Grenoble Ecole de Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Grenoble High School of Business

&nbsp

Grenoble, Grenoble School of Management przez Stowarzyszenie Biznesu powstała w 1984 roku, jest aspekty zarządzania przedsiębiorstwem instytucji szkolnictwa wyższego. College objęcie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie edukacji w ponad 20 francuskich i międzynarodowych programów studiów.

Lenore przez tog Boolean miasta jako centrum miasta i regionu Alp Francji Centrum Innowacji korzystnych warunków, Grenoble Szkoła Zarządzania została założona, aby rozwinąć niepowtarzalny styl technicznych i wzajemnej zarządzania kulturą Management. College jest zobowiązana do zarządzania oświatą, innowacyjnych metod nauczania i światowej klasy usług biznesowych w Europejskiej Szkole Zarządzania.

&nbsp

&nbsp

International Certification

Grenoble High School of Business przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Business School Advancement (AACSB, Stowarzyszenie Advance Collegiate School of Business), znany również jako AACSB International), International Association of MBA (AMBA, Stowarzyszenie MBA), Quality Improvement System Europejskiej (EQUIS, T on European Quality Improvement System) triple certyfikacji, jest światowym poświadczone przez organ tych trzech bardzo niewielu z najlepszych szkół biznesu.

&nbsp

jpg "border =" 0 "alt =" "/>

&nbsp

&nbsp

Chińskich partnerów

&nbsp

Grenoble High School of Business jest pierwszym do wejścia jednej ze szkół chińskiego biznesu w Europie. Od 1998 r. z uczelni najlepiej Chin do ustanowienia partnerstwa, Business School w Grenoble, koncentrując się na wysokiej technologii zarządzania innowacjami, silną nauczania i sojusze badań.

&nbsp

Grenoble High School of Business i partnerstwa w celu osiągnięcia ucznia Chińskiego Uniwersytetu Kultury, w tym:

  • Fudan University
  • Beijing University
  • Shanghai Jiao Tong University
  • Pekińskiego Uniwersytetu Aeronautyki i Astronautyki
  • Tongji University

&nbsp

Globalnie zorientowanych starszych programów szkoleń w zakresie zarządzania

&nbsp

Grenoble School of Management zapewnia bardzo elastyczne w zależności od popytu specjalny zestaw zaawansowanych szkoleń z zarządzania. Bez względu na rodzaj kryteriów, zgodnie z naszymi starszych programów szkoleń w zakresie zarządzania są w stanie w pełni odzwierciedlać jego cross-kulturowych, Internacjonalizacja, elastyczne i praktyczne, dotyczące obecnej i przyszłej kadry kierowniczej mogą stawić czoła rzeczywistości z wielu funkcji.

&nbsp

Po 20 latach praktyki, nasze wieloletnie nacisk na innowacje i zarządzanie technologią, nasz przyszłości oryginalne nauczanie.

&nbsp

&nbsp

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2016 Francja Grenoble

Programu studiów doktoranckich w Grenoble Ecole de Management ma na celu wychowywanie uczonych, którzy staną się członkami wydziału w czołowych międzynarodowych szkół biznesu i uczelni. Jest to 4-letni pełnym wymiarze czasu program, mający na celu zapewnienie, że uczniowie są zaangażowani na bardzo wczesnym etapie badań i rozwoju solidnych wyników publikacji w trakcie studiów doktoranckich. [+]

Dr in Business Administration Grenoble Ecole de Management Cele: Programu studiów doktoranckich w Grenoble Ecole de Management ma na celu wychowywanie uczonych, którzy staną się członkami wydziału w czołowych międzynarodowych szkół biznesu i uczelni. Jest to 4-letni pełnym wymiarze czasu program, mający na celu zapewnienie, że uczniowie są zaangażowani na bardzo wczesnym etapie badań i rozwoju solidnych wyników publikacji w trakcie studiów doktoranckich. Opis programu: Etap 1: Etap ten trwa przez dwa lata. 1 & 2 lata poświęcone są kursy, seminaria i wspólnych projektów badawczych z członków wydziału. W fazie 1, studenci otrzymują gruntowną i wyrafinowany szkolenia w zakresie najnowszych metod śledczych i state-of-the-art wiedzy. Faza 2: Faza ta trwa od dwóch do trzech lat i jest dedykowany do pracy doktorskiej pracy. Pomyślne zakończenie fazy 1 jest obowiązkowe w celu przejścia do fazy 2. oferty pracy: Koprodukcja badań rygorystyczne, odpornego na uderzenia sprawia, absolwenci tego programu jest bardzo atrakcyjna na akademickim rynku pracy. Wstęp: Zgłoszenia do programu musi spełniać następujące minimalne kwalifikacje: - wymagany jest dyplom licencjata. - Tytuł magistra jest plus. Wnioskodawcy muszą również wysłać pakiet aplikacji, które obejmuje: - GMAT, GRE lub TAGE MAGE wyniki - dla non-native speakerów języka angielskiego: wyniki testu angielskiego (TOEFL i TOEIC) w czasie krótszym niż 5 lat temu - zalecenia jednostce - inne czynniki, takie jak: pracy i doświadczenie badawcze odgrywają rolę w decyzji o akceptacji. Przed zajęć z zarządzania nie jest obowiązkowe dla tego programu. Kursy w dyscyplinach pokrewnych, takich jak ekonomia, matematyka, inżynieria, statystyk czy psychologii zapewnić studentowi tle niezbędnych do integracji i zrozumienia pojęć nauczanych w programie studiów doktoranckich. Czesne: Opłaty uchylony dla studentów przyjętych na danym programie powiększonej o stypendium na pokrycie kosztów utrzymania [-]

