Mary Immaculate College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1898 roku, Maryja Niepokalana College (MIC) jest Catholic College Edukacji i sztuk wyzwolonych. Szkoła oferuje szeroką gamę programów w dziedzinie edukacji i sztuk wyzwolonych zarówno na studiach licencjackich i podyplomowych, a ponad 3000 studentów bierze udział w badaniach tutaj.

Podkłady Enduring Vision

Gdy kamień węgielny pod Mary Immaculate College został założony w 1899 roku, intencją było zapewnienie instytucji poświęcony na szkolenia zawodowe dla kobiet nauczycieli katolickiego systemu szkolnictwa narodowego. Dzisiaj, z ponad 3000 młodych mężczyzn i kobiet uczestniczących w Kolegium i udział w wielu programach akademickich MIC kontynuuje ogarnąć wizję założycielski Catherine McAuley, który siedzibę sióstr katolickich Miłosierdzia jako mistrzów dla najbardziej zmarginalizowane w społeczeństwie z przekonanie, że edukacja to niezbędne dla jakości życia, do którego wszystkie osoby powinny być uprawnione. Te wartości trwałe pozostają zapisane w sprawozdaniu College Mission, jak Maryja Niepokalana kieruje nowy kurs w XXI wieku.

Misja

Społeczność Kolegium sprzyja doskonałości nauczania, nauki i badań naukowych na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych. To ma na celu wspieranie intelektualnego, duchowego, osobistego i zawodowego rozwoju uczniów w środowisku wsparcia i wyzwań, które gwarantuje swobodę intelektualną pracowników i studentów.

W szczególności, Kolegium ma na celu wspieranie w swoich studentów w duchu sprawiedliwości i współczucia w służbie innym, wraz z otwarciem na tradycji religijnej i wartości każdego człowieka.

Kolegium promuje poczucie tożsamości wzbogacony o świadomości swojej katolickiej tradycji, kultur, języków i tradycji Irlandii, a jego szczególnym zaangażowaniem w języku irlandzkim.

Maryja Niepokalana College szanuje różnorodność kulturową. Dąży do promowania równości w społeczeństwie i zapewnić środowisko, w którym wszyscy mają swobodę i możliwość osiągnięcia swojego pełnego potencjału.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat Z Edukacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2016 IIrlandia Limerick

Structured programu PhD jest czteroletnie zorganizowany pro-gram, który obejmuje zajęć w zakresie metod badawczych, podstawowe i dodatkowe dyscypliny konkretnych ... [+]

New Structured PhD (Edukacja)

 

Structured programu PhD jest czteroletnie zorganizowany pro-gram, który obejmuje zajęć w zakresie metod badawczych, podstawowe i dodatkowe dyscypliny poszczególnych kursów i umiejętności ogólnych i szkoleń. Moduły dostarczane są w ciągu tygodnia iw weekendy. Studenci są przydzielane nadzoru i pracy z nadzoru panelu. Nie jest okresowa ocena i wytyczne, aby upewnić się ukończyć doktorat w ciągu czterech lat. Kierując fachową Planowania Rozwoju, można zorganizować zajęć i badaniami w trakcie studiów.

 

 

W jaki sposób mogę skorzystać z programu?

Czy dołączysz program zaprojektowany w zgodzie z najlepszymi internation-al praktyki w kształceniu doktorantów oraz badań i akcji zajęcia ze studentami z różnych środowisk związanych z kształcenia i interdyscyplinarnych dziedzinach, w tym socjologii, psychologii, historii i filozofii. Zespół uznanych naukowców wygłosi w-innowacyjnych kursów mistrzowskich i międzynarodowych szkół. Będziesz cieszyć doskonałe zaplecze i mają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnego nych systemów finansowania. Structured programu PhD z Mary Immaculate College ma współpracującego związek z uporządkowany programu studiów doktoranckich na Wydziale Edukacji i Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet w Limerick, który zapewni Ci możliwości w zakresie mobilności pomiędzy programy zarówno kampusu-ES. ... [-]


Filmy

Margaret Reagan - International Student

Kristy Butler - Postgraduate Arts

Miriam Hamilton - Postgraduate Education

Prof. Jim Deegan, Head of Graduate School

Kontakt

Mary Immaculate College

Adres South Circular Road
Limerick Ireland
Strona internetowa http://www.mic.ul.ie/intlexchange/Pages/MeetTheTeam.aspx
Telefon +353 61 204 300