University of Southern Queensland (USQ)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Southern Queensland (USQ) posiada unikalną kulturę, która skupia się na pomocy, elastyczności i jakości kształcenia. Kiedy rozpocząć studia z USQ dołączysz żywe, wielokulturowy i niezwykle wspólnotę uczniów zaangażowanych w tworzenie jasnych futures.

O NAS

W mniej niż pięćdziesiąt lat staliśmy się znanym multi-campus nauczania i badań instytucji edukacyjnej na całym świecie. Ponad 27 000 studentów z około 116 krajów, skorzystaj z naszych elastycznych opcji uczenia się przez badanie:

 • Na terenie kampusu w jednym z naszych trzech australijskich uczelniach
 • Poprzez edukację online i na odległość
 • Za pośrednictwem jednego z naszych USQ Edukacji partnerów na całym świecie

UZNANIE

USQ otrzymał wyróżnienia dla silnego zaangażowania i wsparcia, jakie oferujemy naszym studentom:

  2013 -
 • Pierwszy w Australii dla "Uczenie Ogólnie"
 • Pierwszy w Australii "Arrival Ogólnie"
 • Pierwszy w Australii "Wsparcie Ogólnie"
 • Po drugie w Australii dla "Living Ogólnie" *
 • * i-International Student Barometer Graduate Survey (ISB)

Gdzie się znajduje?

Ma trzy kampusy USQ obrębie regionu Southern Queensland w Australii; USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich. Każdy kampus znajduje się w odległości 2 godzin jazdy od Brisbane, stolicy stanu Queensland. Każdy kampus oferuje unikalne i zróżnicowaną kulturę studencką, Małe klasy, łatwy dostęp do wsparcia i bezpieczna i przyjazna atmosfera doświadczyć niefrasobliwe australijskiego stylu życia.

wsparcie

USQ wspiera jego uczeń jest każdy krok-of-the-sposób w całej ich drodze uczenia się. Każdy student jest przypisany swój własny Student związku Officer (SRO) od pierwszego dnia, aby pomóc zwiększyć ich indywidualne doświadczenie uniwersyteckie i dać im najlepsze możliwości, aby odnieść sukces w szkolnictwie badania, niezależnie od tego, w jaki sposób wybrać, aby studiować.

Nasz profesjonalnie akredytowane pracownicy również usługi wsparcia dla na terenie kampusu i internetowych studentów od spotkania na lotnisku aż do pomocy online.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować na terenie kampusu z USQ istnieje wiele możliwości zakwaterowania dostępnych na każdą kieszeń, wszystkie w bezpośrednim sąsiedztwie każdego z naszych uczelniach.

Będziesz miał możliwość na terenie kampusu, poza kampusem i kwaterach prywatnych, a nasz przyjazny zespół chętnie pomoże w znalezieniu odpowiedniej opcji dla Ciebie.

Co studiować?

Programy USQ są zaprojektowane z myślą o przygotowywaniu gotowych, przemysł międzynarodowo wykwalifikowanych absolwentów. Możesz uczyć się USQ na dyplomie, poziomie studiów licencjackich, podyplomowych i badań naukowych, a także może skorzystać z naszych Rozwoju Zawodowego pojedynczych kursów, programów szlaku i kursy języka angielskiego w celu zwiększenia swojej kariery.

USQ oferuje kursy w następujących obszarach dyscypliny:

 • Biznesu i handlu
 • Sztuki piękne i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i Środowisko Wbudowany
 • Zdrowie i Społeczność
 • Nauki humanistyczne i komunikacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Język angielski

Studiuje na uczelni w Australii

Decydując się na studia na uczelni w Australii daje do wyboru trzy kampusy, wszystko znajduje się w Southern Queensland w Toowoomba, Ipswich i Springfield. Wybór lokalizacji będzie w dużej mierze zależeć od stopnia chcesz studiować. Jako student USQ na terenie kampusu można zanurzyć się w bezpiecznej, przyjaznej i wielokulturowym środowisku. Znajdziesz tu pomocny i przystępny personel i zakwaterowanie, które jest wygodne i niedrogie.

Studiowanie według odległości od edukacji (online)

Decydując się na studia poprzez kształcenie na odległość, daje możliwość kontynuowania pracy podczas nauki i pozostać blisko rodziny i przyjaciół. Stopień otrzymasz jest dokładnie taka sama jak studenci, którzy studiują na terenie kampusu. Główną różnicą jest sposób, w jaki można wchodzić w interakcje z wykładów i kolegów. To wszystko odbywa się online.

Gotowy do zastosowania do USQ?

Zastosowanie do badania z USQ jest proste! USQ przyjmuje wnioski przez cały rok. USQ otrzymuje tysiące zastosowań każdego roku, tak ważne jest, aby zastosować wcześnie, aby upewnić się, zabezpieczyć miejsce i dać czas na swoje, aby dokonać niezbędnych ustaleń badania (tj wizy, zorganizowanie rodzinnego z pracą).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Filozofii

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2017 Australia Toowoomba + 1 więcej

Aplikuj teraz! Obecnie przyjmowanie wniosków. Doctor of Philosophy jest zarządzany przez Biuro Badań i wyższe stopnie. Jest to stopień badań oferowanych przez wszystkie wydziały. To zapewnia studentom szkolenia, aby stać się skutecznym i kompetentnym naukowcem w ich dyscyplinie zainteresowania. [+]

Aplikuj teraz! Obecnie przyjmowanie wniosków.

DOKTOR FILOZOFII

Kod CRICOS: 031453C Jednostki do zakończenia: 24 Czas trwania: 3 lata na uczelni w pełnym wymiarze czasu, odległości 6 lat w niepełnym wymiarze czasu

Data rozpoczęcia: Anytime Campus: Toowoomba

Wymagania wstępne

• Angielski IELTS 6.5 lub równoważny

• Demonstracja wysoki poziom osiągnięć w zatwierdzonym dyplom z wyróżnieniem (poziom II minimum) lub magistra badań w dziedzinie związanej z proponowanych studiów i do przyjęcia Komitetowi

• Uzasadnione zdolność do zrealizowania znaczący poszczególnych pierwotnej analizie badań

Wpis specjalne:... [-]


Filmy

USQ Find Your Future International

Kontakt

University of Southern Queensland

Adres West Street 521-535
4350 Darling Heights, Australia
Strona internetowa http://www.usq.edu.au/
Telefon +61 1800 269 500

Adres
Telefon

Adres
Telefon