średnia dla wszystkich innych zawodów. Oczekuje się, że możliwości zatrudnienia dla profesorów uczelni wzrośnie o 17% między 2010 a 2020 r. Rozwiń swoje możliwości kariery Ph.D. w Social Work może zapewnić większe możliwości, aby przenieść swoją karierę do przodu, jak: Pracownik socjalny Badacz Oceniający Agencja liderem Analityk polityki Wychowawca / nauczyciel / pracownik naukowy Inspektor w dziedzinie pracy socjalnej Dyrektor programu Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Pasemka Dostosowane do misji społecznej zmiany Walden University, program ten pozwala na: Ucz się z uznanym w kraju ekspertów w zawodzie. Skoncentrować swoje studia w danej dziedzinie, że w jednej linii ze swoimi zainteresowaniami, takie jak uzależnienia, pracy socjalnej, medycznej i wiedzy klinicznej. Strategie wzmocnienia i umiejętności do publikacji i prezentacji badań. Uatrakcyjnienia rozwoju zawodowego poprzez udział w programie pobyt. Nabycia świadomości, w jaki różnorodność kształtuje ludzkie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie i analizować własne badania związane z społecznej zawodu pracy. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Wykorzystaj aktualnych badań, dobrych praktyk i teorii do promowania strategii zapobiegania i interwencji, że rozwiązania problemów i potrzeb grup społecznych społecznych. Zatrudniamy różnych badań i narzędzi statystycznych w celu zbierania danych wykorzystywane do spełnienia etiologii i dynamiki społecznych problemów i potrzeb społecznych. Ocenić rolę badań i ewaluacji w pracy socjalnej w poprawie interwencji społecznych i dalszym rozwoju teorii. Krytycznej oceny historii pracy socjalnej, jej misji i jej podstawowych wartości. Promować zmiany społeczne poprzez współpracę z liderami, agencji, i uniwersytetów do poparcia dla polityk i programów, które wcześniej dobrobytu gospodarczego i społecznego zróżnicowane kulturowo klientów. Wykazać się umiejętnością oceny roli różnorodności w charakteryzowaniu i kształtowania ludzkiego doświadczenia. Zastosuj podejmowania etycznych decyzji oraz praktyk w pracy socjalnej. [-]

Ph.D. W Zakresie Polityki Publicznej I Administracji - Zarządzanie Publiczne I Przywództwa

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Auburn

W tej specjalizacji, zastosowanie perspektywy systemów, jak opracować strategię zmian organizacyjnych w organizacji publicznej wyboru. [+]

