United International Business Schools

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy United International szkół biznesu organizacja!

Jesteśmy z siedzibą globalna organizacja patronacka dla szkół, uczelni i uniwersytetów oferujących licencjackich, magisterskich, podyplomowych, szkoleń korporacyjnych i programów kształcenia wykonawczych w dziedzinie biznesu i zarządzania.

Koordynowanie kilka naszych własnych kampusach, dążymy do międzykulturowej edukacji międzynarodowej z perspektywy globalnej. Programy studiów i kursów są regularnie przeglądane i zmodernizowany we współpracy z naszej rady naukowej, Rady Edukacji Globalnej Zarządu.

Usługi są oferowane akademickich partnerów i członków, którzy mają wspólne interesy i którzy podzielają te same podstawowe wartości i zasady w edukacji biznesowej. Partnerstwo z innych szkół i uczelni są tworzone i utrzymywane przez Międzynarodową Inicjatywę Student Mobility.

Zobowiązujemy się do zapewnienia i promowanie jakości edukacji biznesowej na całym świecie, staramy się stale ulepszać nasze programy akademickie i normy zgodnie z wymaganiami rynku globalnym, jak również z wytycznymi otrzymanymi od renomowanych amerykańskich, europejskich i międzynarodowych organizacji edukacyjnych.

Nasze elastyczne programy studiów są oparte na modelu amerykańskiego szkolnictwa wyższego, umożliwiając studentom wybrać swoje kursy w oparciu o wymagania oczywiście, wcześniejszych badań, obecnych i przyszłych interesów ambicji. Modułowa konstrukcja kursu i struktura programu studenci mogli wybierać pomiędzy wieloma terminach począwszy, a także pozwala im przenosić między kampusami w ujęciu kwartalnym, bez przedłużenia lub przerwania studiów. Nasza prawdziwie globalna społeczność składa się z ponad 85 różnych narodowości z całego świata z uczniów wykazujących wielkie uznanie dla różnorodności kulturowej i inicjatywy przedsiębiorczości. Naukowo wykwalifikowani i doświadczeni profesorowie odwołuje profesjonalnie teorii i praktyki, wnosząc współczesne studia przypadków biznesowych w klasie poprzez interaktywne metody nauczania.

"inspirujący excellence prywatnego uniwersytetu, stymulujące zaletą środowiska na małą skalę"

Amsterdam | Antwerpia | Barcelona | Bruksela | Lausanne | Madryt | Tokio | Zurich

This school offers programs in:
  • English

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Edba - Wykonawczy Lekarz Administracji Biznesu

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2016 Belgia Antwerpia Bruksela Hiszpania Barcelona Szwajcaria Zurych + 5 więcej

Program Executive DBA zaawansowane program akademicki dla absolwentów wyższych uczelni i profesjonalistów pracujących, którzy chcą kontynuować karierę progresywnego w dziedzinie biznesu i zarządzania. [+]

Program Executive DBA zaawansowane program akademicki dla absolwentów wyższych uczelni i profesjonalistów pracujących, którzy chcą kontynuować karierę progresywnego w dziedzinie biznesu i zarządzania. Międzynarodowa makijaż szkoły zapewnia szerokie możliwości dla studentów do prowadzenia tematy naukowe zainteresowania i dogłębnych badań, z naciskiem na globalizacji i międzynarodowego biznesu.

 

Studia doktoranckie składa się z 60 europejskich kredytów i wziąć dwa lata akademickie 9 miesięcy do ukończenia studiów (do 6/4). Liczba godzin zajęć wynosi 320. Kursy i seminaria są zaplanowane w intensywnym formacie seminarium na bi-kwartalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 najwcześniej i godzina dwudziesta pierwsza najpóźniej.... [-]


Filmy

UIBS Faculty Interviews - Professor Michels

UIBS Student Interviews - Nicolas, Germany

UIBS Student Interviews - Sophie, Belgium

Kontakt
Adres korespondencyjny
UIBS Main Campus Antwerp
Antwerp, 2000 BE
Adres lokalizacji
Meirbrug 1
Antwerp, 2000 BE
Adres korespondencyjny
UIBS Main Campus Barcelona
Barcelona, 08007 ES
Adres lokalizacji
Rambla de Catalunya 2-4
Barcelona, 08007 ES
Adres korespondencyjny
UIBS Main Campus Brussels
Brussels, 1210 BE
Adres lokalizacji
Rue Guimard 7
Brussels, 1040 BE
Adres korespondencyjny
UIBS Satellite Campus Madrid
Madrid, 28014 ES
Adres lokalizacji
Regus Business Center, Carrera de San Jerónimo 15
Madrid, 28014 ES
Adres korespondencyjny
UIBS Satellite Campus Tokyo
Tokyo, 163-1030 JP
Adres lokalizacji
Regus Business Center, Park Tower 3-7-1 Nishi-Shinjuku
Tokyo, 163-1030 JP
Adres korespondencyjny
UIBS Main Campus Zurich
Zurich, 8002 CH
Adres lokalizacji
Brandschenkestrasse 38
Zurich, 8002 CH
Adres korespondencyjny
UIBS Satellite Campus Lausanne
Lausanne, 1003 CH
Adres lokalizacji
Regus Business Center, Voie du Chariot 3
Lausanne, 1003 CH
Adres korespondencyjny
UIBS Satellite Campus Amsterdam
Amsterdam, 1016 BX NL
Adres lokalizacji
Regus Business Center, Herengracht 282
Amsterdam, 1016 BX NL
Adres korespondencyjny
UIBS Satellite Campus Milan
Milan, 20123 IT
Adres lokalizacji
Regus Business Center
Via Santa Maria Valle 3

Milan, 20123 IT