Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

&nbsp

University of Victoria, Peter B. Gustavson School of Business

&nbsp

Założona w 1990 roku, Szkoła Gustavson of Business jest międzynarodową akredytację i stale rozwijającej się części jednej z najlepszych uczelni w rankingu Kanada. Jego wydział jest znany w kraju i zagranicą za wpływ ich badań. Gustavson przyciąga coraz więcej studentów z Kanada i na całym świecie, którzy szukają swoich programów międzynarodowych, w co-op program, unikalne specjalności, oparte na grupie klas i indywidualne nauczanie i mentoringu.

&nbsp

Oferuje stopni w:

  • Bachelor of Commerce
  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Global Business
  • Dr in International Management & Organization
  • Absolwent Świadectwo i Dyplom w przedsiębiorczości

Szkoła Gustavson z firm oferuje również programy wykonawcze dla profesjonalistów połowie kariery. Do tej pory w 2010, programy Executive oferuje 24 programów (18 otwartych i sześć standardowych). Programy Executive oferuje specjalistyczne możliwości rozwoju gospodarki, które są zaprojektowane i dostarczone przez uznanych liderów w dziedzinie badań i praktyki, programy łączą akademickie rygor i praktyczne znaczenie z najnowszą cięcia krawędzi myślenia, strategii i taktyki.

&nbsp

University of Victoria, Peter B. Szkoła Gustavson Business znajduje się na zachodnim wybrzeżu Kanada, na południowym krańcu wyspy Vancouver. Kampus jest krótki 20 minut jazdy do miasta Victoria i łatwo dostać się samolotem lub promem z Vancouver i Seattle.

&nbsp

&nbsp

Dziekan

&nbsp

Dr Ali Dastmalchian jest profesorem i dziekanem. Wstąpił UVic w 1991 roku jako dyrektor wydziału programów MBA i po raz pierwszy mianowany dziekanem w 2004 roku. Ponadto do jego obowiązków jako Dean, jest on w przeszłości przewodniczący Canadian Federation of Business School dziekanów.

&nbsp

Akredytacja

&nbsp

Szkoła Gustavson of Business jest akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) oraz European Quality Improvement System (EQUIS). Z 12.000 szkół biznesu na całym świecie, istnieje 66 szkół biznesu, czyli około połowę (0,5) procent zarówno akredytacji. Jest to inauguracyjny członkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych Principles for Responsible Zarządzanie w oświacie (PRME) inicjatywy, aby inspirować i mistrz odpowiedzialny edukacji zarządzania, badania i wizjonerstwo na całym świecie.

&nbsp

Unikalne Czynniki

&nbsp

Szkoła Gustavson of Business na nowo tradycyjny model szkoły biznesu. Zamiast tego mieszane zwykłe przedmioty działalności podstawowej ze specjalizacji w zakresie przedsiębiorczości, międzynarodowego biznesu i zarządzania usługami. Na przykład, zamiast przyjmowania finansów, rachunkowości, marketingu i zasobów ludzkich głównych, studenci mogą wybrać jedną z naszych specjalności. Stopnie podkreślają zakresu specjalizacji i cross-funkcjonalnej z ogólnej ostrości. Dodatkowe unikalne cechy to:


• Program edukacyjny wizji opartej na czterech filarach: międzynarodowym, integracyjne, innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie / zrównoważony.


• Obowiązkowe spółdzielczych (pracy zarobkowej) wymagań edukacyjnych


• Ponad 80% studentów zdobyć międzynarodowe doświadczenie w drodze wymiany, pole-trip lub międzynarodowych ćwiczeń integracyjnych

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Studia Doktoranckie W Zakresie Zarządzania I Organizacji Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2017 Kanada Victoria

Doktoranckich w International Management & Organization ma na celu opracowanie indywidualnych kompetencji w zakresie badań, jak również w nauczaniu na przygotowanie kandydatów do produktywnych kariery akademickiej. Naszym celem jest rozwój kandydatów z wbudowanym ... [+]

Doktoranckich w International Management & Organization

 

Peter B. Gustavson Szkoła doktoranckich firm w Management International i organizacja oferuje studentom możliwość rozwijania umiejętności i zdolności, aby umożliwić im udział w nowatorskich zarządzania myśli. Trudne i stymulowanie, program ma na celu opracowanie indywidualnych kompetencji w zakresie badań, jak również w nauczaniu na przygotowanie kandydatów do produktywnych kariery akademickiej.

 

Nasz program dr in International Management i organizacji jest ściśle powiązany z przyjętą wizję i strategię Szkoły Gustavson of Business, która podkreśla, międzynarodowe, zintegrowane, innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie / zrównoważonego podejścia do edukacji. Absolwenci naszych studiów doktoranckich będą szkoleni w teorii zarządzania i metodologię tworzenia spostrzeżenia, które są do publikacji w czołowych czasopismach naukowych zarządzania. Doktoranci zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami w międzynarodowej teorii i praktyki poprzez kursy podstawowe i będzie również możliwość dostosowania edukacji poprzez electives. ... [-]


Filmy

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business

Kontakt

Peter B. Gustavson School of Business

Adres Victoria V8P 5C2, Canada
Strona internetowa http://www.uvic.ca/gustavson/about/about/contact/index.php
Telefon +1 250-472-4139