Ph.D. polityki publicznej i administracji - Zarządzania Publicznego i przywództwo Bezprecedensowych wyzwań fiskalnych i wzrostu oczekiwań wydajności stojących instytucji publicznych i organizacji non-profit, menedżerowie muszą być przygotowane do stosowania podstawowych zasad biznesowych do poprawy efektywności i skuteczności ich organizacji. W tej specjalizacji, zastosowanie perspektywy systemów, jak opracować strategię zmian organizacyjnych w organizacji publicznej wyboru. Dowiedz się, jak przekształcające nastąpi zmiana złożonych systemów publicznych, i nauczyć się używać języka przywództwa motywować, inspirować i kompetentnie prowadzić swoją organizację i kształtować politykę społeczną. Wymagania Zakończenie 82 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (35 kr.) Kursy specjalistyczne (15 kr.) Sekwencja Research Foundation (12 kr.) Rozprawa (20 kr.) Profesjonalny Plan Rozwoju Cztery Ph.D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Minimum 8-9 kwartałów rejestracji w zależności od transferu punktów przyznana Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się różnić od ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i przekazanymi, jeśli dotyczy. Kursy podstawowe PPPA 8000 Fundamenty dla Studium Doktoranckiego, lub PPPA Fundacje 8000i na studia doktoranckie dla studentów zagranicznych PPPA 8405 Etyka i Sprawiedliwości Społecznej PPPA 8431 finanse i budżet dla sektora publicznego PPPA 8465 Planowanie strategiczne: Współpraca, Współpraca i koordynacja PPPA 8111 Przywództwo i zmiany organizacyjne PPPA 8115 Pisanie Prospektu Jakości PPPA 8112 Zarządzanie i Polityki Społecznej Wybierz jedną z trzech pól do ukończenia kursów podstawowych wymagań: RSC-H 8450 Zaawansowane Wnioskowanie mieszane Metody i analiza RSC-H 8350 Zaawansowane Rozumowanie i analiza jakościowa RSC-H 8250 Zaawansowane Rozumowanie i analiza ilościowa Kursy specjalizacyjne PPPA 8390 strategiczny kontekst Zarządzania Publicznego i Zarządzania PPPA 8391 Przekształcające Zmiana w Elektrowni Świata Shared PPPA 8392 Język Leadership Sekwencja Research Foundation RSC-H 8100P Teoria badań, projektowania i metody RSC-H 8200P i analiza ilościowa Rozumowanie RSC-H 8300P i analiza jakościowa Rozumowanie Rozprawa PPPA 9000 praca dyplomowa Opcje kariery Czy jesteś zainteresowany w promowaniu własnych badań lub wprowadzenie sektora prywatnego, Ph.D. polityki publicznej i administracji może umieścić Cię o zakresie kariery. Możliwości kariery obejmują: Profesor college'u Administrator akademicki Poziom starszy wykonawczej publicznego Adiutant legislacyjne Oficer sprawy rządowe Poziom Starszy menedżer non-profit Analityk polityki Dyrektor badań Prywatna konsultantem Możliwości kariery mogą wymagać dodatkowego doświadczenia, szkolenia lub inne czynniki poza pomyślnym ukończeniu studiów. Efekty uczenia się Absolwenci tego programu będą przygotowani do: Omów koncepcje przywództwa i teorie, które zostały użyte do skutecznego prowadzenia i zarządzania w sektorze publicznym. Analizuj badania oparte na dowodach, teorie i modele wykorzystywane do wspierania uczestnictwa w procesach politycznych publicznych i non-profit. Opracowanie rozwiązań dla problemów związanych z porządkiem publicznym i administracji publicznej z wykorzystaniem teorii i badań. Etycznie zastosowanie główne teorie i koncepcje polityki publicznej i administracji publicznej w ramach organizacji. Oceny modeli i najlepszych praktyk z wykorzystaniem różnych perspektyw w lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych agencji publicznych za pomocą badania oparte na dowodach. [-]

Ph.D. W Zarządzaniu - Finanse

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

W tej specjalizacji, można rozwijać i używać modeli finansowych i narzędzi teoretycznych, aby pomóc zrozumieć, w niektórych z najbardziej wymagających krajowych i międzynarodowych problemów finansowych. Możesz realizować oryginalnych badań i zaawansowanej wiedzy w takich dziedzinach jak finanse przedsiębiorstw i zarządzania finansami. [+]

