Alfred Nobel Open Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Nobel Otwarta Szkoła Biznesu

Alfred Nobel Otwarta Szkoła Biznesu Ltd. jest profesjonalnym parasol holding, który wykorzystuje swoje stosunki instytucjonalne w celu zapewnienia najwyższych standardów działalności akademickiej. Jesteśmy dumni, że outsourcing innych prestiżowych partnerów wyższych uczelni i ich renomowanych naukowców i programów nauczania przez dążenie do doskonałości naukowej z perspektywy bardziej pragmatyczne, związane z biznesem.

Ta spójna strategia pozwala nam odgrywać wiodącą rolę w świecie kształcenia na odległość na czterech kontynentach. W tym samym czasie, nie tylko korzystają z najwyższej tle technologicznego Hong Kongu, ale także z jego elastycznych edukacyjnych norm prawnych.

Spółka holdingowa zarejestrowana w Hongkongu Specjalnego Regionu Administracyjnego Chińskiej Republiki Ludowej (reg. Nie. 1709134) zyskał poparcie rządu akredytowanych ZSKF Zygmunta College (Budapeszt), jednego z najwybitniejszych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, jak również przez innych strategicznych partnerów uniwersyteckich w Azji i najbardziej rozwiniętych krajów Azji.

W oparciu o nasze silne partnerstwo z kilku europejskich i azjatyckich wyższych partnerów edukacyjnych, mamy coraz większą renomą na studiach podyplomowych internetowych. Mamy jednak również pozostać wiernym naszym dążeniu do doskonałości w nauczaniu i bliski kontakt między studentów i wykładowców. Oferuje świat możliwości, wszystkie tradycyjne otwarte MBA, programy przygotowawcze i doktoranckich szkolnych zostały szeroko umiędzynarodowione, aby dać studentom globalne kompetencje, których potrzebują, aby konkurować zarówno w krajach ich zamieszkania i za granicą.

"Wiedza to odradza." To jest nasze motto bardzo ważne w czasach kryzysów światowych, i stanowi, jak myślimy o możliwości i obowiązków. Dołączając do nas na Alfreda Nobla Otwórz Business School, można doświadczyć wielorakie możliwości w zgodzie z misją i ciągłego zaangażowania szkoły biznesu.

Z naszych nowych standardów w otwartej edukacji biznesowej, zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do życia świadomego świat i osiągnąć sukces niezbędne do udanego życia zawodowego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Dba W Zarządzaniu Międzynarodowym

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Hallandale Beach Hongkong Węgry Budapeszt Indie Delhi Kamerun Douala Gruzja Tbilisi Rosja Petersburg Kambodża Phnom Penh + 13 więcej

Nasz program DBA online oferuje alternatywę dla specjalistów do prowadzenia prestiżową kwalifikacje podyplomowe innego niż zdobywając doktorat. Ten doktorat nie jest tak rygorystyczne, jak i badaniom na bazie publikacji dr z tradycyjnego punktu widzenia Academia; zamiast tego został zaprojektowany specjalnie dla starszych, doświadczonych specjalistów i jest bardzo zastosowanie w konkretnej branży i kariery. [+]

Mając na uwadze wysokie wymagania, które dyktuje rynek pracy, przyspieszenie naszego zmodernizowanego świata, i inne czynniki ekonomiczne, ANOBS stara się pomóc zarobić stopień doktora w krótkim przedziale czasu w sposób rozsądny, co, oczywiście, nie wyklucza stres czynniki, które nieuchronnie pociąga za sobą wyższe wykształcenie. Nasz Program dBA oferuje alternatywę dla specjalistów do prowadzenia prestiżową kwalifikacje podyplomowe innego niż zdobywając doktorat. Ten doktorat nie jest tak rygorystyczne, jak i badaniom na bazie publikacji dr z tradycyjnego punktu widzenia Academia; zamiast tego został zaprojektowany specjalnie dla starszych, doświadczonych specjalistów i jest bardzo zastosowanie w konkretnej branży i kariery. Program - w zgodzie z "otwartością", że nazwa ANOBS Bears - jest całkowicie on-line: nie jest wymagana obecność w klasie i jest mocno koncentruje się na produkt końcowy, który jest w pracy doktorskiej, pod nadzorem wyznaczonego profesora międzynarodowej. DBA kandydatów na ANOBS musi elektronicznie złożyć swoje prace doktorskie. Aby wypełnić elektroniczny proces składania, doktorantów musi obronił pracy magisterskiej i gdyby zatwierdzone przez Komitet Spraw doktoranckich. Czas trwania programu: 3-12 miesięcy (zdecydowaliśmy się na podstawie indywidualnych przypadków) Wymagania kwalifikacyjne: Mistrz (e) stopień z uznanych instytucji; Odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu na wyższym poziomie z praktycznej wiedzy o biznesie lub organizacji publicznych; Znajomość języka angielskiego dotyczące programu akademickiego, nie są wymagane żadne IELTS / TOEFL wyniki. Okres stosowania: przez cały rok. Czesne, stypendia: Opłata DBA czesne waha się od 6900 USD do 20000 USD, w zależności od kraju pochodzenia wnioskodawcy, kwalifikacji, historii pracy, jak i pochodzenia społecznego i finansowego. ANOBS stale oferując częściowe stypendia dla społecznie, finansowo, a kandydaci medycznie w niekorzystnej sytuacji. Kandydaci z krajów najsłabiej rozwiniętych może ubiegać się o częściowe zwolnienie z czesnego. Inne rodzaje stypendiów są dostępne na życzenie. [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
ANOBS
Unit 706, 7/F, South Seas Centre, Tower 2, 75 Mody Road, Tsimshatsui, Kowloon

Hong Kong, HK
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o King Sigismund College
Kelta u. 2.

Budapest, 1039 HU
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Orbit-Carona
108, (G.F.) World Trade Centre
Connaught Place

New Delhi, NCR-Delhi, 110001 IN
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Dr. Guy Parfait Songue
BP

Douala, 7260 CM
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o International Community College (ICC)
Ksani St N35

Tbilisi, 0142 GE
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o IUFS
P O Box 59
Pushkinskaya Ul. , House 19, Litr A, Office7-H

St. Petersburg, 191040 RU
Adres lokalizacji
ANOBS
#306A, Street 271, (Top Floor of Twin Spa Building)
Sangkat Tumnop Teouk, Khan Chamcarmon

Phnom Penh, KH
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Ulpia Inc.
29 S.E. 1 Ave, Suite B

Hallandale Beach, Florida, FL, 33009 US