Beijing University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Beijing University of Technology (dawniej znany jako Pekin Politechniki) została założona w 1960 roku. Jest to kluczowy uniwersytet pod administracją rządu miejskiego Pekinu, który ustanowił interdyscyplinarne akademicką strukturę. Struktura oferuje różne programy, a także wiąże się w zróżnicowanym badań naukowych w dziedzinie nauki, inżynierii, ekonomii, zarządzania, sztuk wyzwolonych i prawa. Jest klasyfikowana jako jeden ze 100 uczelni kluczowych dla 21 wieku. Jego misją jest "opierając się na Pekinie, wtapiając się w Pekinie, Chiny inspirującym i orientowania się w świecie". Wypełniając tę ​​misję, uniwersytet stał się bazą dla kultywowania wykwalifikowanych pracowników wysokiego szczebla, w zakresie innowacji naukowych i technologicznych oraz badań naukowych i rozwój.

Obecnie uczelnia ma 1,486 pełnoetatowych pracowników dydaktycznych, w tym 296 profesorów, (wśród których 197 są organy nadzoru dla doktorantów), 770 Associate profesora lub starszych inżynierów, 8 akademików, 3'Chang Jiang Programu Dokształcania To akademickich, 5 Wybitny Narodowego Specjaliści składkowe, 36 specjalistów korzystających rządu specjalny dodatek, a około 21 międzynarodowych teachers.Currently istnieje 12,435 studentów studiów i 4,352 studenci studiów podyplomowych. Kampus uczelni zajmuje powierzchnię ponad 80 hektarów i wybudowanej części podłogi w sumie około 700.000 metrów kwadratowych.Centrowanie wokół takich dziedzin jak informacji elektronicznej, bioinżynierii i medycyny nowym, optyczno-mechaniczno-elektronicznej integracji, nowe materiały, ochrony środowiska i zasobów, budownictwo miejskie i administracji, a także wymóg gałęziach przemysłu, uczelni znacznie się dostosować i zoptymalizować swoją akademicką strukturę i ustanowił 16 szkoły wyższe. Polu powyżej są wymienione jako filaru przemysłu charakteryzujących się zaawansowaną i nowych technologii w Pekinie, stąd ogromne wsparcie ze strony samorządu terytorialnego. Uczelnia oferuje 43 licencjackich programów studiów, 81 magisterskie, 17 Engineering magisterskie programów studiów, 45 Doktora programów studiów, 13 doktora habilitowanego programów badawczych.Posiada 3 państwa kluczowych dyscyplinach - optyka, inżynierii i nauki o materiałach odpowiednio, 14 Pekin kluczowych dyscyplinach, 18 dyscyplin otrzymujące wsparcie z gminy uprzywilejowaną pekińskiej, 2 główne laboratoria Ministra Edukacji-Key Laboratorium Nowych Materiałów Funkcjonalnych i Key laboratorium rozszerzonego ciepła Transfer i Poszanowania Energii odpowiednio 3 Prowincja-MOST (Ministerstwo Nauki i Technologii) Współpraca Kluczowe Labs, 13 głównych laboratoriów lub zasady badawcze gminy Pekinie. Ponadto uniwersytet jest domem dla Narodowego Centrum Badań precyzji i inżynierii procesowej Supprecision, Narodowe Centrum Laserowej przetwarzania, chińsko-Niemieckie Centrum Techniki Laserowej, Inżynieria Research Center Digital Wspólnoty, Centrum Inżynierii Zaawansowanych Technologii wytwarzania na podzespoły samochodowe, Ministerstwo Edukacji.

Przed nami przyszłość rozgrywa się żmudne zadanie. Tak więc, będziemy barki ogromną odpowiedzialność w nadchodzących latach.Pod kierownictwem w Pekinie Miejskiego Rządu wszyscy członkowie wykładowców i studentów będzie wykorzystać strategiczne możliwości świadczonych przez 11 5-letniej planu, kluczowy wzorzec okresowych dla rozwoju kraju i możliwość cennego mieszkań badminton stadion i rytmiczny stadion gimnastyka do Igrzysk Olimpijskich 2008 w kampusie. Będziemy spełniać naukowej koncepcji rozwoju we wszystkich granicach reformy uczelni i ekspansja w nauczaniu, badaniach naukowych, administracji, obsługi i studiów i tak dalej. Nie będziemy szczędzić wysiłków w poprawę edukacji, które zapewniamy i toczenia Beijing University of Technology w uczelni na najwyższym poziomie.

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Optical Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2016 Chiny Pekin

Optical Engineering jest technologia laserowa i technologia produkcji, technologia informacyjna, biomedycyny, Inżynierii Materiałowej, automatyczna technologia kontroli i innych cross-dyscyplina. Punkt dyscypliny jest moja szkoła "211 projektów" kluczowych dyscyplinach budowlanych, powołując się na krajowego centrum badawczego Laser Technology, chińsko-Niemieckie Centrum Techniki Laserowej i Pekinie .... [+]

Optical Engineering jest technologia laserowa i technologia produkcji, technologia informacyjna, biomedycyny, Inżynierii Materiałowej, automatyczna technologia kontroli i innych cross-dyscyplina. Punkt dyscypliny jest moja szkoła "211 projektów" kluczowych dyscyplinach budowlane, powołując się na krajowego centrum badawczego Laser Technology, chińsko-Niemieckie Centrum Techniki Laserowej i Pekinie Techniki Laserowej laboratorium, wyposażone w sprzęt krajowy jak również Azji Wschodniej najbardziej zaawansowane przetwarzanie laser i testowanie . Charakterystyka dyscypliny: Połączenie i współpracy międzynarodowej.

 

Punkt dyscyplina jest PekinKluczowych dyscyplinach, z przyznaniem doktoratu w dyscypliny. ... [-]