W tej specjalizacji, można rozwijać i używać modeli finansowych i narzędzi teoretycznych, aby pomóc zrozumieć, w niektórych z najbardziej wymagających krajowych i międzynarodowych problemów finansowych. Możesz realizować oryginalnych badań i zaawansowanej wiedzy w takich dziedzinach jak finanse przedsiębiorstw i zarządzania finansami. Będziesz mieć również możliwość analizy studiów przypadku, włączenia zasad badań społecznych i behawioralnych, i rozszerzyć swoją wiedzę w teorii finansowych, systemów i praktyk. Ta specjalizacja może pomóc przygotować się do kariery w branży prywatnej agencji międzynarodowych, doradztwo, lub kolegialnego nauczania. Wymagania Zakończenie - 82 Kredyty ogółem kwartał - Kursy podstawowe (20 kr.) - (. 16 kr) Fundacja i zaawansowane sekwencja Oczywiście badania - kursy specjalizacyjne (20 kr.) - (26 kr). Wniosek, rozprawa i prezentacja ustna - 4 Ph. D. rezydencje równa co najmniej 16 dni Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Zalecane Sequence golfowe Timing Długość Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu - Rok 1: qtr. 1 MGMT 8015 Brama do studiów doktoranckich (5 kr.) 11 tygodni - Rok 1: qtr. 2 MGMT 8025 Perspektywy organizacji i ich konsekwencje dla Liderów (5 kr.) 11 tygodni - Rok 1: qtr. 3 MGMT 8035 złożoności i Applied Systems Thinking (5 Kr.) 11 tygodni - Rok 1: qtr. 4 MGMT 8045 Mechanika indywidualnego i grupowego podejmowania decyzji (5 kr.) 11 tygodni - Rok 2: qtr. 1 RSCH 8101 Teoria badań, projektowania i Metody (4 kr.) 11 tygodni - Rok 2: qtr. 2 (1 połowa) MGMT 8610 Decyzja finansowa Dokonywanie przez osoby prywatne i przedsiębiorstwa 6 tygodni - Rok 2 (4 kr.): Qtr. 2 (2 połowa) MGMT 8620 Rynki finansowe: Ryzyko i zwrot, struktura kapitału i międzynarodowe Wymiary Finansów 6 tygodni - Rok 2 (4 kr.): Qtr. 3 RSCH 8301 i analiza jakościowa Rozumowanie (4 kr.) 11 tygodni - Rok 2: qtr. (. 4 kr) 4 (1 połowa) MGMT 8630 Corporate Financial Management 6 tygodni - Rok 2: qtr. 4 (2 połowa) MGMT 8640 Wycena aktywów, przedsiębiorstw oraz szans 6 tygodni - Rok 3 (4 kr.): Qtr. 1 MGMT 8990 Opracowanie Prospekt (2 kr.) 6 tygodni - RSC-H 8201 rozumowanie ilościowe i Analiz (4 kr.) 11 tygodni - RSC-H 8251 Student wybiera jeden kurs zaawansowane: - zaawansowane badania ilościowe rozumowania i analizy (. 4 kr) 11 tygodni - Rok 3: qtr. 2 lub RSC-H 8351 lub Advanced i analiza jakościowa Rozumowanie (4 kr.) 11 tygodni - lub RSC-H 8451 lub zaawansowane Mixed-Metody Rozumowanie i Analiz (4 kr.) 11 tygodni - Rok 3: qtr. 3 (1 połowa) MGMT 8650 Analiza finansowa, planowanie i prognozowanie (4 kr.) 6 tygodni - Rok 3: qtr. (. 4 kr) 3 (2 połowa) MGMT 8991 Pisanie Wniosek 6 tygodni - Rok 3: qtr. 4-letnia 4: Qtrs. 1-2 MGMT 9000 pracę doktorską (5 CRS. co kwartał przez minimum 4/4) 12 tygodni [-]

DBA

Dba - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Czy jesteś gotów wpływać i przejść przyszłość praktyce gospodarczej? Walden University ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration (DBAProgram) analizuje niektóre z wyzwań [+]

DBA - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Czy jesteś gotów wpływać i przejść przyszłość praktyce gospodarczej? Walden University ACBSP akredytowanych Doctor Business (DBA) Administracja Program analizuje niektóre wyzwania i perspektywy, które obecnie istnieją w dynamicznym świecie biznesu, takie jak globalizacja, etyki i relacji z zainteresowanymi stronami. Poznaj nowe strategie przywództwa w biznesie i zaawansowanych podejmowania decyzji podczas zdobywania dogłębne zrozumienie zarówno w teorii jak i badania stosowane w sferze biznesu.

Walden University BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA) i Ph.D. w programach zarządzania są akredytowane przez akredytacji Rady Szkoły Biznesu i programy (ACBSP). ACBSP jest wiodącym specjalistyczne stowarzyszenie akredytacji, który identyfikuje i obsługuje doskonałości w edukacji biznesowej.... [-]


Lekarz Of Business Administration (dba) - Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

Czy jesteś przygotowany do wpływania i przejść na przyszłość praktyki biznesowej? [+]

Czy jesteś przygotowany do wpływania i przejść na przyszłość praktyki biznesowej? ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration programu (DBA) Walden University analizuje niektóre z wyzwań i perspektyw, które obecnie istnieją w dynamicznym świecie biznesu, takie jak globalizacja, etyki i relacji interesariuszy. Poznaj nowe strategie przywództwa w biznesie i zaawansowanego procesu decyzyjnego przy jednoczesnym zyskuje dogłębne zrozumienie zarówno teorii i badań stosowanych w sferze gospodarczej. Specjalizacje rachunkowości zarządzanie energią przedsiębiorczość finanse Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Opieka zdrowotna Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems International Business przywództwo marketing Zarządzanie projektami Self-Designed Zarządzanie Wpływ społeczny Technologia Przedsiębiorczość Walden BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. [-]

