PhD Rosja - programów PhD Rosja

PhD Rosja - programów PhD Rosja

Doktorat

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

PhD to poziom najwyższy od nauki, że człowiek może osiągnąć w każdej dziedzinie studiów i specjalizacji. Ten poziom akademicki pozwala dowiedzieć się, akademickich tajemnice, które nigdy nie zostały wykorzystane lub odkryte. Ma on na celu poprawę pomysł, aby pomóc uczynić życie człowieka łatwo żyjąc na ziemi.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

PhD Rosja - Weź PhD Rosja. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Doktor Fizyki Półprzewodników

St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2016 Rosja Petersburg

Wydział Fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroki zakres [+]

Doktor fizyki półprzewodników

Wydział Fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroką gamę materiałów i urządzeń stosowanych w dziedzinach zupełnie różne: od elektroniki i mechaniki do biotechnologii.

Oprócz laboratoriów na wydziale, udogodnienia dla stażystów są zapewnione przez Akademicki Uniwersytetu w Ioffe Institute i Centrum Naukowo-Inżynierii Microelectronics.

Wydział oferuje następujące studia podyplomowe:

Fizyka półprzewodników.

Korzystanie z unikalną eksperymentalnych i technologicznej bazy laboratoriach akademickich instytutów w trakcie szkolenia stwarza dogodne warunki do opanowania nowoczesnych badań i metod technologicznych. ... [-]


Studia Doktoranckie (PhD)

MSU - Moscow State University Graduate School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 lat October 2016 Rosja Moskwa

GSBA program doktorancki (PhD) jest zaprojektowane i skonstruowane, aby wspierać badania naukowe w ekonomii stosowanej i zarządzania. Program jest przeznaczony dla kandydatów z wybitnych zdolności intelektualnych i silne zaangażowanie w badania. [+]

Studia doktoranckie (PhD) Program nauczania w języku rosyjskim.

Studia doktoranckie (PhD) Mentoring Naukowcy z Ekonomii Stosowanej i Zarządzania

Badania i rozwój wiedzy są podstawowe wymiary wszystkich programów GSBA. GSBA doktoranckie program jest zaprojektowany i zorganizowany w celu wspierania badań naukowych w ekonomii stosowanej i zarządzania. Program jest przeznaczony dla kandydatów z wybitnych zdolności intelektualnych i silne zaangażowanie w badania.

Wymóg minimum trzy lata, doktoranckie Program składa się z przedmiotów obowiązkowych w ciągu pierwszego roku studiów, praktyk pedagogicznych w drugim i trzecim roku studiów. Badań, co prowadzi do rozprawy, rozpoczyna się w pierwszym roku i trwa studiów. ... [-]