DBA

Doktorat Z Administracji Biznesu (dba)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat November 2016 Francja Grenoble

Doktorat z administracji biznesu (DBA) oferowanej przez Grenoble Ecole de Management jest stopień oparte na badaniach, które jest najwyższym poziomem kwalifikacji biznesowych osiągalne. [+]

Cele:

Doktorat z administracji biznesu (DBA) oferowanej przez Grenoble Ecole de Management jest stopień oparte na badaniach, które jest najwyższym poziomem kwalifikacji biznesowych osiągalne.

Jest to unikalne, oparte na badaniach, wydanie napędzane kwalifikacje, które kończy się uzyskaniem stopnia doktora (Doctor of Business Administration).

Koncentruje się na szerokim obszarze zarządzania technologicznego, zmian organizacyjnych i innowacji. Może także obejmować bardziej tradycyjnych tematów badawczych w dziedzinie zarządzania, finansów, marketingu i zachowań organizacyjnych.

 

Opis programu:

Program składa się z kombinacji warsztaty i prezentacje przeplatane okresami poszczególnych badań i nadzoru.... [-]


Grenoble Doktorat Z Zarządzania W Języku Angielskim Z Możliwością Pracy Magisterskiej W Języku Francuskim (dba)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat February 2017 Francja Grenoble

Ten program kształci studentów, którzy mają znaczne doświadczenie w zarządzaniu (minimum 5 lat), którzy chcą podjąć pracę badawczą w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Ta promocja DBA Grenoble jest dla studentów z doskonałą znajomość języka francuskiego, ale może również brać udział w kursach w języku angielskim. [+]

CELE Ten program kształci studentów, którzy mają znaczne doświadczenie w zarządzaniu (minimum 5 lat), którzy chcą podjąć pracę badawczą w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Studenci mogą mieć różne profile, pochodzących z różnych sektorów, ale wszystkie muszą mieć solidne doświadczenie zawodowe oraz posiadać tytuł magistra w jednej z dyscyplin nauk o zarządzaniu. Po DBA, absolwent nabędzie wiedzę metodologiczną badań w naukach o zarządzaniu, wysokie zdolności analizy danych ilościowych i jakościowych, oraz akademickiej kultury wysokiej. Ta promocja DBA Grenoble jest dla studentów z doskonałą znajomość języka francuskiego, ale może również brać udział w kursach w języku angielskim. Opis programu: Każdy uczeń DBA jest nadzorowana przez nauczyciela lub stałego wydziału partnerskiego Grenoble Ecole de Management. To opiekun dr DBA lub doktora, pomoc studentów w formułowaniu i poparcie swojego projektu badawczego na jego nauki. Podczas pierwszej części DBA (lata 1 i 2), studenci będą uczestniczyć w czterech tygodniach treningu w metodologii badań. Seminaria te są obowiązkowe i odbywają się w Grenoble. Pierwsza część DBA musi zostać zatwierdzone przed drugą część pasażu (lat 3 i 4), w którym student będzie napisać projekt badawczy. Praca: Posiadacze DBA Grenoble Ecole de Management mogą ubiegać się o stanowiska akademickie w większości międzynarodowych uniwersytetów i szkół wyższych, a także kariery Management and Consulting na wysokim poziomie. Wielu absolwentów naszych studiów doktoranckich są obecnie stałymi Prowadzący-naukowcy w szkołach akredytowanych uczelni biznesowych lub międzynarodowym. Dla starszych nauczycieli, DBA Grenoble Ecole de Management otwiera drzwi do kariery naukowej w dziedzinie badań i ułatwia dostęp do stanowisk kierowniczych programu. aplikacja: Wnioskodawcy muszą wykazać, że: MBA lub Master / równoważne mgr 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym Wnioskodawcy muszą złożyć wniosek, który zawiera: Formularz wniosku uwierzytelnionych kopii transkryptów i dyplomów ostatnich Formy referencyjne List motywacyjny Wstępna propozycja badań wskazujące ukierunkowanych dziedzinach badań i planów badawczych CV [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Grenoble Ecole de Management / Grenoble Graduate School of Business
12, rue Pierre Sémard
BP 127

Grenoble, 38003 FR