Lekarz Of Business Administration (dba) - Zarządzanie Energią

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Minneapolis

ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration (DBA programu) Walden University analizuje niektóre z wyzwań i perspektyw, które obecnie istnieją [+]

Czy jesteś przygotowany do wpływania i przejść na przyszłość praktyki biznesowej? ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration programu (DBA) Walden University analizuje niektóre z wyzwań i perspektyw, które obecnie istnieją w dynamicznym świecie biznesu, takie jak globalizacja, etyki i relacji interesariuszy. Poznaj nowe strategie przywództwa w biznesie i zaawansowanego procesu decyzyjnego przy jednoczesnym zyskuje dogłębne zrozumienie zarówno teorii i badań stosowanych w sferze gospodarczej. Specjalizacje rachunkowości zarządzanie energią przedsiębiorczość finanse Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Opieka zdrowotna Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Management Information Systems International Business przywództwo marketing Zarządzanie projektami Self-Designed Zarządzanie Wpływ społeczny Technologia Przedsiębiorczość Walden BS w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Finanse

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Zysk narzędzia finansowe, które pomagają menedżerom maksymalizować wartość swojej firmy, w tym wyceny, budżetowania kapitałowego i struktury, zarządzanie kapitałem obrotowym, międzynarodowych koncepcji i modelu wyceny aktywów kapitałowych (CAPM). [+]

Zysk z narzędzi finansowych, które pomagają menedżerowie maksymalizacji wartości swojej firmy, w tym wyceny, budżetowania kapitałowego i struktury, zarządzanie kapitałem obrotowym, międzynarodowych pojęć i Aktywów Capital Wycena Model (CAPM). Jak rozwijać swoją wiedzę z zakresu finansów, odkrywania bardziej zaawansowane teorie takie jak wyceny opcji, instrumentów pochodnych i zabezpieczenia. W całym programie, będzie zachęcać do łączenia praktyki i teorii, w celu zastosowania nową wiedzę do problemów organizacyjnych. Zajęć skupia się na rozwoju swoich pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8540 Seminarium Finansów Międzynarodowych 3 - DDBA 8541 Seminarium Przedsiębiorczości Finansów 3 - DDBA 8523 Seminarium Prawa i Zgodności z 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Kierownictwo

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Globalizacja, postęp w technologii i szybkie zmiany na rynku przyczyniają się do potrzeby profesjonalistów, aby stale rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Poznaj nowych ram i perspektywy, które pomogą prowadzić i skutecznego zarządzania zmianami. [+]

Globalizacja, postęp w technologii i szybkie zmiany na rynku przyczyniają się do potrzeby profesjonalistów, aby stale rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Poznaj nowych ram i perspektywy, które pomogą prowadzić i skutecznego zarządzania zmianami. Zbadaj szereg aktualnych zasad przywództwa i praktyk w celu określenia, które najlepiej sprawdzają się w każdej sytuacji. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study Badania dla Biznesu Analiza 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie do analiz biznesowych 3 kursów specjalistycznych Kod przedmiotu Nazwa kredytów - DDBA 8521 Seminarium w Change Management 3 - DDBA 8522 Seminarium Sustainability 3 - DDBA 8524 Seminarium Wielokulturowego Zarządu 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Marketing

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Ta specjalizacja bada wyzwania i możliwości marketingowe z kontekstu świata rzeczywistego. Badanie podstawowe koncepcje marketingowe, w tym segmentacji rynku, kanałów sprzedaży, wywiadu konkurencyjnego, zintegrowanego marketingu, rozwoju produktów i komercjalizacji oraz zachowań konsumentów. [+]

Ta specjalizacja bada wyzwania i możliwości marketingowe z kontekstu świata rzeczywistego. Badanie podstawowe koncepcje marketingowe, w tym segmentacji rynku, kanałów sprzedaży, wywiadu konkurencyjnego, zintegrowanego marketingu, rozwoju produktów i komercjalizacji oraz zachowań konsumentów. Dowiedz się wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu na rynku międzynarodowym, w tym wykorzystując strategie globalnego marketingu i cen międzynarodowej. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8533 Seminarium Badań Marketingowych 3 - DDBA 8531 Seminarium B2B Marketing 3 - DDBA 8532 Consumer Behavior Seminarium z 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Międzynarodowy Biznes

