PhD Grenada - programów PhD Grenada

PhD Grenada - programów PhD Grenada

Doktorat

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

PhD to poziom najwyższy od nauki, że człowiek może osiągnąć w każdej dziedzinie studiów i specjalizacji. Ten poziom akademicki pozwala dowiedzieć się, akademickich tajemnice, które nigdy nie zostały wykorzystane lub odkryte. Ma on na celu poprawę pomysł, aby pomóc uczynić życie człowieka łatwo żyjąc na ziemi.

Grenada ma regulującej uprawnienia nazwie uczelni przyznaje komisja granatem. Komisja ta nadzoruje 34 uniwersytetów publicznych i 60 prywatnych uniwersytetach w celu zapewniania uczelnie zapewnić jakość kształcenia. Zapewniają także, że zarówno krajowych jak i międzynarodowych studenci badawczy zorientowany jakości edukacji.

PhD Grenada - Weź PhD Grenada. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Doktorat Z Zarządzania Międzynarodowego (PHD-im)

St. George’s University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 7 lat January 2017 Grenada St George + 1 więcej

Dr Program in International Management (PhD-IM) Program przeznaczony jest dla absolwentów wyższych uczelni w każdej dziedzinie, którzy ukończyli studia MBA, MPH, MS, MPhil, MA lub równoważnego, którzy chcieliby .... [+]

Dr in International Management (PhD-IM)

Dr Program in International Management (PhD-IM) Program przeznaczony jest dla absolwentów wyższych uczelni w każdej dziedzinie, którzy ukończyli studia MBA, MPH, MS, MPhil, MA lub równoważnego, którzy chcieliby realizować w szczegółowych badań. Jest również otwarty dla osób z MD lub DVM stopnia, jak również do stron St George's studentów rozważa dwa MD / PhD (DVM / PhD) stopnia. Wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wybitne osiągnięcia naukowe rekordy i doświadczenie badawcze mogą również wejść do programu po specjalnie zaprojektowane trasy zgodnie z zaleceniami Komitetu dr Przyjęć.

 ... [-]