EU Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UE Business School

Grupa UE (UE) jest siecią profesjonalnie akredytowanych, wielokulturowej, wysokiej rangi szkół biznesu powstała w 1973 roku. Mamy kampusy w Barcelona, ​​Geneva, Montreux, Monachium i online. Oprócz małych, dynamicznych zajęciach oferowanych w języku angielskim, studenci UE korzystają również globalnym środowisku, podczas gdy coraz najlepsze z obu północnoamerykańskim i europejskim programów nauczania akademickiego.

1

UE oferuje różne programy na fundamencie, licencjata (BBA / BA / BSc), magistra (MSc / MBA) i doktoranckie (DBA) w surowicy, zarówno na miejscu jak i online. Nasze główne firmy to Business Administration; Komunikacja i Public Relations; Leisure & Tourism Management; Biznes Finanse; Sports Management; Stosunki międzynarodowe; przedsiębiorczość; i E-Business między innymi.

Grupa programy UE są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP) oraz Międzynarodowego Zgromadzenia dla Collegiate Biznesu Edukacji (IACBE), uznanej przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea). Posiadamy również Międzynarodową akredytację jakości (IQA) przyznany przez Stowarzyszenie Rozwoju Europy Środkowej i Wschodniej Management (CEEMAN). Ponadto, Grupa UE jest uznawany przez EduQua, pierwszej jakości szwajcarskiej wytwórni nastawiona dorosłych dalszej edukacji. Oficjalne kwalifikacje są oferowane na poziomie mistrza, licencjata z naszymi partnerami w Wielkiej Brytanii, na uniwersytetach publicznych uznanych przez NARIC i skontrolowanych przez QAA.

1

UE posiada globalną sieć kampusach i zachęcamy uczniów do udziału w możliwości wymiany w ramach UE oraz z instytucjami partnerskimi w Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Malezji, Tajwanu, Meksyku, Brazylii, Kazachstanu, Kanady i Rosja między innymi.

Nasz 100+ średnio narodowość daje studentom prawdziwie wielokulturowe środowisko uczenia się oraz doskonałe możliwości współpracy.

1

Wszystkie kursy są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z bogatym doświadczeniem praktycznym w swoich dziedzinach. UE wydziału wysokiego kalibru składa się z naukowców pełnym wymiarze godzin ze stopni doktorskich, a także instruktorów w niepełnym wymiarze godzin, którzy są również obecne członkami międzynarodowej społeczności zawodowej. Posiadają doświadczenie jako przedsiębiorców, doradców i liderów biznesu. Ta kombinacja akademickich i biznesowych światów obsługuje unikalną i wyjątkową jakość kształcenia. Wydział UE współpracuje z uczniów indywidualnie do tworzenia spółdzielni i opiekuńcze środowisko uczenia się, w którym wartości ludzkie rozwijać. Zapewniamy, elastyczne i osobiste programy kształcenia studentów zorientowanych dla wszystkich studentów.

Nasz pragmatyczne podejście do empirycznego edukacji biznesowej, z naciskiem na metody case-study, jeżeli zostanie udowodnione, skuteczne przygotowanie uczniów do stanowisk kierowniczych we współczesnym świecie biznesu.

1
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doktorat Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Hiszpania Barcelona Szwajcaria Genewa Montreux + 2 więcej

UE Doktorat w biznesie Program Administracji jest zbudowany na skutecznej kombinacji kursów, seminariów, profesjonalnych rezydencji, prac naukowych i ostatecznej rozprawy. [+]

Doktorat z administracji biznesu

 

UE Doktorat w biznesie Program Administracji jest zbudowany na skutecznej kombinacji kursów, seminariów, profesjonalnych rezydencji, prac naukowych i ostatecznej rozprawy. Praca z członków wydziału, którzy mają duże doświadczenie akademickie i praktyczne, studenci zdobywają wszechstronną wiedzę krytycznych teorii fundamentowych i możliwość natychmiastowego zastosowania kreatywnych rozwiązań istniejących problemów.

Jest to idealny program dla absolwentów MBA z doświadczeniem zawodowym lub kadry kierowniczej, którzy chcą dotrzeć do szczytu kariery naukowej, że doktorat reprezentuje.

Program opiera się na skutecznej kombinacji kursów, seminariów, profesjonalnych rezydencji, prac naukowych i ostatecznej rozprawy. Praca z członków wydziału, którzy mają duże doświadczenie akademickie i praktyczne, studenci zdobywają wszechstronną wiedzę krytycznych teorii fundamentowych i możliwość natychmiastowego zastosowania kreatywnych rozwiązań istniejących problemów.... [-]


Filmy

Discover EU Business School – EU International Schools in Barcelona, Munich, Geneva and Montreux

EU Orientation Week

Kontakt

EU Business School

Adres Carrer Ganduxer 70
Barcelona 8021, ES
Strona internetowa http://barcelona.euruni.edu/
Telefon +34 932 01 81 71

EU Business School

Adres Quai du Seujet 18
Geneva 1201, CH
Strona internetowa http://geneva.euruni.edu/
Telefon +41 22 779 26 71

EU Business School

Adres Grand Rue 3
Montreux 1820, CH
Strona internetowa http://switzerland.euruni.edu/
Telefon +41 21 964 84 64

EU Business School

Adres Theresienhöhe 28
Munich 80339, DE
Strona internetowa http://munich.euruni.edu/
Telefon +49 89 55029595

Adres
Telefon undefined