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Dowiedz się umiejętności niezbędne do zarządzania i prowadzić spektrum pracowników, menedżerów oraz zespołów w globalnym rynku. Zbadanie skutków finansowych prowadzenia działalności na arenie międzynarodowej, w tym jak stolicą inwestycja prowadzona jest na całym świecie i jak i globalne rynki finansowe Handel możliwości inwestycyjne wpływ. [+]

Dowiedz się umiejętności niezbędne do zarządzania i prowadzić spektrum pracowników, menedżerów oraz zespołów w globalnym rynku. Zbadanie skutków finansowych prowadzenia działalności na arenie międzynarodowej, w tym jak stolicą inwestycja prowadzona jest na całym świecie i jak i globalne rynki finansowe Handel możliwości inwestycyjne wpływ. Dostęp do informacji efektu na świecie instytucji finansowych, takich jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Światowa Organizacja Handlu (WTO), mieć na handel, nowych rynków i walut i stóp procentowych. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8510 Seminarium w Supply Chain Management Globalny 3 - DDBA 8540 Seminarium Finansów Międzynarodowych 3 - DDBA 8524 Seminarium w wielokulturowych Zarządzanie 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Przedsiębiorczość

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Zbuduj swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i wiedzy o doświadczenia uczenia się, która łączy teorię z praktycznymi strategii zaczerpniętych z rzeczywistych sytuacjach, takich jak identyfikacja możliwości rynkowych, zarządzania ryzykiem i zmianami, zachęcanie do innowacji i pozyskiwania kapitału. [+]

Poznaj koncepcje przedsiębiorczości i procesów, które znajdują się zarówno w już istniejących firm z pionierskiego ducha i rozpoczynających działalność. Zbuduj swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i wiedzy o doświadczenia uczenia się, która łączy teorię z praktycznymi strategii zaczerpniętych z rzeczywistych sytuacjach, takich jak identyfikacja możliwości rynkowych, zarządzania ryzykiem i zmianami, zachęcanie do innowacji i pozyskiwania kapitału. Ponadto, analizuje, w jaki organizacja przedsiębiorcza może wnieść większy wkład w dzisiejszym społeczeństwie. Zajęć skupia się na rozwoju swoich pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8511 Seminarium Zarządzania Innowacjami 3 - DDBA 8541 Seminarium Przedsiębiorczości Finansów 3 - DDBA 8531 Seminarium B2B Reklama 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Rachunkowość

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

W specjalności rachunkowości DBA, można zwiększyć swoją wiedzę na kierowniczych metod rachunkowości, które są niezbędne do dolnej linii Twojej firmy i podniesienie pozycji konkurencyjnej organizacji. [+]

rachunkowości jest podstawą do skutecznego zarządzania organizacją i podejmowania trafnych decyzji biznesowych. W specjalności rachunkowości DBA, można zwiększyć swoją wiedzę na kierowniczych metod rachunkowości, które są niezbędne do dolnej linii Twojej firmy i podniesienie pozycji konkurencyjnej organizacji. Poznaj zasady i teorii podejmowania decyzji menedżerskich, ład korporacyjny i oceny wydajności pracowników z krajowych i globalnych perspektyw gospodarczych. To DBA rachunkowość specjalizacja w Internecie ma na celu pomóc w rozwoju wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia badań stosowanych. Możesz zdobyć zaawansowane umiejętności rachunkowych do zajęcia się w rzeczywistym świecie wyzwań biznesowych, które borykają się z organizacji poprzez prowadzenie DBA w księgowości. Będziesz w stanie skupić się na sposób, aby wyraźnie komunikować wyniki finansowe dla decydentów wykonawczych. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8550 Seminarium w Rachunkowość zarządcza 3 - DDBA 8551 Seminarium w Rachunkowość i oceny wydajności systemów opartych na 3 - DDBA 8552 Seminarium w międzynarodowych aspektów rachunkowości zarządczej 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Samodzielnie Zaprojektowany

