Indian Institute of Management Bangalore

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

100-hektarowej oaza w południowej Bangalore, Indian Institute of Management Bangalore (IIMB), z kamienia architektury wszystkich, bujnych lasów i zieleni ogrodów stanowi idyllicznym otoczeniu do podjęcia studiów menedżerskich, pracowników naukowych i nauczania. IIMB jest światowej klasy infrastruktury, która ułatwia jakości nauczania, badań, konsultacji i innych zajęć zawodowych.

&nbsp

Znajduje się w stolicy Indii wysokiej technologii, IIMB jest w pobliżu niektórych z wiodących przedsiębiorstw w kraju, począwszy od technologii informatycznych do firm produktów konsumenckich, co daje dodatkową korzyść z integracji z zajęć z praktycznym doświadczeniem.

&nbsp

Założona w 1973 roku, od tego czasu Instytut zbudowany na jego podstawie o wysoce zrealizowanych wydziału infrastruktury światowej klasy i zmotywowanych organizacji studenckiej wypływać jako jednego z instytutów premier edukacji zarządzania i promowanie badań doskonałości zarządzania w kraju. IIMB dąży do osiągnięcia doskonałości poprzez partnerstwa z przemysłem oraz prowadzenie ośrodków akademickich, na całym świecie. misji IIMB jest "budować liderów poprzez edukację holistyczne, transformacji i innowacyjne. "

&nbsp

Długotrwałych studiów podyplomowych w Instytucie obejmują flagowy Post Graduate Program in Management (PGP), Post Graduate Programme w Enterprise Management (PGSEM); Post Graduate Programme polityki publicznej i Zarządzania (PGPPM), z jednej lata w pełnym wymiarze czasu Executive Post Graduate Program in Management (EPGP) oraz Fellow Program in Management (FPM), która jest doktoranckich. Jako taki, IIMB oferuje kursy istotne dla każdego z trzech segmentów kierowniczej hierarchii. Wszystkie te programy są bardzo wysoko oceniane i absolwentów IIMB zajmować kierowniczych i stanowisk akademickich na całym świecie.

&nbsp

Ponadto, program Executive Education (EEP) przeznaczony dla szerokiej gamy organizacji rządowych, sektora publicznego i prywatnego oraz organizacje pozarządowe, z otwartymi i niestandardowych programów od dwóch dni do jednego roku. International Masters Program w Praktyków Zarządzania (IMPM), międzynarodowych projektów wykonawczych program kształcenia oferowany wspólnie przez IIMB z INSEAD, McGill University, Lancaster University i konsorcjum japońskich uniwersytetów na całym świecie jest uznawany za jedną z najważniejszych innowacji w Executive Education. NS Raghavan Centrum nauczania przedsiębiorczości (NSRCEL) w IIMB oferuje także kursy dla przedsiębiorców i właścicieli firm rodzinnych.

&nbsp

IIMB zawsze był centrum działalności innowacyjnej i jest stale na poszukiwania możliwości współpracy z przemysłem, jak również inne instytucje naukowe na całym świecie. Innowacje i badania w Instytucie otrzymał bagatela z utworzeniem centrów doskonałości w różnych dziedzinach, począwszy od polityki publicznej i ładu korporacyjnego do ubezpieczenia na rynkach finansowych i zarządzania ryzykiem. N. S Raghavan Centrum nauczania przedsiębiorczości jest katalizatorem dla działalności gospodarczej i znanym ośrodkiem inkubacji uruchamiania przedsięwzięć.

&nbsp

Funkcja, która określa poza IIMB z innych B-szkoły jest starannie dobrany zestaw studentów z różnorodności jako określony cel, tak aby uczniowie mogą wykorzystać z doświadczeń innych, oprócz badania teoretyczne w klasie, tym samym tworząc naprawdę wzbogacającym doświadczeniem uczenia się. Instytut ma także największy program wymiany studentów spośród wszystkich B-szkoły w Indiach z kilkoma uczelniami partnerskimi w całej Ameryce Północnej, Europie i Australii.

&nbsp

Jako światowy scenariuszy biznesowych staje się coraz złożony i dynamiczny, IIMB przygotowuje studentów do zarządzania i ołowiu w tak dynamicznych sytuacjach biznesowych poprzez dostarczanie różnorodnych i trudnych warunków, w których mogą uczyć się i wzrastać i ostatecznie wyjść, gotowy, by prowadzić i inspirować ...

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Kolegów Programu W Zarządzaniu (FPM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2017 Indie Bangalore

Fellow Program in Management jest doktoranckie w IIMB i zobowiązuje się do jednostek szkoleniowych, którzy celują w dziedzinie badań naukowych poprzez pracę jakości publikacji o międzynarodowym standardzie. [+]

Fellow Program in Management (FPM) jest doktoranckie w Indian Institute of Management Bangalore (IIMB). FPM w IIMB jest uznawane na całym świecie jako premier źródłem rygorystyczne, badania interdyscyplinarne we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem i porządku publicznego, w tym strategii korporacyjnej i polityki, ekonomii i nauk społecznych, finansów i kontroli, zarządzania marketingiem, zachowania organizacji i ludzi środków zarządzania, produkcji i zarządzania operacjami, metody ilościowe i systemy informatyczne, systemy publicznego i porządku publicznego. Program dąży do jednostek szkoleniowych, którzy celują w dziedzinie badań naukowych poprzez pracę jakości publikacji o międzynarodowym standardzie. ... [-]