Campus Universitario Europeo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

European University Campus

Wiadomo, że ciągłe szkolenie jest wartość strategicznym priorytetem w procesach zmian technologicznych, ekonomicznych i społecznych, aby być kluczowym elementem stabilności pracy, sprawiedliwości i spójności społecznej.

Campus European University, specjalizujący się w ciągłym treningu, to organizacja, która działa w celu osiągnięcia wysokiej jakości szkoleń, ma z pewnością przyniesie dostępne i niedrogie szkolenia dla wszystkich zainteresowanych tworząc elitę Campus, jeden z najbardziej prestiżowych Europy.

Z różnych specjalności obejmujących różne obszary edukacji, nasze prywatne szkoły wyższe oferują konkretne stopnie European University Campus, ale z dala od tematu, prywatnie z wygórowane Campus cenach.

Osiągnięcia rozwoju naukowego, kulturalnego, społecznego i gospodarczego; oraz badania i szkolenia zawodowego oraz zgodnie z przepisami w sprawie kształcenia ustawicznego jest zaniepokojony.

W ramach naszej strony, Campus ma być narzędziem człowieka i edukacji, i jako takie, jakie stają się dostępne dla każdego ucznia i ludności zawodowej.

Studenci z całego świata obecnego z nami o wysokim stopniu zadowolenia, osiągnęliśmy jednocząc wysoką jakość, która charakteryzuje nas, dostępności, cen, w pobliżu humanitarnego traktowania, wszystko w jednym celu: aby Europejski Campus wyznacznikiem osiągnięcia profesjonalistów wysoko wykwalifikowanych z Europy do dowolnego miejsca na świecie

Widzieć DBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Filozofii Zasobami Ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2017 Hiszpania Málaga + 1 więcej

Doctor of Philosophy programie Doskonały zasobu ludzkiego (doktoranckie) ma na celu kształcenie studentów w dziedzinie Human Resources z dodatkowo pełne, zasobów ludzkich w przedsiębiorstwach. [+]

Doktor filozofii zasobami ludzkimi Doctor of Philosophy programie Doskonały zasobu ludzkiego (PhD) ma na celu kształcenie studentów w dziedzinie Human Resources z pełną dobrze, zasobów ludzkich w przedsiębiorstwach. Program przygotowuje absolwentów do uzyskania szerokiej wiedzy w obszarach Wspólnoty Biznes CJA i zespołów zarządzających i rozszerzoną wiedzę w Inteligencji Emocjonalne. Doctor of Philosophy programie Doskonały Zasobu Ludzki (PhD), oparta jest na learn- odległość zaje European University Campus, CUE.

 

Kto to jest?

Absolwenci ekonomii, inżynierii, socjologia, psychologia, Pedagogika, Politologia i komunikacja, Dyplom w społecznej i Stosunki pracy ... którzy chcą rozwijać swoją karierę w obszarze Zasoby ludzkie i stosunki pracy w Spółce lub w zakresie doradztwa i Project Management. ... [-]


DBA

Doctor In Business Administration

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2017 Hiszpania Málaga + 1 więcej

Execellent Program DBA jest trzeci cykl studiów na kampusie uniwersyteckim szkolenia zawodowego Europejskiej, prowadzącego do zdobycia kompetencji i umiejętności związanych [+]

Doctor in Business Administration Execellent Program DBA jest trzeci cykl studiów w Europejskim Kampusu UJ szkolenie zatrudnienia prowadzące do nabycia kompetencji i umiejętności związane pływać z wysokiej jakości badań naukowych. Opiera się ona na przygotowaniu i prezentacji Teza DBA, zawierające oryginalne wyniki badań. Można również włączyć kursy, seminaria i inne działania mające na celu kształcenie naukowców. Gdy DBA jest przypisany przełożonego, który jest ostatecznie odpowiedzialny za zachowanie z- zestaw zadań badawczych CUE programu doskonałe i opiekuna odpowiedzialnego za Ade- dopuszczalność szkolenia i badawczych na początku programu.

 ... [-]