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Stany Zjednoczone

Czy jesteś przygotowany do wpływania i przejść na przyszłość praktyki biznesowej? ACBSP akredytowanych Doctor of Business Administration (DBA programu) Walden University analizuje niektóre z wyzwań, [+]

Stwórz własną specjalizację na podstawie swoich indywidualnych celów i interesów w administracji biznesu. Wybierz seminaria z programu pozostałych dziewięciu specjalizacji pod kierunkiem Walden wydziału mentora. Zadania skupi się na praktycznym zastosowaniu pisania i umiejętności myślenia krytycznego i integracji praktyki zawodowej na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie 60 semestr kredyty Oczywiście podstawą (3 sem. Rb.) Kursy podstawowej działalności (15 sem. Kr.) Oczywiście strategia biznesowa (3 sem. Kr.) Metod badawczych kursy (10 sem. Kr.) Kursy specjalistyczne (9 sem. Kr.) Studia doktoranckie kursy (20 sem. Kr.) I 8 dni pobytu akademicki (dwa pobyty 4-dniowe) [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Systemy Informacji Zarządczej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą wyrównać potrzeb biznesowych z rozwiązaniami technologicznymi, identyfikacji nowych zastosowań dla technologii, i wykorzystać rozwiązań technologicznych w celu zwiększenia konkurencyjności swojej firmy na rynku. [+]

Rozwijaj swoją wiedzę w zakresie zarządzania systemami informacji o tej specjalizacji, która dotyczy zarządzania w obliczu wyzwań oparte na technologii firmy. Zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą wyrównać potrzeb biznesowych z rozwiązaniami technologicznymi, identyfikacji nowych zastosowań dla technologii, i wykorzystać rozwiązań technologicznych w celu zwiększenia konkurencyjności swojej firmy na rynku. Sprawdźcie, jak technologiczne rozwiązania mogą mieć wpływ w środowisku globalnym. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8510 Seminarium w Supply Chain Management Globalny 3 - DDBA 8511 Seminarium Zarządzania Innowacja 3 - DDBA 8512 Seminarium w IT for Competitive Advantage 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Technologia Przedsiębiorczości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Odkryj nowe sposoby na technologię stosowaną do obniżenia kosztów, zwiększenia satysfakcji klienta, oraz stworzenie nowych możliwości biznesowych. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. [+]

Sprawdźmy, co innowacji jest, a czym nie jest. Dowiedz się, jak zaprojektować koncepcji, sposobów i narzędzi, aby zwiększyć szybkość i stopień innowacyjności w firmie, zwiększając tym samym przewagę konkurencyjną firmy. Odkryj nowe sposoby na technologię stosowaną do obniżenia kosztów, zwiększenia satysfakcji klienta, oraz stworzenie nowych możliwości biznesowych. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8511 Seminarium Zarządzania Innowacjami 3 - DDBA 8541 Seminarium Przedsiębiorczości Finance 3 - DDBA 8512 Seminarium w IT for Competitive Advantage 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Zarządzanie Globalnym łańcuchem Dostaw

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Nieważne, czy jesteś producentem, sprzedawcą lub usługodawcą, jeśli prowadzą działalność na całym świecie, musisz zrozumieć, jak produkty i usługi przejść od koncepcji do partii materiałów. Dowiedz się systemy niezbędne do identyfikacji źródeł personelu i materiałów oraz sposobu zapewnienia, że ​​łańcuchy dostaw są zgodne z najwyższymi światowymi standardami. [+]

Nieważne, czy jesteś producentem, sprzedawcą lub usługodawcą, jeśli prowadzą działalność na całym świecie, musisz zrozumieć, jak produkty i usługi przejść od koncepcji do partii materiałów. Dowiedz się systemy niezbędne do identyfikacji źródeł personelu i materiałów oraz sposobu zapewnienia, że ​​łańcuchy dostaw są zgodne z najwyższymi światowymi standardami. Ponadto, będziesz odkrywać nowe sposoby technologii stosowanej do cięcia kosztów pomóc, zwiększenia satysfakcji klientów i znaleźć nowe możliwości biznesowe. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8510 Seminarium w globalnym łańcuchu dostaw Zarządzanie 3 - DDBA 8512 Seminarium w IT dla przewaga konkurencyjna 3 - DDBA 8524 Seminarium w wielokulturowych Zarządzanie 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Zarządzanie Opieki Zdrowotnej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja Zarządzanie Opieka zdrowotna skupia się na prawami i orzeczeń sądowych, które dotyczą zarządzania organizacji opieki zdrowotnej oraz bada dynamikę prawnych i etycznych, które istnieją w branży. [+]

