Simon Fraser University, Beedie School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Simon Fraser University, Szkole Beedie Biznesu

&nbsp


Dziedzictwo innowacji


Simon Fraser University


Simon Fraser University i School of Business Beedie mają stosunkowo krótkie, ale bardzo zajęty historii charakteryzuje innowacyjnych ludzi, i programów badawczych. Od początku swego istnienia, Uniwersytet wybrał nie stosować się do tradycyjnych dróg. Jego historia charakteryzuje rozwój nowych programów i nowych struktur, które reagować i dostosowywać się do zmian w wiedzy i środowiska akademickiego i szerszy. Nie boi się spróbować nowych pomysłów w ramach zarządzania, który podkreśla, konsultacji, konsensusu i jakości.


Od 1965 roku, SFU wzrosła z małych instytucji nowo powstałych ze świeżych misji i lokalnej bazy studenta na głównych kanadyjskich uczelni z obecności rozszerzenie na arenie międzynarodowej. SFU posiada kampusy w Vancouver, Burnaby i Surrey o łącznej przyjmowania studentów z ponad 30.000; sześć wydziałów (osiem we wrześniu 2009), 60 wydziałów i szkół, a 63 instytutów i ośrodków oraz partnerstwa z ponad 100 wiodących uniwersytetów w 39 krajach, w tym nasz pierwszy międzynarodowy podwójnego stopnia programu w Chinach.

&nbsp


Szkoła Beedie Biznesu


Od czasu powstania, Kanada pierwszy w Executive MBA w 1968 roku, Beedie School of Business opowiada się za propagowaniem kształcenia ustawicznego, produktywne zmiany i muszą być innowacyjne, dostarczamy badań i nauczania sprawia, że wpływ.Że osiągnęliśmy jakiś miarą sukcesu jest potwierdzone przez naszych akredytację AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), a przez odebraniu nagrody Jakość EQUIS z EFMD (Europejskiej Federacji for Management Development), uznawaną na całym świecie akredytacji agencji dla biznesu szkół. Mniej niż 1% szkół biznesu na całym świecie zdobył oba te międzynarodowe akredytacje.


Studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie programy wykazać duchu innowacji, elastyczności i znaczenie. Obsługiwane przez szerokie partnerstwa z publicznym, prywatnym i non-profit, naszym celem jest produkcja szeroko wykształceni, przedsiębiorczy i społecznie odpowiedzialnych menedżerów zdolnych do wnoszenia trwałego wkładu do ich społeczności.


Szkoła Beedie z firm działa na wszystkich trzech kampusach SFU, z:

&nbsp

  • ponad 3100 studentów BBA w Burnaby i Surrey
  • ponad 250 MBA i studentów w nowej szkole Segal Absolwent firm
  • non-kredytowej programów na dyrektora, wykonawcze i zarządzające poziomów
  • kwitnącej Ph.D.program

&nbsp

&nbsp

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doktorantka W Biznesie Administracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat September 2016 Kanada Vancouver

Doktoranckich jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozwijać silne umiejętności badawczych, publikacji i instruktaż w wiodących instytucji akademickich. [+]

Doktora Business Administration

 

Każdego roku Szkoła Beedie Business doktorantów są starannie dobrane, dopasowane do nadzoru w obszarze ich zainteresowań badawczych oraz wsparcie finansowe i profesjonalnie przez cały program. Istnieje ścisły związek pomiędzy studentem i kierownika (-ów) pracują razem, aby zaprojektować indywidualny program studiów, w oparciu o studenta obszar zainteresowania. Chodzi o to, że uczniowie zaczynają prowadzenie badań na wczesnym etapie.

 

Początku meczu z wydziału nadzoru Małe grupie przyjętych każdego roku Wybór specjalizacji Plan zajęć dostosowane do zainteresowań badawczych studenta Gwarantowane wsparcie finansowe ... [-]