Doktoranckie online i DBA Programy

PhD, lub Doctor of Philosophy, to studia podyplomowe przyznanych przez uniwersytety. Jest top stopień naukowy dostępny w polu. Doktorat z administracji biznesu (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Ukończenie PhD Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Studentów i specjalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktora lub stopnia DBA może zaoferować korzyści lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnych PhD Online i programy dBA mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych Online stopni doktorskich i DBA Online programów wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty online

International Business School – Budapest

Doktorat (dphil) W Historii Sztuki

October 10, 2016
Oferujemy doktorat z historii sztuki programu w języku angielskim, co prowadzi do tego stopnia, przyznanej przez naszego brytyjskiego partnera, University of Buckingham. Program wymaga oryginalny wkład do całości wiedzy w określonej dyscypliny naukowej lub zawodowej.

The Chicago School of Professional Psychology

Ed.D. Psychologia Szkoły

August 25, 2016
Pokrywając szerokie spektrum przypadkowych warunkach, jak również teorii i podstawowych rozpoznań ci, którzy studiują w programie Szkoły Psychologii Ed.D wejście na rynek pracy gotowy, aby cieszyć się i prowadzenia udanej i satysfakcjonującej kariery.

Concordia University Chicago Online

EDD / Doktorant, Przywództwo, Szkoły Wyższe

September 26, 2016
Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Wspólnoty Colleges (2010), szkoły wyższe, podobnie jak wiele innych instytucji amerykańskich, występują luki lidera, jak wielu obecnych liderów emeryturę. Ponadto, zdolności przywódcze teraz poszerzyły wymagane ze względu na większą różnorodność studentów, postęp w technologii, wymagań odpowiedzialności i globalizacji.… [+] [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Dr Online