Skuteczne umiejętności zarządzania są niezbędne do organizacji opieki zdrowotnej, aby skutecznie wspierać i służyć społeczności. W Specjalizacja Zarządzanie DBA Opieka zdrowotnaMożna poszerzyć swoje podstawowe umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie opieki zdrowotnej poprzez uczenie się ubiegać kierownicze umiejętności podejmowania decyzji w polityce zdrowotnej i ekonomii. Poznaj proces rozwoju polityki prywatne i publiczne i zrozumieć jego wpływ na systemy dostawy i ciągłości usług zdrowotnych. Test Specjalizacja Zarządzanie Healthcare koncentruje się na prawach i orzeczeń sądowych, które dotyczą zarządzania organizacji opieki zdrowotnej oraz bada dynamikę prawnych i etycznych, które istnieją w branży. To DBA w specjalizacji zarządzania opieki zdrowotnej pomogą Ci rozwinąć swoje pisarskie i umiejętności myślenia krytycznego na poziomie doktoranckim, dzięki czemu można je stosować w roli lidera. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8560 Seminarium Healthcare decyzji menedżerskich Dokonywanie 3 - DDBA 8561 Seminarium Zarządzanie Healthcare Systems przesylki 3 - DDBA 8562 Seminarium Prawa i Etyki w Ochronie Zdrowia Zarządzanie 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Zarządzanie Projektem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

W Specjalizacja Zarządzanie projektami DBAMożna nauczyć się umiejętności niezbędne do dostarczania strategicznych celów swojej organizacji poprzez dynamiczne zarządzanie portfelem projektów. [+]

Skuteczny kierownicy projektów zapewnić strategiczne kompetencje, które mogą umożliwić organizację, aby odnieść sukces na rynku globalnym. W Specjalizacja Zarządzanie projektami DBAMożna nauczyć się umiejętności niezbędne do dostarczania strategicznych celów swojej organizacji poprzez dynamiczne zarządzanie portfelem projektów. Badanie procesów dla skutecznego zarządzania kompleksową portfela projektów i analiza możliwości poprawy wyników portfela. Ta specjalizacja koncentruje się na strategicznych elementów przywództwa opartego na projektach i praktyk organizacyjnych wymaganych do odpowiedzialnie i etycznie wspierać wizję i rozwój organizacji. To DBA w specjalizacji zarządzania projektami pomoże doskonalić swoje pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim, dzięki czemu można je stosować do unikalnych zagadnień, które borykają się przedsiębiorstwa dzisiaj. Walden zostały sprawdzone i zatwierdzone jako dostawca szkoleń z zarządzania projektami przez Project Management Institute® (PMI), Jak PMI Registered Education Provider (REP)Walden zgodził się przestrzegać ustalonych kryteriów PMI-zapewniania jakości. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8570 Seminarium programami i portfelami 3 - 8571 Seminarium Project Portfolio Wydajność i efektywność organizacyjna DDBA 3 - DDBA 8572 Seminarium Projektu Strategicznego Przywództwa oparte 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Zarządzanie Wpływ Społeczny

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Analizę kluczowych kwestii w odpowiedzialności biznesu, takich jak jak osiągnąć większą przejrzystość, jednocześnie chroniąc informacje zastrzeżone, wykorzystanie społecznego zaangażowania w brandingu, poprawy efektywności operacyjnej poprzez inicjatywy ekologiczne i wzmocnienia relacji z interesariuszami. [+]

Ponieważ coraz więcej firm przenosi z perspektywy zysków tylko do jednego, że koncentruje się na społeczności i społeczeństwa jako całości, zdolność do zarządzania i poprawy wpływu społecznego danej organizacji jest duże zapotrzebowanie. Analizę kluczowych kwestii w odpowiedzialności biznesu, takich jak jak osiągnąć większą przejrzystość, jednocześnie chroniąc informacje zastrzeżone, wykorzystanie społecznego zaangażowania w brandingu, poprawy efektywności operacyjnej poprzez inicjatywy ekologiczne i wzmocnienia relacji z interesariuszami. Zajęć skupia się na rozwoju pisania i myślenia krytycznego umiejętności na poziomie doktoranckim. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8521 Seminarium Zarządzania Zmianą 3 - DDBA 8522 Seminarium Sustainability 3 - DDBA 8523 Seminarium Prawa i Compliance 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba) - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone Auburn

Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi programu DBA przygotowuje z wiedzy teoretycznej, spostrzeżeń przemysłu i możliwości być władczy głos w tej dziedzinie, czy szukasz do prowadzenia wykonawczą przywództwa, nauczania lub badań. [+]

Dzisiejsze zasobami ludzkimi (HR) menedżerowie znacznie więcej niż wypełnić pozycje-Oni są strategicznych partnerów z krytycznym siedzenia przy stole wykonawczej. Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi DBA programu Przygotowuje się z wiedzą teoretyczną, spostrzeżeń przemysłu i możliwości być władczy głos w tej dziedzinie, czy szukasz do prowadzenia wykonawczą przywództwa, nauczania lub badań. Zajęć analizuje współczesne problemy organizacyjne, takie jak planowanie sukcesji do długoterminowego sukcesu organizacji, tworzenia i zarządzania zewnętrznych partnerów strategicznych i planowania strategicznego kierunku HR dla biznesu organizacji. Format Seminarium stylu pozwala na badania i dyskutować odpowiednie do zainteresowań i organizacji. Przed zakończeniem specjalizacji, można stworzyć roczny plan operacyjny HR (AHROP). Ten projekt pozwoli syntezy i zastosować swoją unikalną wiedzę i doświadczenie poprzez namacalny planu działania, który będzie wspierał dział HR, jak również nadrzędne cele organizacji. Wymagania Zakończenie - Kredyty 60 semestr - Oczywiście Fundacja (3 sem. CR). - Podstawowe kursy biznesowe (15 sem. kr.) - oczywiście Strategia biznesowa (3 sem. cr) -. Metody badawcze kursy (10 sem. cr.) - kursy specjalizacyjne (9 sem. kr.) - studia doktoranckie kursy (20 sem. kr.) - 8 dni pobytu akademickiego (dwa pobyty 4-dniowe) Ta sekwencja oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kurs Podstawowy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Współczesne wyzwania DDBA 8006 w biznesie 3 Podstawowe Kursy biznesowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8151 Przywództwo organizacyjne: Teoria i praktyka 3 doktoranckie - DDBA 8120: Global Information Systems Strategie zarządzania i technologie 3 - DDBA 8130 Marketing: Innowacje na rynkach Globalnie strategiczne Diverse 3 - DDBA 8140 Finanse: Przywództwo fiskalna w globalnym środowisku, tworząc konkurencyjne Odpowiedzi i budowlane Możliwości biznesowe 3 - DDBA 8110 operacji biznesowych: Systemy Perspektywy w globalnych organizacji 3 Strategia biznesowa golfowe Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8161 Strategia Biznesu i Innowacji dla przewagi konkurencyjnej 3 Metody badawcze Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8427 Applied Research Methods-jakościowy i ilościowy 3 - DDBA 8991 Jakościowa i Case Study badania do analizy biznesowe 4 - DDBA 8438 Decyzja ilościowa Dokonywanie analizy 3 dla firm Kursy specjalizacyjne Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - DDBA 8580 Nowy HR: Savvy Partner Strategiczny 3 - DDBA Planowanie sukcesji 8581: Survival Narzędzie najsilniejszych 3 - DDBA 8582 plan HR dla Organizational Agility 3 Studia doktoranckie Kursy Kod przedmiotu Nazwa przedmiotu Kredyty - Studium Doktoranckie DDBA 8100 Mentoring 0 - 9000 Studia doktoranckie DDBA Zakończenie (4 kredyty brane każdy termin na 5 kategoriach) 20 [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US